Skocz do zawartości

TVK Petrus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robią zamieszanie z tymi kanałami. Ja jeszcze korzystam ze starych warunków umowy i dekodera SD i od dzisiaj zniknęły: Fox Life, ESPN Classic, Polsat Sport Extra i chyba na tyle. Wprowadzono TVP Rozrywka i Filmbox Action, ale brak dostępu. Orange Sport też nie działa, mimo, że mam wykupiony pakiet Sport. Religia.tv - dźwięk bez obrazu, ale to spowodowane tym pewnie tym, że nie mam dekodera HD. Również kanały DVB-T nie działają, ale to logiczne.

Brak paczki kanałów tematycznych Polsatu mnie dziwi, ale widocznie są za drogie. Nawet nie ma Polsat HD. Jestem już stary na bajki, ale brak mi kanałów dziecięcych: Cartoon Network, czy Boomerang. Zniknął też jakiś czas temu Disney XD, oczywiście bez żadnego powiadomienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport też nie działa, mimo, że mam wykupiony pakiet Sport. Religia.tv - dźwięk bez obrazu, ale to spowodowane tym pewnie tym, że nie mam dekodera HD.

A co ciekawe Orange Sport jest w każdym pakiecie w Petrusie. Jednak kolega też jeszcze jest na starej umowie i pomimo tego, że ma jeden z wyższych pakietów, to OS brak.

Religia TV jest już tylko na dekoderach HD (taka sama sytuacja jest obecnie w Cyfrze+).

 

Brak reszty kanałów Polsatu mnie trochę dziwi (przecież mają i PS HD i PSE HD, Polsat Viasaty, Polsat Biznes). Boomerang mogliby dodać w zamian za Disney XD. No ale grunt, że mamy Russia Today HD i Fashion TV HD, których pewnie nigdy nie włączę ;).

 

Na plus jednak na pewno kanały Filmbox już od pakietu Wygodnego, bez żadnych opcji dodatkowych. Dziwię się, że w Cyfrze za te kanały trzeba płacić dodatkowo, bo jak na kanały niby premium, to Filmboxy wypadają bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda żeby mieć teraz te wszystkie kanały a masz stara umowę to nie będą działać ale można zerwać starą umowę w każdym momencie i radzę wziąć razem internet i telewizję wyjdzie taniej nie tak jak piszą na stronie ja mam pakiet wygodny i internet 15 na 30 i płacę 129zł plus jeszcze pakiet sport no i hbo pół roku za darmo chyba nie jest tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam: Pakiet Wygodny HD i Internet 20 Mb/s + WiFi

Za wszystko płacę normalne ofertowe ceny, bez żadnych zniżek i gratisów (79,90 + 59,90 + 9,90).

 

Gdyby nie internet, który jak dla mnie jest bezkonkurencyjny w regionie, nie byłoby mnie w Petrusie. Telewizja zastępuje mi jako tako Multiroom Cyfry+ w pokojach i nie jest mi zbytnio potrzebna, także ja byłbym zadowolony gdybym mógł płacić za sam internet i być bez ich telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam: Pakiet Wygodny HD i Internet 20 Mb/s + WiFi

Za wszystko płacę normalne ofertowe ceny, bez żadnych zniżek i gratisów (79,90 + 59,90 + 9,90).

 

Strasznie drogo. Sugerowalbym Ci odwiedzić BOK i skorzystać z oferty na nowe paczki tv + internet. Jeśli by się udało to masz to samo co wyżej max za 100zl, a jeśli nie zgodzą sie na niższa kwotę niż do tej pory to dostaniesz pakiet ekskluzywny i nie gorszy internet niż ten obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy macie dostęp do FimBox Action w jakości HDTV?

Filmbox Action nie nadaje w HD. Jedyny kanał HD z tej grupy to oczywiście Filmbox HD.

 

Co do Outdoor Channel, to chyba kanał z najlepszą jakością HD w Petrusie, ale oglądam bardzo rzadko, zawartość programowa kanału zbytnio mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w petrusie można pomarzyć z pakietu polsat chociażby takie kanały jak polsat film, polsat hd, polsat cafe, polsat play, polsat food, a nie wspomnę o innych kanałach jak universal channel, MGM,extrime, syfy, sundance channel, history hd, można by bylo wymieniać i wymieniać a szkoda za to dają jakieś zapychacze jak mango 24 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie EPG na tv6

Mi akurat działa, ale kwestia EPG na dekoderach Petrusa to jest ciężki temat.

Najbardziej irytującą rzeczą jest wyświetlanie się w EPG komunikatu "brak informacji" na większości kanałów, przez co dopiero po włączeniu danego kanału, można zobaczyć co akurat leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak w Chojnicach zaczęło już dość mocno błyskać, Petrusowi chyba coś padło, bo nie było ani telewizji (zarówno analog jak i cyfrowa), ani internetu.

Się zdziwiłem, bo na Cyfrze+ nie miałem wtedy żadnych zakłóceń. Chyba, że to oni po prostu coś awaryjnie wyłączyli, tylko wcześniej nie spotkałem się u nich z czymś takim. Po jakimś czasie oczywiście wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...