Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w innych państwach cena oscyluje w granicach 15 zł to u nas tez tak będzie do 2 Sierpnia wszystko będzie wiadome musimy tylko czekać. ;-)

 

Gdzie masz informację, że w innych krajach "cena oscyluje w granicach 15 zł"? W Belgii kosztuje 10E ale mają ligę belgijską, albo w innym pakiecie z innymi programami. W Singapurze kanały Eleven są dodane do już istniejącego pakietu. Eleven póki co to nie kanał pokroju HBO, ESPN czy FOX Sports, dlatego skłaniam się ku temu, że jak chodzi o CP to będzie dodany do Sport HD. Jak chodzi o nc+ to nie mam pojęcia jak tam wygląda sprawa ale chyba nie bardzo mogą sobie pozwolić na brak kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: narazie i w Singapurze i w Belgii kanały sa dostępne w pakiecie z innymi bez dodatkowych opłat dla Abonentów w ramach współpracy nadawcy ELEVEN z Operatorami. Czy tak będzie w Polsce? Niewiadomo choć można się domyśląc, że ELEVEN może do tego dążyć szczególnie, że zalezy im na zasięgu i tu większe pole manewru daje Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubzdurałeś sobie jakąś teorię i paplasz ją bez sensu. Dlaczego mieli by akurat deal z Polsatem. Znając stosunki Mirosławskiego z Polsatem można wykluczyć takie deal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tego nie ubzdurałem, bo ktoś taką teorie przedatawił oo jakimś dziennikarzu. Wierzysz w deal z nc+ skoro od początku ich nie chcieli, a teraz niby współpraca.

A skad wiesz, ze ich nie chcieli? oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie było a kazde inne info wiesz gdzie mozna sobie wsadzic. Ostatnio po wywiadze co był robiony na wp.pl mozna poczytac , ze chcieliby trafic do polsatu, NC+ i najwiekszych kablowek w Polsce no a chyba nie chcieliby tego zrobic gdyby z kims mieli zwade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tego nie ubzdurałem, bo ktoś taką teorie przedatawił oo jakimś dziennikarzu. Wierzysz w deal z nc+ skoro od początku ich nie chcieli, a teraz niby współpraca.
Człowieku w żadne deale nie wierzę. Po prostu będą rozmawiać z poszczególnymi operatorami satelitarnymi i kablowymi o dołączeniu kanału. Współpraca będzie miała taki charakter jak setek innych kanałów z operatorami. Na pewno nie wierzę w to,że Eleven coś kupuje,a jest dogadana z Polsatem,że później im sprzeda sublicencję itp. bo i takie teorie się pojawiały :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w innych państwach cena oscyluje w granicach 15 zł to u nas tez tak będzie do 2 Sierpnia wszystko będzie wiadome musimy tylko czekać. ;-)

 

Gdzie masz informację, że w innych krajach "cena oscyluje w granicach 15 zł"? W Belgii kosztuje 10E ale mają ligę belgijską, albo w innym pakiecie z innymi programami. W Singapurze kanały Eleven są dodane do już istniejącego pakietu. Eleven póki co to nie kanał pokroju HBO, ESPN czy FOX Sports, dlatego skłaniam się ku temu, że jak chodzi o CP to będzie dodany do Sport HD. Jak chodzi o nc+ to nie mam pojęcia jak tam wygląda sprawa ale chyba nie bardzo mogą sobie pozwolić na brak kanałów sportowych.

W nc+ jest najlepsza liga na świecie - nie wiedziałeś... Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trwaja ostre prace przed startem, bo juz dawno na forum nie bylo @nemoturtles ;)

Najzwyczajniej dostał po łapach za "nieoficjalne" wieści. Szkoda... przynajmniej czegoś zawsze można było się dowiedzieć.

Widzę, że znowu cennik ustalamy na forum. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...