Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@UEFAComPiotrK Ma Pan może przecieki kto złożył ofertę na Ligę Europy?

 

Piotr Koźmiński: nc plus i polsat na 100 procent, tvp moze tez ale z malymi szansami, ponoc mieli na to 3 mln euro, a cena to 10 okolo

 

@UEFAComPiotrK pewne czy domysły ? I to w piątek ma być wiadomo? Komu Pan daje większe szanse Polsat- czy nc? Polsat nie walczy o La ligę?

 

Piotr Koźmiński: pewne. wiadomo bedzie jutro pod wieczor albo w piatek, co do szans nie mam pojecia bo nie wiem ile kto daje, La Liga nie

 

Polsat zwietrzył szanse- nc+ osłabione brakiem serie a i ligue 1.

Jeśli Polsat kupi LE, a Eleven La Liga to dopiero spadnie liczba abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy

Coś ci się poplątało - jeśli już pisałem to jedynie to że MP & Silva nie ma praw na Polskę do LL i że prawa raczej zostaną w nc+, ale to nie oznacza tego co napisałeś . Kiepski skrót myślowy! :lol:

W bardzo krótkim czasie znalazłem Twoje wypowiedzi że Eleven nie jest zainteresowany La Liga i że te prawa zostaną zapewne w NC+.Jak to sie ma do najnowszych informacji gdzie Eleven mocno walczy o te prawa :lol2:

 

Ale gdzie jest tu napisane, że ma to związek z MP & Silvą? Czy ELEVEN mocno walczy tego nikt nie wie - może to gra w kotka i myszkę z CANAL+ i osłabienie przeciwnika? Im zdecydowanie bardziej będzie zależeć na lidze angielskiej - do tego jest trochę czasu ( i to jest niezwykle ważne) i trzeba osłabiac przeciwnika. Przetarg na hiszpańską troche nie w porę, ale podenerwowa nc+ zawsze można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UEFAComPiotrK Ma Pan może przecieki kto złożył ofertę na Ligę Europy?

Piotr Koźmiński: nc plus i polsat na 100 procent, tvp moze tez ale z malymi szansami, ponoc mieli na to 3 mln euro, a cena to 10 okolo

A podobno NC+ miało odpuścić te rozgrywki.Ach te rzetelne informacje.@rotalplus przypomnij sobie bajki jakie wypisujesz np na FB czy Media2.pl no chyba że masz słabą pamięć :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne tym bardziej że już ponad 2 lata jest NC+@rotalplus nie wcale :lol2:

 

Ponad dwa lata to są nadal dwa lata, a serwisy nSport w SD były emitowane jeszcze w marcu/kwietniu 2013, ale wtedy nie było abonamentu za 50 zł, więc kolega pewnie nie korzystał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła już strona internetowa Eleven Sports Network Singapore, czyli singapurskiej wersji :) Co prawda niewiele się różni od tej ogólnej wersji "kropka com", bo to też jeszcze są testy, ale jednak jakieś różnice są - jest bardziej intuicyjna, bo są już odnośniki na widoku, czcionka jest trochę inna no i przede wszystkim zamieszczono już dużo więcej pozycji w programie TV, np. mecze piłki nożnej (również oznaczone jako z zeszłego sezonu 2014/15) m.in. FA Cup, Serie A, Football League, Scottish Professional Football League, Scottish Premiership, The FA Community Shield, Copa Libertadores, Brasileirao, Copa Do Brasil, Footbrazil, Liverpool TV, Spurs TV, Emirates Cup, Arsenal Media :)

 

Wiadomo już, że oba kanały będą dostępne w ofercie operatora Singtel w pakiecie World Sports+: Eleven na pozycji 109, a Eleven Sports na pozycji 110.

Info ze strony Singtel:

http://info.singtel.com/about-us/news-releases/singtel-tv-kicks-two-great-new-sports-channels

http://www.singteltv.com.sg/price-plan.asp?q=add-on-packs&p=world-sports-plus

Czyli z tego by wynikało, że te kanały w Singapurze startują... już dzisiaj (czyli o 12:00) i będą dostępne przez miesiąc za darmo dla wszystkich ich abonentów jeśli dobrze zrozumiałem. Czyli ta ramówka na ich stronie nie musi być wcale testowa, tylko to może jest już prawdziwa ramówka :wink:

:brawo:

 

Jeszcze odnośnie profilu ESN w serwisie Vimeo. Podmienili jeden z wcześniejszych spotów z tym, że nadal jest to praktycznie ten sam tylko ze zmienionymi elementami oprawy graficznej (wtedy dominował czerwony kolor a teraz jest jakby szary).

http://vimeo.com

W ramach tego profilu otworzyli też jakby osobny kanał, ale na razie to jest praktycznie kopia tego profilu, bo są te same 2 spoty.

https://vimeo.com/channels/elevensportsnetwork

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do CP w sprawie nowej umowy i wypytałem o kanał Eleven, raz dostałem odpowiedź że nic oficjalnie nie mogą powiedzieć ale na pewno kanały będą miał w obecnej ofercie bez dodatkowych opłat, natomiast drugi raz usłyszałem coś w tylu że nie jest poinformowany o dojściu tego kanału do oferty ale tez zapewniał że jak dojdzie to na pewno nic dodatkowo nie będę musiał płacić.Wierzyć mi się w to nie chcę i na 100% tak nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że te kanały będą za darmo przez okres 1msc ;) w CP jest to jak najbardziej możliwe ale czy NC+ to zrobi?

No ja w NC+ płace 109zł za wszystkie kanały + dodatkowo HBO z Multiroomem i jakbym miał jeszcze dopłacac do tych dwoch kanałow to juz na pewno beda widzieli ode mnie dodatkowe pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...