Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nie musisz mi wierzyć :) w zasadzie wrzuciłem je by pokazać grafiki ekranowe bo wydają mi się całkiem niezłe. Zobaczymy jak to się będzie miało w już realnych transmisjach tv, bo co do praw, które są na zapach mam lekkie obawy czy do wszystkiego mają prawa.

 

http://oi58.tinypic.com/15poq4j.jpg <- w pełnym rozmiarze gdyby ktoś szukał

Toż to wygląda na fanmade. Nigdzie na żadnym kanale scoreboard nie jest taki :censored: .

 

Tymczasem "Jedenastka" odpaliła chyba swój profil na Facebooku: https://facebook.com/elevensportspolska

Piszę chyba bo nie jestem w stanie zweryfikować autentyczność umieszczonego w linku profilu.

Nie spolszczaj tej nazwy. Eleven to Eleven, także w Polsce, a nie jakaś Jedenastka... :crazy:

 

Jak na konto należące do Eleven dziwne jest na nim sformułowanie : "Spółka zapowiada, że w przyszłości będzie też pokazywać m.in. Formułę 1."
Wygląda na fake.

Bo to jest fake!

 

Eleven Network Polska? Ktoś nawet poprawnej nazwy nie potrafił napisać.

 

Niedługo rusza Eleven Network Polska - nowy polski kanał sportowy !

To właśnie transmisją z Anglii zadebiutuje nowy kanał.

Kanałami są Eleven i Eleven Sports, a ten pisze o jednym kanale. W dodatku z niepoprawną nazwą.

Poza tym, od kiedy znak interpunkcyjny jest oddzielony przed nim odstępem/spacją?

 

Że takim :censored: chce się robić takie coś.

 

@nemoturtles kiedy profil Eleven na FB albo Twitter?

W przypadku FB nieco wcześniej wrzuciłem adres do profilu który to chyba do nich należy :)

Chyba nie do końca nadążasz z postami, bo @nemoturtles napisał, że to fake. Poza tym, to też na pierwszy rzut oka wygląda na podróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports Network chyba ma jednak prawdziwy profil na Facebooku bo odpisując na moją wiadomość wspomnieli że jeszcze nic nie mogą zdradzić ale już w kolejnych wiadomościach piszą w imieniu stacji. Błędy z kolei można wytłumaczyć tym o czym pisał Nitros a mianowicie profile są dopiero robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports Network chyba ma jednak prawdziwy profil na Facebooku bo odpisując na moją wiadomość wspomnieli że jeszcze nic nie mogą zdradzić ale już w kolejnych wiadomościach piszą w imieniu stacji. Błędy z kolei można wytłumaczyć tym o czym pisał Nitros a mianowicie profile są dopiero robione.
No w sumie tak choć z drugiej strony warto może jednak obserwować tamto niby "nieoficjalne" konto chociażby z tej racji że na razie wypowiada się ono jako prawdziwe a tego jak na razie z tego co piszecie nie ma.

Ale Ty naiwny jesteś... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info od M. Święcickiego, więc maruderzy tych lig o większą liczbę spotkań muszą być zadowoleni. :smile::brawo: dla Eleven.

 

Mateusz Święcicki ‏@matiswiecicki

 

Co do pytań o Eleven i wątpliwości. Ligue1 i Serie A mają na wyłączność. Będą pokazywać po pięć meczów z tych lig w kazdej kolejce.

 

 

Można przyjąć za pewnik, że Mateusz będzie komentował włoską. 8) Za dużo wie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...