Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyzby Eleven od soboty (jutra), jako kanal Tv nie w stream'ie. Wniosek wysnuwam po tekscie:

 

https://satkurier.pl/news/118237/7-908-e ... akami.html

 

"....Atmosfera na 50-tysięcznym stadionie w Lille jest bowiem zawsze gorąca. Relację na żywo z tego spotkania będzie można obejrzeć w kanale Eleven w player.pl oraz elevensports.pl w piątek, 7 sierpnia br. o 20:30.

 

W sobotę, 8 sierpnia br. Olympique Marsylia podejmie Caen. Niedawno, podczas okresu przygotowawczego, Marsylczycy pokonali 2:0 Juventus po trafieniach Alessandriniego i Barrady. Teraz kibice OM zastanawiają się, ile bramek zdobędzie ich zespół w meczu przeciwko Caen. Przekonamy się w sobotę - transmisja w kanale Eleven o 21:00".

No przecież piszą, że "w kanale Eleven w player.pl oraz elevensports.pl" - potem nie powtarzają tej samej regułki bo już podali gdzie jest kanał dostępny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zły wzrok, albo nie wiem jak to zacytowa,c mi sie zdaje ze.. w necie ten mecz ma mniejszy "Bitrate" niz chociazby turniej Tenisowy w Kitzbuhuel ? :)

Na bank - ogladam i nagrywam - nagranie wazy mniej niz przerobione nagranie w jakosci 1200 kbps z nagrania z jakiegos kanalu z satelity. Czyli pewnie ma z 1000 kbps okolo, zadne 1500 kbps :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zły wzrok, albo nie wiem jak to zacytowa,c mi sie zdaje ze.. w necie ten mecz ma mniejszy "Bitrate" niz chociazby turniej Tenisowy w Kitzbuhuel ? :)

Na bank - ogladam i nagrywam - nagranie wazy mniej niz przerobione nagranie w jakosci 1200 kbps z nagrania z jakiegos kanalu z satelity. Czyli pewnie ma z 1000 kbps okolo, zadne 1500 kbps :D

Jest nawet ponad 1600 video i 80 audio:

7693826600_1438976016_thumb.jpg

 

A na szybkich scenach na powtórkach dobija nawet ponad 2000. ;)

 

Co do jakości to na głównej kamerze wygląda to bardzo ładnie:

4710504100_1438976305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zły wzrok, albo nie wiem jak to zacytowa,c mi sie zdaje ze.. w necie ten mecz ma mniejszy "Bitrate" niz chociazby turniej Tenisowy w Kitzbuhuel ? :)

Na bank - ogladam i nagrywam - nagranie wazy mniej niz przerobione nagranie w jakosci 1200 kbps z nagrania z jakiegos kanalu z satelity. Czyli pewnie ma z 1000 kbps okolo, zadne 1500 kbps :D

Jakim programem to nagrywasz?

Nawet wywiady ledwo co pokazali bo przerwa.

Przerwy jak w Eurosporcie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na jakość. Chciałem sobie trochę pooglądać Ligue 1 ale nie da rady. Cały czas tnie, jakoś fatalna :/ zastanawiam się czy Eleven ma już miejsce na satelicie czy tylko przez internet nadają, bo jeśli nie mają miejsca na satelicie to się nie dziwię, że nikt nie chce stacji widmo wziąć do swojej oferty.

 

Miało być wielkie otwarcie, na razie nie ma nawet kanału telewizyjnego i naprawdę nie wygląda to najlepiej. Dziś zapewne nie tylko ja wolałbym obejrzeć mecz Lille - PSG niż Nieciecza - Zagłębie, ale niestety. Eleven nie jest jak na razie kanałem telewizyjnym, ciekawe jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu dane z Format Factory i nie zmyslajcie, ze jakosc jest znosna - 1000 kbps jak mowilem :D Oczywiscie to jest z pliku zrodlowego.

 

General

ID : 1 (0x1)

Complete name : C:\Users\Kris\vlc-record-2015-08-07-20h30m46s-http___eleven-ch01.leaseweb.hls.live.cdn.overon.es_chunklist_b1500000_sleng.m3u8-.ts

Format : MPEG-TS

File size : 373 MiB

Duration : 48mn 27s

Overall bit rate : 1 075 Kbps

 

Video

ID : 256 (0x100)

Menu ID : 1 (0x1)

Format : AVC

Format/Info : Advanced Video Codec

Format profile : Main@L3.1

Format settings, CABAC : Yes

Format settings, ReFrames : 4 frames

Format settings, GOP : M=8, N=24

Codec ID : 27

Duration : 48mn 27s

Width : 854 pixels

Height : 480 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate : 30.000 fps

Color space : YUV

Chroma subsampling : 4:2:0

Bit depth : 8 bits

Scan type : Progressive

Color primaries : BT.601-6 525, BT.1358 525, BT.1700 NTSC, SMPTE 170M

Transfer characteristics : BT.601-6 525, BT.601-6 625, BT.1358 525, BT.1358 625, BT.1700 NTSC, SMPTE 170M

Matrix coefficients : BT.601-6 525, BT.1358 525, BT.1700 NTSC, SMPTE 170M

 

Audio

ID : 257 (0x101)

Menu ID : 1 (0x1)

Format : AAC

Format/Info : Advanced Audio Codec

Format version : Version 4

Format profile : HE-AAC / LC

Muxing mode : ADTS

Codec ID : 15

Duration : 48mn 27s

Bit rate mode : Variable

Channel(s) : 2 channels

Channel positions : Front: L R

Sampling rate : 48.0 KHz / 24.0 KHz

Compression mode : Lossy

Delay relative to video : -73ms

 

Tutaj screen jakby ktos nie wierzyl - to jest moj "prove" badaboom! :shock:

http://s2.ifotos.pl/img/PROVEpng_wqehhpw.png

 

Albo mam zły wzrok, albo nie wiem jak to zacytowa,c mi sie zdaje ze.. w necie ten mecz ma mniejszy "Bitrate" niz chociazby turniej Tenisowy w Kitzbuhuel ? :)

Na bank - ogladam i nagrywam - nagranie wazy mniej niz przerobione nagranie w jakosci 1200 kbps z nagrania z jakiegos kanalu z satelity. Czyli pewnie ma z 1000 kbps okolo, zadne 1500 kbps :D

Jakim programem to nagrywasz?

Nawet wywiady ledwo co pokazali bo przerwa.

Przerwy jak w Eurosporcie. :/

 

VLC Media Player :jupi::lol2: Najlepszy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na jakość. Chciałem sobie trochę pooglądać Ligue 1 ale nie da rady. Cały czas tnie, jakoś fatalna :/ zastanawiam się czy Eleven ma już miejsce na satelicie czy tylko przez internet nadają, bo jeśli nie mają miejsca na satelicie to się nie dziwię, że nikt nie chce stacji widmo wziąć do swojej oferty.

 

Miało być wielkie otwarcie, na razie nie ma nawet kanału telewizyjnego i naprawdę nie wygląda to najlepiej. Dziś zapewne nie tylko ja wolałbym obejrzeć mecz Lille - PSG niż Nieciecza - Zagłębie, ale niestety. Eleven nie jest jak na razie kanałem telewizyjnym, ciekawe jak długo

 

No nie wiem, u mnie od początku meczu ani jednego zacięcia, nawet najmniejszego, jedynie fps'ów troszkę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na jakość. Chciałem sobie trochę pooglądać Ligue 1 ale nie da rady. Cały czas tnie, jakoś fatalna :/ zastanawiam się czy Eleven ma już miejsce na satelicie czy tylko przez internet nadają, bo jeśli nie mają miejsca na satelicie to się nie dziwię, że nikt nie chce stacji widmo wziąć do swojej oferty.

 

Miało być wielkie otwarcie, na razie nie ma nawet kanału telewizyjnego i naprawdę nie wygląda to najlepiej. Dziś zapewne nie tylko ja wolałbym obejrzeć mecz Lille - PSG niż Nieciecza - Zagłębie, ale niestety. Eleven nie jest jak na razie kanałem telewizyjnym, ciekawe jak długo

U mnie jakość jest do przyjęcia ale tnie strasznie.Nie wnikam czy to wina internetu komputera czy Eleven.Moje zdanie nie zmienia się od dawna oglądanie sportu z internetu to jeden wielki dramat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również tnie. Jakość słabiutka, fps'ów mało. Telewizje kupiłem sobie po to aby nie musieć oglądać meczów na streamach, ale niestety ta telewizja straciła prawa na rzecz podmiotu który nadajaetylko na streamach. Parodia !!! Jeśli Eleven nie wejdzie na jakąś platrorme to szybciutko się wykrwawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...