Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"W ten weekend mamy dla Was aż 19 transmisji na żywo. 9xLaLiga, 5xSerie A TIM, 2xLigue 1, 1xEHFCL, 1xChampionship, 1xNFL."

 

https://twitter.com/ElevenPOL/status/662283057769091072

 

Brawo Eleven ;) - szczególnie za LL i Serie A :P

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ten Dumanowski?

@Project_Alf, @robson czekam na recenzje :)

 

Dumanowskiego słyszałem póki co jedynie w meczu Inter- Roma i robił tam jako "ekspert" w duecie z Święcickim. Jakoś jednak wolałem Czachowskiego mimo wszystko. Rażących błędów nie popełnił Dumanowski, ale nie lubię go po prostu więc nagle z dnia na dzień jego sympatykiem nie zostanę. 

Na pewno nie jest najgorszy (bo był Milko... ) ale też nie jest najlepszy. Ale z wielu ciekawostek Święckiego wynika, że jest z Dumanowskim wielkim kumplem bo wspominał nieraz, że wtedy i wtedy razem przeprwoadzali wywiad z Gattuso, czy z Baresim i własnie na antenie w czasie meczu padało nazwisko Dumanowski. Zresztą znają się z Orange sport także. 

 

Jednak Czachowski się wyrobił i fajnie się emocjonuje dlatego też na hity mam nadzieję, że nie dadzą mi więcej Dumanowskiego. 

 

W ten week znowu duża dawka świetnej piłki na antenie Eleven więc trzeba oglądać ;) szczególnie niedziela będzie super, Torino - Inter, potem Derby Rzymy, w między czasie derby Londyn, ale to na C+, a na wieczór Sevilla- Real. Będzie kozacki dzień dla zapaleńców piłkarskich ;)

Szkoda, że potem znowu ta przerwa na reprzenentacje... nie przepadam za tymi terminami FIFA/UEFA. No, ale dzięki tej reformie Platiniego też przez kilka dni będzie co oglądać i mecz za meczem. 

Szkoad, że Eleven nie skusiło się wykupić eliminacji MŚ ze strefy CONMEBOL, akurat w ten week superklasyk Argentyna - Brazylia się szykuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w ogóle nie kupili żadnej ligi która gra późnymi wieczorami, mam na myśli np. ligę argentyńską lub brazylijską.

 

Akurat w obu ligach kończy się sezon. 

W argentyńskiej kolejka do końca, a potem już tylko kilka meczów play off. w Brazylii bodaj 5 kolejek. Tytuły rozdane. 

Poza tym wclae tak późnymi wieczorami te ligi nie graja jak by się wydawało ;)

 

Argentyna często hity ma o 23:15 w niedziele, a poza tym liga argentyńska jest za darmo do oglądania na futbolparatodos.com.ar Polecam!

Brazylia w weekendy gra najpóźniej 23:30 a z tego co pamietam to Globo wysyła do Europy 2-3 mecze tylko. Chyba, że nagle pakiet się zmienił i jest inaczej. Ale faktycznie obie ligi chętnie bym obejrzał z komentarzem najlepiej Rabija. Bo jak miałby mi jakiś ogórek komentować te ligi to wolę chyba komentarz oryginalny do którego już bardzo przywykłem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż- nie da się ukryć,że Eleven postawił sobie za punkt honoru pokazywanie wszystkich lub niemal wszystkich spotkań La Ligi. Później jest Serie A,a reszta jak się uda to coś pokażemy. Nie wykluczam,że np spotkanie ligi belgijskiej mogło by być ciekawsze niż mecz Eibar-Getafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak pokazywać więcej piłki ręcznej i to nie tylko wtedy kiedy grają kadry nardowe?? Oni nawet live nie pokazują meczów polskich drużyn,a co dopiero mówić o reszcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...