Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tracer widziałeś mecze o których piszę. Jeśli nie to nie pisz bajek. Tvp sport też nie produkował sygnału z eurobasketu a miał jakość znakomitą. Canal+ sport dostawał z ręcznej ten sam sygnał co Eleven a jakość miał lepszą. Napisz mi więc co inne stacje robią z tym samym sygnałem, że maja lepszy sygnał od Eleven.

Porównaj sobie bitrate C+sport a Eleven i daj spokój ze swoją teorią o syfiastym obrazie Eleven w czasie meczy i ze to wina 11. Co innego chłopie jakby był kaszaniasty obraz z materiałów własnych robionych sprzętem marnej jakości to tak wtedy niewiele pomoże. Nie wiem czy masz jakieś znajomości u moda, ale mój pierwszy post identyczny z poprzednim wylądował w koszu. Jesteś pod jakąś niezdrową opieką tutaj? Bo to twoje wynurzenia zasługują na kosz, a nie rzeczowa odpowiedź na nie.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie bitrate C+sport a Eleven i daj spokój ze swoją teorią o syfiastym obrazie Eleven w czasie meczy i ze to wina 11. Co innego chłopie jakby był kaszaniasty obraz z materiałów własnych robionych sprzętem marnej jakości to tak wtedy niewiele pomoże. Nie wiem czy masz jakieś znajomości u moda, ale mój pierwszy post identyczny z poprzednim wylądował w koszu. Jesteś pod jakąś niezdrową opieką tutaj? Bo to twoje wynurzenia zasługują na kosz, a nie rzeczowa odpowiedź na nie.

Piszę to co widzę w tv, nie obchodzą mnie żadne bitrate bo nimi obrazu nie naprawisz :) Jeśli dany mecz leci w tym samym czasie na innych kanałach to chyba ślepy nie jesteś i widzisz na którym kanale jest lepszy. Ogarnij się.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to co widzę w tv, nie obchodzą mnie żadne bitrate bo nimi obrazu nie naprawisz :) Jeśli dany mecz leci w tym samym czasie na innych kanałach to chyba ślepy nie jesteś i widzisz na którym kanale jest lepszy. Ogarnij się.

No ale od czego zależy ten obraz skoro sygnał z meczu jest od tego samego dostawcy i taki sam? Odpowiedz sobie  i nie wykręcaj się gadką, że nic cie nie obchodzi tylko to co widzisz w TV.

Napisałeś powyżej, że 11 ma syfiasty obraz w porównaniu do c+ na tym samym meczu, no to ja ci odpowiedziałem dlaczego tak jest a ty dalej brniesz. A jeżeli uważasz, że to tylko wina Eleven, a nie np. wina przepustowości jaka dostali od Nc+ na przeładowanym transponderze to ja odpuszczam gadkę z tobą bo robi sie znowu dziwnie, że moje posty w kosz a twoje nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwata może bitrate Eleven się poprawił.

Jednak Eleven Sports nadal rozmyty,może wrzuciłbyś jaki teraz bitrate na tym kanale.

Nie dam rady, bo nie mam sygnalu dobrego z tego transpodera - ktos inny musi to zrobic.

 

Czy do konca ich pogrzalo? Gdzie sa magazyny z lig rozgrywanych w srodku tygodnia teraz (wtorek - czwartek)?! Nie widac -> http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę kilka różnych magazynów, ale co ja się tam znam.

Nie chce mi sie wierzyc, zeby zdecydowali sie na jedyna emisje kazdego z magazynow (powtorek nie bedzie jak widac)  totalnie w nocy. Jesli tak to sa niepowazni i to mocno - niby kto to obejrzy?

 

Jedyne emisje przedstawiaja sie tak:

Czwartek 4:00 - Magazyn ligi hiszpanskiej (no ale tego samego dnia o 22 jest jeszcze jeden mecz z tej kolejki w srodku tygodnia - wiec jaka pewnosc, ze to bedzie ten magazyn podsumowujacy kolejke w srodku tygodnia?).

Piatek 2:00 - Magazyn ligi wloskiej

Piatek 4:00 - Magazyn ligi francuskiej

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo wybiegam w przyszłość ale w weekend 2.10-4.10 live będzie transmitowane:
7 meczów hiszpańskiej

4 mecze francuskiej

5 meczów włoskiej

W tym w sobotę mecz Malaga - Sociedad będzie prawdopodobnie na żywo od 30 minuty, jak dla mnie taka decyzja lepsza, niż pokazywanie tego meczu w retransmisji od początku.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend 3-4.10 znowu sytuacja jak w ubiegły weekend. Dwa szlagiery o jednej porze we Francji i we Włoszech. Eleven po raz kolejny decyduje się na Ligue 1. Szkoda...

Aż się prosi o Eleven Xtra na takie sytuacje. PSG-OM, ATL-RM i ACM-NAP

Edytowane przez yadyam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...