Skocz do zawartości

Floyd Mayweather Jr. - Manny Pacquiao


dj sat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walka jaka była taka była, ale jednak Floyd był aktywniejszy i częściej trafiał. Przewaga zarysowala się zwłaszcza od 4 rundy.

Akurat po trzech pierwszych wyrównanych rundach to czwarta była najlepsza w całej walce w wykonaniu Pacquiao. Na pewno ją wygrał. To w tej rundzie trafił, a Mayweather stanął i się tylko zakrywał rękawicami. Ten cios jako jedyny było widać że odczuł. Za to Mayweather wygrał ewidentnie następną. i potem już w większości kolejnych, a Pacquiao coraz mniej pokazywał.

 

Ogólnie to walka przypominała trochę Kliczki z Jenningsem, czy Arreoli z Adamkiem. Jeden chciał trafić, ale nie mógł, bo drugi uciekał po ringu. Walka w pełni potwierdziła, że jest kilka lat za późno i wydane pieniądze były nieopłacalne. Dwóch sędziów dało po 116-112, a rundy 11 i 12 ewidentnie wygrał Mayweather. Wniosek z tego, że po 10 rundach było tylko 114-112, więc kompletnie nie potwierdzało się to, co nam wciskali Szczęsny i Sosnowski o ogromnej przewadze punktowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walka przejdzie do historii chyba tylko z powodu rekordów kasowych oraz... vipowskiego epicentrum :wink:

 

Rozczarowałem się. Liczyłem na więcej. Zgadzam się z przedmówcą Nitrosem, że starcie kolorowych odbyło się 5 lat za późno.

 

Całą noc ślęczałem przed telewizorem. Położyłem się spać dopiero po 7.00 rano.

 

Właściwie to najlepsze co wspominam to... seans z "Psychozą" Mistrza Alfreda, którą obejrzałem po raz enty (tym razem w TVP Kultura).

 

Mimo rozczarowania nie żałuję zarwanej nocki. Wielkie brawa dla TVP, że zdecydowała się wykupić prawa do walki (choć tak na marginesie: zarówno komentatorzy jak i eksperci w studiu w mojej ocenie zawiedli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperci poniżej krytyki już wolę zdecydowanie Polsat nie wiem jaki problem zaprosić Pindere. ;-)

Na zakończenie powiem że walka odbyła by się już dawno tak jak to napisałem kilkanaście lat temu ale do niej nie doszło wszystko przez sprzeciw Mayweathera. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście nie potrzeba, bo Pacquiao nie był jeszcze taki dobry. Wystarczyło z pięć, sześć lat temu, kiedy był w formie. Co do Pindery, to też się zastanawiam czy on jest na wyłączność Polsatu? Raczej nie, to taki wolny strzelec, w końcu Jurkowski i Janisz tez nie występowali tylko w Polsacie. Może TVP chce swoich ekspertów, ale dlaczego nie zaprosili teraz żadnego? Mayweather postąpił bardzo przebiegle. Spotkał się w końcu z Pacquiao, żeby nikt mu po zakończeniu kariery nie zarzucił że przecież może by przegrał taką walkę. Więc walkę stoczył, kiedy rywal już był słabszy, a dodatkowo zarobił i tak wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz666@

Mayweather doskonale wiedział że przed laty dostałby bencki od Mannego on był cały czas zainteresowany walką ale Junior odkładał to nałożył się też słabszy okres Mannego, który tak łatwo się nie poddaje jeszcze na pewno powalczy ale za 2 lata zakończy karierę i zostanie prezydentem Filipin na który w pełni zasługuje. :-)

Ja się cieszę że najprawdopodobniej Mayweather już walczyć nie będzie po wrześniu bo bardzo go nie lubię zresztą nie tylko ja bo kibice podczas warzenia także dali to po sobie poznać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest w Polce nie do pomyślenia, walczą Jennings i Mayweather, a publika krzyczy: Kliczko, Kliczko i Manny, Manny. Z jednej strony niepatriotyczne, ale z drugiej docenienie obcego rywala i brak nacjonalizmu. Chociaż pewnie wielu to byli Ukraińcy i Filipińczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...