Skocz do zawartości

Czy Polsat, Jetix Play, Boomerang mogą być w ofercie Cyfry??


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też uważam że dla maluchów jest super, jetix play ja sam lubie oglądać ,bajki na tym kanale tylko szkoda że nie ma gp na c+ a jak już będzie to będzie super jak ten kanał zrobią na wszystkie pakiety :D i mam ptanie kiedy kiedy będzie na platwormie c+ zone romantica bo moja dziewczya ma c+ ale chodzi do koleżanki ogłądać filmy z tego kanału i prosiła mnie o to abym sie zapytał i dobrze by było aby ten kanał był we wszystkich pakietach i blisko . Prosze o odpowieć czekam pozdrawiam serdecznie :D:D:D:D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kazdy ma swoje zainteresowania i nie mozna kazdego mierzyc jedna miara. Niestety przez bezpodstawne oskarzenia mozna kogos bardzo skrzywdzic. Cos o tym wiem, ale to nie rozmowa na ten temat 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Bo Cyfra jest za dobra na takie kanaly :lol::lol::lol: A powaznie mowiac to Polsat nie odda swojego kanaly C+ bo to konkurencja to jest dla mnie dziwne ale widac nie maja czym innym z C+ konkurowac poza kanalem Polsat :lol: Nka jakos udostapnia TVN i to nawet w kilku swoich odmianach :D Wiadomo nie dali wszystkiego konkurencju ale nie sa tak zadufani w sobie i samolubni jak CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak ale umowy byly na nowo podpisywane w okolicy startu Nki i wtedy mozna bylo ich nie przedluzyc, ale TVN i ITI nie sa w ciemie bite i wiedzieli ze na tym straca. To jest spolka ktora wie jak robic biznes a CP tak sobie to wie i to widac chocby po aferze z Cinemaxami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i prędko nie usłyszysz czas pokaże co się będzie działo może bedzie może nie ślepa kula:) hehe a jak dla mnie w cyferce jest dosc bajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chyba coś ci się pomyliło. Abonament RTV płacisz tylko za kanłay TVP i Polskiego Radia. A kanały TVN, Polsat, TV4 czy Puls Tv są kanałami komercyjnymi które utrzymują się z reklam. Na platformach powinny być kanały paczki TVP i Polskiego Radia a reszta to już jest kwestia ich właścicieli.

 

I tutaj sie mylisz abonament płacisz dlatego ze posiadasz odbiornik telewizyjny nie za TVP PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie płacę za pralkę, lodówkę i zlewozmywak ?

Jak ja nie lubię gadania, że abonament płaci się za TV :? Abonament płaci się dla TVP, a za co to już mnie nie obchodzi. Interesuje mnie tylko to, że darmozjady biorą od ludzi 17 zł. Tak się jakoś głupio utrwaliło, że abonament jest za posiadanie TV.

Teraz będzie inna opłata - nie za TV, a dodatkowo 17 zł za prąd. I jakby nie patrzeć kasa zawsze trafia do jednego koryta TVP.

Więc to już nie będzie abonament za TV a za prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Tak więc szykują nam się dwa nowe dziecięce kanały w Cyfrze+. Oto list jaki otrzymał mój kolega na pytanie o te właśnie dwa kanały. PS mam nadzieję że dobry dział wybrałem...

 

Witam!

Wspomniany przez Pana kanał satelitarny (Cartoon Network - Boomerang PL), jest w trakcie negocjacji licencji odbioru. Może to potrwać jeszcze około dwa tygodnie. Działania wykupu będą na następujących zasadach regulaminowych karnych:

/Wyciąłem te niepotrzebne paragrafy/

Informujemy, że w trakcie negocjacji jest kanał JETIX (dawniej znany jako FoxKids) i powstały z ich inicjatywy kanał JETIX PLAY. Wszystkie kanały pojawią się w ciągu bieżącego miesiąca na platformach naszej firmy.

Pozdrawiam,

Anna Sienkiewicz

ds. marketingowych.

~Support@CyfraPlus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...