Skocz do zawartości

Problem z zalozeniem SAT w bloku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zalozyc antene sat. w bloku do odbioru telewizji "n" ale mam mieszkanie po tej stronie gdzie nie da sie jej zainstalowac,tzn blok zaslania caly sygnal wiec instalacja nic nie da.Instalacja anteny gdzies na klatce tez jest troche kontrowersyjna,administracja pewnie sie na to nie zgodzi...Czy istnieje mozliwosc zeby kablowka podpiela mnie pod sygnal z SAT do zalozenia telewizji N??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kablówke to mozesze oglądac na kilku tv robisz tylko gniazdka i na kazdym tv oglądasz to co chcesz:) co do instalacji anteny mozesz sie spróbowac dogadac z administracją możliwe ze pozwolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie: trójnik i f-ki i od trójnika dzielisz na dwa tv kablami:) wygodniej gniazdka no ale ja przeciąłem kabel, wstawiłem trójnik, od niego ida 2 kable do 2 tv:) Tylko polecam jakis dobrej firmy, np telmor

 

Edycja pitter: ortografia leży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przy okazji też pytanko.

Też mam podobny problem że mi blok zaslania sygnal z satelity i czy spóldzielnia musi mi udostepnic miejsce na dachu jeśli mieszkanie jest wykupione na wlasność. Bo z tego co kumam jeśli masz wykupione mieszkanie to niby fragment ziemi na której stoi blok jest twój czyli podobnie kawalek dachu.

Muszą mi udostepnic czy moga mnie splawić :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekn- tego niewiem musisz sie spytac czy by ci pozwolili zamocowac antene na dachu:) moga byc problemy ale to zależy od administracji moga sie niezgodzić ale i moga zgodzic zależy od szczęscia u nie np sie zgodzili ja widze jeszcze inne wyjscie:) jeśli któryś z sąsiadów ma antene to mozna kupic konwerter podwójny i sie z sąsiadem dogdać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable mozna na upartego ułożyć w jakiejś osłonce ale pytanie co na to administracja powie;) proponuje udac sie do administracji i oni powiedzą co i jak w ostateczności zostaje kablówka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie na ten temat tez nic nie moge powiedziec,tyle ze u mnie troche sytuacja jest inna bo mieszkam na parterze w 4 pietrowcu(i jak tu teraz kabel pociagnac z dachu)?? :(

 

I ja mam tak samo jak Ty !!!!

Mieszkam sobie na parterku a antene mam na dachu. Kabelek sobie spósciłem miedzy balkonami luzikiem do mojego balkonika i tak, już sobie 3lata zwisa i sąsiadom nie przeszkadza!!

A administracji [beep]o do tego, skoro mieszkania są własnościowe

Jak coś to weś opaskę i powiedz sasiadowi aby Ci przypioł do barierki od balkonu i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...