Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonymous

Brakuje mi na ekranie duetu panow Mann i Materna

Recommended Posts

No to musisz się do tego przyzwyczaić !. Albo poprosić publiczną o archiwalny bis. Inaczej już nie będzie.

Guest Anonymous

Publiczna to juz prosilem o wiele rzeczy. Jedyna rzecz, ktora dla mnie zrobili to poprawili makijaz tej prezenterce Wiadomosci Gawrylowicz. Na DVD powinni wydac archiwalne odcinki "Za chwile dalszy ciag programu..". Ciekawe czemu do zadnej stacji sie nie dopchali. Moze dalej chca pobierac za odcinek po 20 tys. i miec status megagwiazd, jak w Pulsie.. Czekam na jesienne ramowki z nadzieja.

Te 20 patyków by dali. W tym wszystkim pewnie chodzi o sprawy zdrowotne jednego Pana.

Guest Anonymous

Myslisz, ze juz nadaje sie tylko jako przedszkolanka na panstwowym i 2 godzinki w Trojce..? Niee.. :)

A mi akurat o drugiego :) Materna choruje?

Wygląda, że tak. Zupełnie go nie widać. Ostatnio widziałem p. Matrenę w programnie sylwestrowym.

a ja na liście Forbesa razem z Materną,może pana Manna nie widać bo jest na jakieś kuracji odchudzającej? osobiście wole jednak pana Manna :)

odkurzę nieco ten wątek ponieważ Comedy Central kupiło jakiś czas temu od tvp audycje Za chwilę dalszy ciąg programu, można sobie przypomnieć :D

Comedy Central "puscilo "pare odcinkow Za chwile dalszy ciag programu i ...na tym koniec mimo ze mialo byc tego wiecej.Trafial mnie szlagt przy ogladaniu tego niesamowitego programu-co pare minut reklamy...

Od paru lat uwazam ze duet M & M stworzyl bardzo ciekawe programy,bo przeciez wczesniej bylo "Madrej glowie".Uwielbiam ich poczucie humoru i duza doze dystansu do samych siebie.Dla mnie to taki polski odpowiednik Monty Pythona.Pana Manna slucham czesto w Trojce w piatki i w niedziele,to jeden z moich ukochanych "radiowcow" stawiany na rowni z Piotrem Kaczkowskim,Piotrem Kosinskim.Markiem Niedzwieckim,Piotrem Metzem czy legendarnym niezyjacym juz niestety Tomaszem Beksinkim.

Wydaje mi sie jednak ze humor w wykonaniu duetu M&M nie jest za bardzo rozumiany przez dzisiejsza widownie TV ktora po prostu robi sie coraz glupsza i nic nie rozumie z tej tworczosci.Wychowani na durnych serialach z USA albo ogladajacy w kolko te same beznadziejne skecze przez kreowane na sile w TVP2 "gwiazdy" polskiego kabaretu nie maja juz ochoty na myslenie i do smiechu wystarczy im widok faceta ktory poslizgnal sie na skorce od banana.Taka jest rzeczywistosc jaka teraz ogladam w TV.Niby taka kolorowa bo zachodnia a dla mnie szara i nudna,pozbawiona glebi papka medialna jaka tucza nas stacje TV.Po raz kolejny dochodze do wniosku ze przed laty kiedy w Polsce mialem 2 kanaly TV bylo lepiej niz teraz kiedy mam ich kilkadziesiat a mimo to nie ma tam nic do ogladania.Chyba ze kogos interesuja odmozdzone produkcje z "gwiazdami",tudziez seriale o nastolatkach z USA albo tasiemcowe seriale w ktorych i tak juz nikt nie wie o co chodzi.

Wszystko co bylo dobre zostalo juz spie...one!

Był jakoś początkiem 2007 roku w TVP2 program pt. "MC2, czyli Maszyna Czasu Manna i Materny" i spadł po kilku odcinkach z powodu słabej oglądalności. Jak to mówią - najtrudniej jest się zmierzyć z własną legendą.

Tak, pamiętam ten program ale mnie nie zachwycił, chętnie bym zobaczył stare odcinki MdM, [beep]yki dobre były. Fajnie jak by tvp w nocy dawała archiwalne programy, mają tego pełno i sie marnuje. Dobrze, że chociaż troche rzeczy przypominają w tvp kultura

Comedy Central "puscilo "pare odcinkow Za chwile dalszy ciag programu i ...na tym koniec mimo ze mialo byc tego wiecej.

I jest, ale tylko w niedzielę. W sobotę już nie ma. Oczywiście godz.emisji 20:20 nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Raczej bliżej 21 leci i tylko jeden odcinek, a kiedyś 2 dawali.