Skocz do zawartości

Brakuje mi na ekranie duetu panow Mann i Materna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Publiczna to juz prosilem o wiele rzeczy. Jedyna rzecz, ktora dla mnie zrobili to poprawili makijaz tej prezenterce Wiadomosci Gawrylowicz. Na DVD powinni wydac archiwalne odcinki "Za chwile dalszy ciag programu..". Ciekawe czemu do zadnej stacji sie nie dopchali. Moze dalej chca pobierac za odcinek po 20 tys. i miec status megagwiazd, jak w Pulsie.. Czekam na jesienne ramowki z nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Comedy Central "puscilo "pare odcinkow Za chwile dalszy ciag programu i ...na tym koniec mimo ze mialo byc tego wiecej.Trafial mnie szlagt przy ogladaniu tego niesamowitego programu-co pare minut reklamy...

Od paru lat uwazam ze duet M & M stworzyl bardzo ciekawe programy,bo przeciez wczesniej bylo "Madrej glowie".Uwielbiam ich poczucie humoru i duza doze dystansu do samych siebie.Dla mnie to taki polski odpowiednik Monty Pythona.Pana Manna slucham czesto w Trojce w piatki i w niedziele,to jeden z moich ukochanych "radiowcow" stawiany na rowni z Piotrem Kaczkowskim,Piotrem Kosinskim.Markiem Niedzwieckim,Piotrem Metzem czy legendarnym niezyjacym juz niestety Tomaszem Beksinkim.

Wydaje mi sie jednak ze humor w wykonaniu duetu M&M nie jest za bardzo rozumiany przez dzisiejsza widownie TV ktora po prostu robi sie coraz glupsza i nic nie rozumie z tej tworczosci.Wychowani na durnych serialach z USA albo ogladajacy w kolko te same beznadziejne skecze przez kreowane na sile w TVP2 "gwiazdy" polskiego kabaretu nie maja juz ochoty na myslenie i do smiechu wystarczy im widok faceta ktory poslizgnal sie na skorce od banana.Taka jest rzeczywistosc jaka teraz ogladam w TV.Niby taka kolorowa bo zachodnia a dla mnie szara i nudna,pozbawiona glebi papka medialna jaka tucza nas stacje TV.Po raz kolejny dochodze do wniosku ze przed laty kiedy w Polsce mialem 2 kanaly TV bylo lepiej niz teraz kiedy mam ich kilkadziesiat a mimo to nie ma tam nic do ogladania.Chyba ze kogos interesuja odmozdzone produkcje z "gwiazdami",tudziez seriale o nastolatkach z USA albo tasiemcowe seriale w ktorych i tak juz nikt nie wie o co chodzi.

Wszystko co bylo dobre zostalo juz spie...one!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central "puscilo "pare odcinkow Za chwile dalszy ciag programu i ...na tym koniec mimo ze mialo byc tego wiecej.

 

I jest, ale tylko w niedzielę. W sobotę już nie ma. Oczywiście godz.emisji 20:20 nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Raczej bliżej 21 leci i tylko jeden odcinek, a kiedyś 2 dawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...