Skocz do zawartości

Problem z odbiorem niektorych kanalow


miaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal brak sygnału na wszystkich kanałach Hotbirda, jak zrobiłem na ustawienia fabryczne, to moge tylko z Astry wyszukiwać, a z Hodbirda to nie wyszukuje ani jednej, dzwoniłem do CP to kazali jutro bo mają dużo roboty, mam jeszcze inny tuner Styx F-9000 i na nim też brak sygnału na Hotbirdzie, pozostaje mi chyba już tylko wejść na dach i zobaczyć co nie tak z konwerterem, albo karta uszkodzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :)

Mam podobny problemik. Kupiłem sobie wczoraj CP, pakiet familijny + pakiet muzyka.Dekoder Samsung DSB-S305G. Rodzice na dole tez maja CP z tunerem Sagem. Sprzet podłączony pod jedna antene (standardowa CP) + zmienilem standardowy konwerter na Globo Gold Edition TWIN. Oba sprzety przez to, jak sie domyslacie podlaczone sa do tej samej anteny, sie znaczy konwertera :) U nich wszystko smiga, u mnie nie ma kilku programow (Travel, Discovery Civiliasation, Science, zone club zone reality, boomerang, Jetix Play zone europa no i TVN, TVN style, TVN Turbo, TVN7 zaskakuja z bardzo duzym opoznieniem(przewaznie wyskakuje napis szukam sygnalu). poza tym pozostale kanaly chodza bez zastrzezen, jaka moze byc tego przyczyna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :)

(Travel, Discovery Civiliasation, Science, zone club zone reality, boomerang, Jetix Play zone europa no i TVN, TVN style, TVN Turbo, TVN7 zaskakuja z bardzo duzym opoznieniem(przewaznie wyskakuje napis szukam sygnalu). poza tym pozostale kanaly chodza bez zastrzezen, jaka moze byc tego przyczyna :?:

 

U mnie od wczoraj jest to samo te same kanały nie ma na nich sygnału, poza TVN-ami - te chodzą dobrze. Dotąd było ok, nie wiem czym jest spowodowany problem, może źle ustawiona antena? Ale przestawianie nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...