Skocz do zawartości

Brak TVP1 i 2 na cyfrowym polsacie


Snorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem! ma cyfrowy polsat i pakiet za 10 zł a w nim powinny byc TVP1 i2 ale mi ich nie odbiera podobnie jak national geographic i jetix które miały byc przez pierwszy miesiąc! reszta dziła! przeszukiwałem wielokrotnie, dawałem ustawienia fabryczne i nic! dalej nie ma! jak by ktos wedział jak zrobić to nich mi napisze>>> z góry dzieki :idea:

 

Edycja Burli: Przeniosłem temat we właściwe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem! ma cyfrowy polsat i pakiet za 10 zł a w nim powinny byc TVP1 i2 ale mi ich nie odbiera podobnie jak national geographic i jetix które miały byc przez pierwszy miesiąc! reszta dziła! przeszukiwałem wielokrotnie, dawałem ustawienia fabryczne i nic! dalej nie ma! jak by ktos wedział jak zrobić to nich mi napisze>>> z góry dzieki :idea:

 

Edycja Burli: Przeniosłem temat we właściwe miejsce.

 

a jakie masz parametry sygnału

popatrzprzynajmniej na kolor na danym kanale

pozdrowienia

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat o TVP... nowego nie ma co zakładać, więc pisze tu...

 

Od jakiegoś czasu na TVP2 zauwazylem że obraz co pare sekund sie rusza :? jakby jakieś dostrajanie... Moze to było od poczatku... ale tego nie widzialem bo malo ogladam TVP...

 

Wiadomo coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może antena, którą oni odbierają kanały "TVP" kwieje się na wietrze i stąd to wszystko (słyszałem, że podobno "Polsat" bierze sygnał "TVP" właśnie z anteny naziemnej :D ), bo ja biorę "TVP" z "Cyfry" i zakłóceń nie zauważyłem.

 

Tak w ogóle to jak to jest z umową na kanały "TVP" w "Polsacie", bo skoro nie mogą pobierać sygnału z "Astry", albo "Eutelsata W3A", to chyba coś tu jest nie tak, a może po prostu im się nie chce kupić odbiornika z "NDS" (bo pieniądze raczej mają :D )??? :D

 

Pamiętam, że kiedyś było info, że "Polsat" wygrał proces z "TVP" w sprawie obecności kanałów "TVP" na platformie, więc chyba powinni dostać kartę (może jeszcze trwają apelacje???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...