Skocz do zawartości

Ile czeka się na dekoder, dostarczany kurierem?


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia - ile czekaliście na dekoder Polsatu dostarczony przez kuriera?

 

Jestem z natury niecierpliwy, i czekam już od wtorku :). Wiem, że zgodnie z prawem mają 14 dni, ale w praktyce jest pewnie krócej, zatem piszcie ile czekaliście na swoje dekoderki.

Edycja:bogdan425 - poprawiłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej ciezko, ale jak zagadasz (tu z kolei polecam punkt, a nie pana z infolinii ktory swoja droga za duzo nie wie) to moze cos sie uda zalatwic. ja poczatkowo mialem miec dwa samsungi do mini i do pelnego po znajomosci w jednym punkcie, ale czas oczekiwania na doslanie - im samym - dekoderow Samsunga szacowali na miesiac, z kolei echostarow 1-2 tygodnie, wiec zrezygnowalem i zadzwonilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung jest tylko w opcji Familijny + Relax albo pre-paid. Czy może też i w innych opcjach też można wyrwać (ja planuję Familijny z anteną).

Na razie jest bardzo ciężko - wiem co mówię - może zdecyduję się na echostara 717, ale nie z obecnej dostawy. Mam cierpliwość i zaczekam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest bardzo ciężko - wiem co mówię - może zdecyduję się na echostara 717, ale nie z obecnej dostawy. Mam cierpliwość i zaczekam. :lol:

 

A o co chodzi, że nie z obecnej dostawy? Ja co prawda się nie spieszę, bo umowę chcę podpisać dopiero pod koniec lutego, ale czy to już będzie "przyszła dostawa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15 stycznia dekoder samsung bedzie dostepny we wszystkich pakietach (mini, familijny, familijny + relax mix)

zrodlo cp

 

Jeśli to prawda - Samsungu przybywaj :D (tylko czy do drugiej połowy lutego będą jeszcze :?: )

 

A co oznacza źródło CP :?: : telefon do Biura Obsługi czy może jakieś "zaprzyjaźnione" kanały informacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15 stycznia dekoder samsung bedzie dostepny we wszystkich pakietach (mini, familijny, familijny + relax mix)

zrodlo cp (biuletyn dla dystrybutorow)

Ciekawe. Wczoraj rozmawiałem z dystrybutorką (co tu dużo gadać ładna koleżanka) i jeszcze nie wiedziała. Dziś może trzyma "gazetkę" w rękach i już wie :?:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekalem na dostawe 3 tygodnie. 2 tyg. po zamowieniu zadzwonilem do nich i to samo uzyskalem ze juz wyszedl a jak pytam sie jakim kurierem to oni mnie wysylaja do firmy instalacyjnej paranoja. Wiec zadzwonilem do najblizszego dystrybutora no i spytalem czy sa Echostary 717 i bylo 6 sztuk (dzwonilem ok 10) no i zarezerwowalem a jak kupowalem to zostaly 2 (w tym moj). a jak zadzwonil kurier to powiedzialem aby go odeslali spowrotem. a jeszcze wracajac na czas oczekiwania to osoby ktore zamawialy modul CI to otrzymywaly po ok 1,5 tygodnia i zamawiali pozniej odemnie (2-3 dni) i dostaly wczesniej ale zaniast modulu to dekoder. wiec na infolini maja straszny balagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze są trefne i mają "padaczkę" (nie wszystkie), jakby były w pośpiechu (na życzenie CP) wygonione z montażu.

 

O co chodzi z tą ,,padaczką"? Ja mam Echostara 606 i 717 i wszystko OK. W czym Samsung przewyższa Echostary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"padaczka" to opinie klientów między innymi w postaci zwrotów do ewentualnej naprawy lub wymiany dekoderów. Przeważnie z przegrzania. Nieposłusznych pilotów, albo z ich nadpobudliwością do innego sprzętu RTV. I ciekawostka - jak pada pilot, to z nim jedzie do naprawy również dekoder. :?: Samsung, może jest lepszy tylko dlatego, że jest ich, poprostu mniej :?:, albo są rzeczywiście nieco lepsze. :idea:

 

-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

taka prawda. bez urazy ale w jakich wy pipidówkach mieszkacie, że w pobliżu nie macie punktu sprzedaży cp? każdy z apsów ma na magazynie dekodery i są one wydawane od ręki, więc nie ma sensu bawić się w kurierowanie i zamawianie ich za wyższą cenę tak jak na stronce www polsatu.

Wystarczy chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi a przy zamawianiu dekodera też rozważałem kuriera. W mojej okolicy jest sprzedawca, który jak byłem się dowiedzieć o ofertę CP w ogóle mnie nie słuchał tylko wmawiał, że Cyfra+ jest lepsza itp, itd. Mówiłem gościowi, że jestem zdecydowany na CP tylko ma mi powiedzieć jaka jest teraz oferta, a on dalej że się nie opłaca, Cyfra lepsza. Wkurzyłem się i wyszedłem. Pozostałe punkty są już dalej ode mnie i najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się jechać. Zrobiłem to tylko dlatego, że weekend to jedyna pora kiedy mam możliwość pobiegania troche po dachu i chciałem to wykorzystać. W innym przypadku dołożyłbym trochę kasy ale nie użerał się ze sprzedawcami (choć pani u której w końcu kupiłem była bardzo miła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi a przy zamawianiu dekodera też rozważałem kuriera. W mojej okolicy jest sprzedawca, który jak byłem się dowiedzieć o ofertę CP w ogóle mnie nie słuchał tylko wmawiał, że Cyfra+ jest lepsza itp, itd. Mówiłem gościowi, że jestem zdecydowany na CP tylko ma mi powiedzieć jaka jest teraz oferta, a on dalej że się nie opłaca, Cyfra lepsza. Wkurzyłem się i wyszedłem. Pozostałe punkty są już dalej ode mnie i najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się jechać. Zrobiłem to tylko dlatego, że weekend to jedyna pora kiedy mam możliwość pobiegania troche po dachu i chciałem to wykorzystać. W innym przypadku dołożyłbym trochę kasy ale nie użerał się ze sprzedawcami (choć pani u której w końcu kupiłem była bardzo miła).

 

kazdy sprzedawca ma dylemat czy opchnąć klientowi (czsami zdecydowanemu) polsat i miec go z głowy, czy próbować racjonalnie wytłumaczyć mu co jest lepsze a co gorsze w chwili obecnej. Sumienie a rozsądek czasem nie idą w parze :D

 

Edycja:bogdan425 - nie cytujemy posta, pod którym zaraz odpowiadamy - to już powinieneś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...