Skocz do zawartości

Jakie kanały chcielibyście na MUX 8


Marek79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

TV Republika - tak, na pewno. Mają potężne długi i szukają inwestora, który pozwoliłby im dłużej przetrwać w płatnej TV. Przed pójściem na dno trzymają ich tylko opłaty od abonentów. Prędzej w Polsce spadnie jakiś meteoryt, niż TV Republika znajdzie się na multipleksie 8. :lol2: Taki to jest, mniej więcej, stopień prawdopodobieństwa. Zupełnie nie rozumiem, co ci daje taką nadzieję, że wymieniłeś ten kanał @DVB-T_FAN?

 

Ja sobie pozwolę na bardziej realistyczną listę życzeń:

1). TVP Polonia - kanał przeniesiony z MUX-3, żeby zrobić miejsce TVP Kulturze HD.

2). TVP Rozrywka - kanał przeniesiony z MUX-3, żeby zrobić miejsce TVP Info HD.

3). TVP Historia - kanał przeniesiony z MUX-3, dla poprawy jakości TVP1 HD i TVP2 HD.

 

4). TV Zone - kulturalno-rozrywkowo-lifestylowy kanał Agory.

5). TV 3 - moja, robocza nazwa ogólnego kanału Agory.

6). Teen Channel - nazwa moja. Chodzi mi o jakikolwiek kanał dla młodzieży.

7). TVP Dokument / DMAX - obojętnie który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco san Widzę, że pojawiasz się pod każdym moim postem. Czyżby jakieś kompleksy? Ciągle próbujesz mnie poprawiać, ale robisz to strasznie chaotycznie i nieudolnie. :/

 

TV Republika może już wkrótce pozyskać solidnego inwestora https://satkurier.pl/news/108682/pmpg-po ... blika.html

 

 

 

Jeżeli TV Republika jednak wystartuje w konkursie na MUX-8 to będziesz musiał to wszystko "odszczekać". :mrgreen:

 

Wiem, że strasznie się boisz tej telewizji, która ośmiesza wszystkie manipulacje w propagandowych mediach Agory, w które tak bardzo kochasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Masz problemy z dyskusją? To jest forum dyskusyjne przecież. :P

 

Nie poprawiam cię, tylko przeciwstawiam swoje słowa, przeciwko twoim. Chyba wolno mi jeszcze?

 

Kluczowe jest słowo "może". ;) Poza tym, nic nie będę musiał odwoływać (nie jestem gnojkiem, żeby odszczekiwać :P). Znam ich finansową sytuację. Nie bez powodu odeszły od ich redakcji pewne osoby. Na pewno nie strzelą sobie takiego samobója startem na MUX-8. Przecież to są ogromne koszty nadawania. Żaden cudowny inwestor im tego nie udźwignie samymi reklamami.

 

Nie zgaduj, jak nie masz o mnie pojęcia. Ja się wypowiada ze strony czysto biznesowej. Agora to też dla mnie tylko biznes (mam ich akcje). Pozwól, że nie pociągnę tematu manipulacji i propagandy. Kocham telewizje, tylko jeśli daje mi zarobić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika - tak, na pewno. Mają potężne długi i szukają inwestora, który pozwoliłby im dłużej przetrwać w płatnej TV. Przed pójściem na dno trzymają ich tylko opłaty od abonentów. Prędzej w Polsce spadnie jakiś meteoryt, niż TV Republika znajdzie się na multipleksie 8. :lol2: Taki to jest, mniej więcej, stopień prawdopodobieństwa. Zupełnie nie rozumiem, co ci daje taką nadzieję, że wymieniłeś ten kanał @DVB-T_FAN?

 

Ja sobie pozwolę na bardziej realistyczną listę życzeń:

1). TVP Polonia - kanał przeniesiony z MUX-3, żeby zrobić miejsce TVP Kulturze HD.

2). TVP Rozrywka - kanał przeniesiony z MUX-3, żeby zrobić miejsce TVP Info HD.

3). TVP Historia - kanał przeniesiony z MUX-3, dla poprawy jakości TVP1 HD i TVP2 HD.

 

4). TV Zone - kulturalno-rozrywkowo-lifestylowy kanał Agory.

5). TV 3 - moja, robocza nazwa ogólnego kanału Agory.

6). Teen Channel - nazwa moja. Chodzi mi o jakikolwiek kanał dla młodzieży.

7). TVP Dokument / DMAX - obojętnie który.

Może będzie TVP Rozrywka 2

TVP Dokument jest bardzo możliwy

Może Tele 5 wejdzie

Co myślisz o Racjonalista TV ??

Republika na MUX 8 to nieszczęście dla normalnych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Masz problemy z dyskusją? To jest forum dyskusyjne przecież. :P

 

Wręcz przeciwnie, uwielbiam merytoryczną dyskusję popartą ARGUMENTAMI.

Nie poprawiam cię, tylko przeciwstawiam swoje słowa, przeciwko twoim. Chyba wolno mi jeszcze?

 

Piszesz chaotycznie i nerwowo w stosunku do mnie w poprzednich komentarzach, w dodatku próbujesz mnie ośmieszyć, ale nie za bardzo ci to wychodzi.

 

Kluczowe jest słowo "może". ;) Poza tym, nic nie będę musiał odwoływać (nie jestem gnojkiem, żeby odszczekiwać :P). Znam ich finansową sytuację. Nie bez powodu odeszły od ich redakcji pewne osoby. Na pewno nie strzelą sobie takiego samobója startem na MUX-8. Przecież to są ogromne koszty nadawania. Żaden cudowny inwestor im tego nie udźwignie samymi reklamami.

A co jesteś ich księgowym? :jupi:

 

Nie zgaduj, jak nie masz o mnie pojęcia. Ja się wypowiada ze strony czysto biznesowej. Agora to też dla mnie tylko biznes (mam ich akcje). Pozwól, że nie pociągnę tematu manipulacji i propagandy. Kocham telewizje, tylko jeśli daje mi zarobić. :P

 

Co drugie twoje słowo to "Agora", "Stopklatka", więc chyba mam prawo się domyśleć komu "kibicujesz"?

 

Co takiego jest strasznego w TV Republika, że się tak jej boicie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DVB-T_FAN:

No, nie wiem. :P Unikasz odpowiedzi na większość tego, co tobie odpisałem. Wybrałeś sobie pasujący ci fragment, oczywiście nie na temat, i tylko mnie próbójesz wciągnąć w ideowe dysputy. I jeszcze to pogrubienie... chyba dla podkreślenia ważności twoich słów? :D Zaiste, merytoryczna dysputa. Naprawdę nie możesz sobie tego darować?

 

Sprawa finansów TV Republiki jest prosta. Wystarczy przeczytać opublikowane przez nich sprawozdanie finansowe - straty mają milionowe. Myślisz, że dlaczego szukają inwestora? Żeby podzielić się sukcesami? Nie. Po to, aby wyciągnął ich z długów. Gdyby chcieli jeszcze na MUX-8, to potrzebują co najmniej miliona zł - dwôch na dzień dobry. Ciekawe skąd wyczarowaliby takie pieniądze?

 

Co do Agory... Nie masz pojęcia o kim/o czym najczęściej piszę. :P Wystarczyło zerknąć w mój profi - największy % wypowiedzi dotyczy tematów mojej kablówki. ;) I dlaczego używasz liczby mnogiej w stosunku do mojej osoby? Wypowiadam się tylko w swoim imieniu. A kibicuję różnym grupom medialnym, nie tylko Agorze. Np. TVP, CP, RTL Group, Disneyowi, Viacom'owi itd... Ale serio, co jest takiego cudownego w TV Republice, że tak jej bronisz? :P

 

A wracając do kanałów w MUX-8, pozwolę sobie na 'odjechaną' (czyt. bardziej zgodną z moimi zainteresowaniami) listę życzeń:

1. TVP English - program do nauki języka.

2. TVP Sport - kanał z transmisjami najbardziej popularnych dyscyplin, np. piłka nożna, tennis, koszykówka, itd.

3. TVP Sport 2 - mniej popularne, np. boks, hokej, futbol amerykański, itd.

 

4. Animax - kanał Sony z anime.

5. Vh1 Classic - muzyczny kanał bez reklam od Viacomu.

6. CNN International - informacje na nieco wyższym poziomie od Time Warner.

7. Disney Cinemagic - filmowy, tylko z pełnometrażówkami od The Walt Disney Company.

 

Ale, to oczywiście kompletnie nierealne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje propozycje :)

1. TVP Kultura HD - w MUX 3 miejsce po nim wypełnić TVP Seriale

2. TVP Sport - jeżeli zdecydują się go odkodować

3. Ale kino+

4. STARS.TV lub VH1 Polska - jeżeli Viacom podczas planowanej w tym roku zmiany oprawy VH1 także go odkoduje i przejdzie z tym kanałem na polską koncesję :D

5. TVN24 lub Polsat News

6. Eurosport lub nSport+

7. TV Zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też stawiał na TV Zone oraz ogólny projekt planowany przez Agorę. Do tego osobiście liczę na wejście do DVB-T kanału TVR oraz satelitarnych stacji FTA a zwłaszcza Tele 5, TVS, 4fun.tv i Stars TV. Mile widziane byłoby także P1 ale tu konieczne byłyby zmiany programowe eliminujące Różową Noc i Top Shopa z ramówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie oglądam DVB-T, bo uważam, że jej oferta nie ma nic w sobie do zaoferowania tak jak większość kanałów FTA - kolejne zapchajdziury na satelicie oferujące albo same powtórki znanych seriali albo jakąś kiczowatą muzykę albo też idiotyczne filmy obrażające prawdziwą sztukę filmową. Najlepsze kanały to te które są kodowane.

 

Powyższe stwierdzenie nie dotyczy kanału STARS.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały multipleksu 8 szybko nie ruszą. Najpierw musi się odbyć konkurs na operatora tego multipleksu. Na razie mamy konsultacje do jego projektu. To zajmie kilka miesięcy. Jak już poznamy operatora MUX-8, to pewnie KRRiT zacznie się zastanawiać nad kryteriami tematycznymi wyboru tych 4 kanałów. Czyli podobnie, jak to było w II konkursie na MUX-1.

 

Na pewno będzie kanał kulturalny, bo już krążą takie plotki. Na kolejne muzyczne nie ma co liczyć, bo już jest ich dużo (2 ogólnopolskie + 4 lokalne). Obstawiam też kanał o zdrowym trybie życia i aktywnym uprawianiu sportu. Bo na kanał sportowy z prawdziwego zdarzenia, nie ma co liczyć. Chyba, że zdecydują się jakieś podmioty zagraniczne, amerykanie lub arabowie. Jednak to mało prawdopodobne. Bardzo prawdopodobny jest jakiś kanał dokumentalny i filmowo-serialowy. Kanał informacyjny raczej odpada z powodu kosztów. Chyba, że KRRiT dopuściłaby coś anglojęzycznego. Ustalenie tych kryteriów tematycznych też trochę zajmie. Łącznie z przeprowadzeniem konkursu, to zajmie kolejnych kilka miesięcy.

 

Optymistyczna data startu tych kanałów, to koniec bierzącego roku. Ale gdybym miał postawić pieniądze, to na początek 2016r.

 

@widz666:

Miały być, ale TVP nie podawała konkretnej daty startu. Nie wiedzą jeszcze, gdzie umieścić to HD. Czy przenieść coś z multipleksu 3 i dać je tam w większym zasięgu, czy zostawić na multipleksie 8. Wszystko zależy jak sprawa konkursu się potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...