Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Słabe rozwiązanie z ich strony. Normalnie to powinno być tak, że przez panel klienta wybierasz sobie pakiet i system automatycznie przypisuje odpowiednią kwotę w zależności od tego ile jest na koncie przypisanym do zestawu. Po zaksięgowaniu wpłaty pakiet zostaje włączony i nadane uprawnienia. Tak jest np. w PolsatBox albo Skylink. A tu jakieś śmieszne kombinacje z kwotami ile kto wpłaci, szukanie tabeli z opłatami i zastanawianie się czy na pewno kwota jest wystarczająca.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego problemu z przejściem z prepaid na abonament.

Tylko zapłacisz tzw. "frycowe" gdyż pakiet Start+ będziesz miał za 19,99 zł przy umowie na 2 lata. Przy umowie na rok zaś 24,99 zł albo i 29,99 zł.

Resztę pakietów typu: paczka C+ czy HBO dobierasz już po migracji w ICOK albo na infolinii jako abonent.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 09:12, tweed77 napisał:

Nie ma najmniejszego problemu z przejściem z prepaid na abonament.

W teorii nie ma, a w praktyce to czasami wygląda tak, że w niektórych punktach obsługi twierdzą że są dostępne tylko niektóre pakiety i nie ma możliwości uzyskania pełnej oferty. Nie wiem czy robią to celowo czy z niewiedzy i jaki mają w tym cel ale tak bywa. W Polsat Box jest podobnie. W jednym punkcie obsługi możesz przedłużyć umowę mając moduł, a w innym nie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przejść z TNK do CP ze zniżką 10 zł bo w innym przypadku by się nie opłacało  niestey 3 telefony w plusie ale za niski abonament  i zniżka mnie nie dotyczy , a więc poczekałem do końca umowy i zmieniłem sieć mam tańszy i więcej internetu. Teraz w pakietach za 20 ,  30 zł nie ma prawie nic bo wartościowe kanały przenieśli do pakietu za 60 zł . Teraz jestem zadowolony z C+ Tnk i po zmianie dekodera (złom cyfry z dyskiem ) na 2851s + dysk usb 1Tb i brak umowy . Ja zasilam od października do maja ale od świat do marca mam wyższy pakiet tylko nie wiem czy HBO go jest tańszy jak ma się w pakiecie bez umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 10:09, tail# napisał:

W teorii nie ma, a w praktyce to czasami wygląda tak, że w niektórych punktach obsługi twierdzą że są dostępne tylko niektóre pakiety i nie ma możliwości uzyskania pełnej oferty. Nie wiem czy robią to celowo czy z niewiedzy i jaki mają w tym cel ale tak bywa. W Polsat Box jest podobnie. W jednym punkcie obsługi możesz przedłużyć umowę mając moduł, a w innym nie.

Bo Punkty obsługują abonentów a nie klientów oferty prepaid... Najlepiej zadzwonić na infolinię i dopytać o wszystkie możliwości.

 

W dniu 13.02.2022 o 09:12, tweed77 napisał:

Nie ma najmniejszego problemu z przejściem z prepaid na abonament.

Tylko zapłacisz tzw. "frycowe" gdyż pakiet Start+ będziesz miał za 19,99 zł przy umowie na 2 lata. Przy umowie na rok zaś 24,99 zł albo i 29,99 zł.

Resztę pakietów typu: paczka C+ czy HBO dobierasz już po migracji w ICOK albo na infolinii jako abonent.

Od razu przy przejściu na abonament można dołączyć takie opcje dodatkowe jak hbo canal+ itd.

Nawet na pojedyncze miesiące można coś sobie załączyć, ja tak zawsze robię jak są rozgrywki które mnie interesują np. na eleven sprts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz załatwiać w przypadku prepaid? Wpłacasz na konto przypisane do zestawu i ma działać. W PolsatBox jest łatwiej, bo każdy ma dostęp do swojego konta.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Widz2 napisał:

Mam pakiet „NC+ telewizja na kartę – Komfort+ i HBO tylko nie wiem czy HBO GO w moim przypadku jest dodatkowo płatny i ewentualnie czy jest z ulgą ? https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/hbo?content=tnk 

HBO GO masz w cenie pakietu z prepaid. Dzwoń na infolinię i poproś o wygenerowanie kodu dostępu do hbogo. Wtedy rejestrujesz się na stronie hbogo i wszystko działa.

W dniu 21.02.2022 o 20:48, Darek z Ozimka napisał:

To dziwne! Bo u mnie w APS-ie C+ w Ozimku doładowują normalnie TNK i co jeszcze mogę dodać, sprzedają dekodery TNK.

Doładowania/zakup to można nawet przez allegro zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagane jest podanie nr. karty i emali tylko że na TV LG webos 5, 60 nie ma aplikacji HBO a zmiana języka nie pomaga . Zalogowałem się na fbox atv ( przeglądarka ) bo aplikacja nie działa .

Dowiedziałem się że na żadnym urządzeniu aplikacja nie będzie działać które posiadam czyli 3.5 letni LG webos , Sharp Android tv 3 miesięczny , fbox atv i komputer z najlepszym systemem operacyjnym czyli Ubuntu 21.04 ale HBOGO może działać na niektórych przeglądarkach ale nie na karzdym sprzęcie . Po wprowadzeniu 8 marca HBO Max nie powinno się nic zmienić na lepsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Widz2 napisał:

Niestety do tej pory nie udało mi się uruchomić HBO czy ktoś ma sposób aby działało HBO GO nie będę kupował telewizora zgodnego z wytycznymi HBO bo nowy SHARP też nie działa? 

hbo go zainstaluj na tv z androidem, możesz też na telefonie. Ja używam na sony z androidem, xiaomi mi box, box tv z play, na każdym działa hbo go. Zobaczę po 8 marca z hbo max jak to będzie teraz mając hbo z hbo go aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tv SHARP udało się uruchomić  na Operze która jest zainstalowana przez program Aptoide . Na TV LG strona źle działa i nie da się zalogować . Na Fbox można się zalogować ale przenosi mnie do aplikacji której nie da się zainstalować ale po instalacji kilku aplikacji HBO jedna sie urchomiła ale po wciśnięciu play występuje błąd 5.1 . prubowałem wgrać kodi ale nie chce się zainstalować może wgrać starszą wersję ? Dodam że będę szukał jakiegoś sposobu na uruchomienie . Zalgowałem się na ubutu ale jak zaloguje się na telefonie LG odblokuje mi fboxa lub TV LG chyba nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...