Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

:] To my ludzie stworzyliśmy molochy satelitarne i płacimy za abonament.Zachłysnęliśmy się zachodem i wygodnictwem i co mamy niepotrzebne programy których i tak nie oglądamy które są dostępne w indywidualnych zestawach satelitarnych.Wystarczy tylko mieć dekoder i sprawdzić czym nas karmią sieci satelitarne.

Nawiązując do wypowiedzi co do dekoder HD 3G (bez PVR) - dzisiaj kolejny "zwis" i samoistny re-boot...może tak jest jak wiemy co reklamowane to nie jest dobre!!

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powoli zmieniać sygnaturkę. Notoryczne zawieszanie się obrazu i usunięcie SportKlubów cichaczem pozwoliły mi podjąć decyzję. Wczoraj wypowiedziałem umowę, obowiązuje mnie do końca kwietnia. Tu należą się pochwały, że nie obowiązuje mnie do końca mają, ale pewnie wynika to z faktu, że złamali regulamin nieprzesyłając informacji o usunięciu SportKlubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ludzie beda tak robic. Jest bardzo drogo, zle odbiorniki, programy tandetne, zeby nie HBO, Canal + to nie byloby co spokojnie ogladac na naszych ekranach. Tandeta TVP oraz podobnych stacji(wiadomo o jakie stacje chodzi), jest zenujaca do granic wytrzymalosci. A Toya samymi stacjami radiowymi nie utrzyma zadnej promocji, abonenta i nie ukryje swego nieudolstwa. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 20 największych sieci kablowych w Polsce + TPSA + N + CYFRA+ wycofały kanały SPORTKLUB z oferty i głownym powodem byłaby marna jakosc obrazu (brak dynamicznej zmiany obrazu 4:3 / 16:9, brak oryginalnej wersji jezykowej, to mysle że nadawca bardzo szybko by sie postarał aby sprostac oczekiwaniom dystrybutorów...

A widocznie w Polsce negocjacje zaczynają sie od wysokosci stawki od abonenta i na tym samym sie kończą, im niższa cena za kanał tym jakosc kanału i oferta programowa gorsza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wkurza najbardziej to płacenie 50zł za tv analogową z której nikt kto ma dekoder nie korzysta ! gdyby tego nie bylo to na pewno wykupiłbym sobie pakiety z HBO lub C+ a tak to lipa. Chcąc mieć wszystko musielibyśmy zapłacić ponad 200zł, u innych dostawców max pakiety kończą sie na ~100zł. Fakt - Toya ma programy które u innych są tylko na wyłączność no ale te 50zł boli jak nie wiem co :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to bardzo obniza i nie jest zachecajace do wykupienia programow - HBO czy C+(bo nie ma na to - zjadl analog). To prawda, ze abonenci, ktorzy maja cyfrowke, nie korzystaja z analogu. Uwazam, ze zarzadzajacy w Toyi zrozumia swoj blad pobierania oplat za cos z czego sie niekorzysta. Zarzadzie Toyi, apelujemy, abys zaprzestal pobierac oplaty za analog od abonentow cyfrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczylbym na to. Dostep do uslug cyfrowych (jak na rachunku) jest jedynie rozszerzeniem oferty analogowej.

Idac Waszym tokiem myslenia doszloby do sytuacji, ze za cyfrowke placilibysmy mniej niz reszta za ograniczony analog (przeliczcie sobie). Nie w tym kraju i nie w tym czasie...

ps. brakuje mi Sportklubu - za TAKIE cos wlasnie powinni obnizyc lub dac cos w zamian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od zawsze wkurzało różnicowanie opłat w zależności czy mieszkasz na osiedlu gdzie jest konkurencja (vide Retsat) czy tam gdzie jest tylko Toya. To jest niebywałe. Dziwię się również, że Toya cały czas ogranicza promo 'pół na pół' dla klientów niebędących związanych z Toya przez ostatnie 6 miesięcy. W Łodzi na Widzewie Wschodzie (wkrótce Olechowie) Dialog buduje swoją sieć światłowodową (gigabitową). Pracują od wczesnego rana do wieczora, jak już wejdą z ofertą internetową i telewizyjną, a taką oferują, Toya pewnie spuści z tonu tak jak np. na Retkini. Ale tu może być bolączka bo WW (Olechów, Janów) to nie osiedla starszych osób, ale mieszkańców orientujących się w polityce poszczególnych operatorów i - tak myślę - wybierających najkorzystniejszą ofertę. Konstatując jak wspomniałem ... Dialog uruchomi swoje usługi ... Toya obniży ceny, bo wątpie żeby zaoferowali gigabitową łączność. Kto na tym lepiej wyjdzie, pewnie czas pokaże :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za analog zniosą opłatę dopiero wtedy gdy zostanie on oficjalnie w Polsce wyłączony. Do tej pory wymyślą jednak inne oplaty!

I z tym sie nie zgodze... Wtedy dopiero zaczna zbijac kokosy na analogu, bo wiekszosc starszych odbiorcow, ktorzy teraz odbieraja sygnal "z powietrza", bedzie zmuszonych albo do zakupu cyfrowego dekodera DVB (za ok. 150-200 zl), albo do promocyjnego (pewnie za 0 zl) podlaczenia do kablowki i korzystania z najtanszej oferty analogowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...