Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

:(Ciesze się ze mam TV Toya - ta telewizja może każdego zaskoczyć ale nie cyfrowa, po zakupie tv panasonic p42V20 postanowiłem podpisać umowę na tv cyfowa i zaczął się problem.Dekoder się zawiesza brak wizji fonia pozostaje , po prostu ciemność.Po wyłączeniu z sieci znów wraca wszystko do normalności Po wymianie już 3 dekodera, panowie nie wiedza jaka przyczyna.Ale zaproponowali mi dekoder HD na próbę , ale jak czytałem na forach on tez się zawiesza, więc może Toya o tym nie wie ze mają skopane softy do dekoderów i takie problemy będą się powtarzać do póki nie zmienią oprogramowania.Ale moje zdanie powinni od razu powiedzieć nowemu użytkownikowi tv cyfrowej ze będą problemy a tak jest co jest!! Mozę się mylę?? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w reklamie TV Toya garść dobrych pomysłów ale jakich i ich nie widać, chyba ta siec jakoś przereklamowana.

Siec internetowa - można przyjąć bez zastrzeżeń ale tv cyfrowa, pobija wszystkich,dekodery się zawieszają i wszystkim mówią już ???ze będzie zmiana softu do dekoderów, to plus!! A czy to pomoże nie wiemy zobaczymy ale jak czytam forum to wiele użytkowników ma problemy nie tylko w Łodzi ale w innych miastach gdzie jest siec cyfrowa :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NIE

2. Trochę lepiej niż motorola, ale brak mu funkcjonalności.

3. NIE

4. Dobra+

5. Raczej tak.

 

Wg. mnie odbiornik PVR nie nadaję się do nagrywania (ma całkowicie nielogiczny sposób programowania nagrań, przez co w większości przypadków brakuje początku lub końca nagrywanego programu)

Odbiornika PVR w chwili obecnej stanowczo nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder 3G i nie widzę zmiany oprogramowania. Dekoder powinien zaktualizować się automatycznie po włączeniu - a tego nie robi. Nie aktualizuje się również po wybraniu z menu dekodera opcji aktualizacji. Dalej widnieje wersja 2.5 i nic w menu się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, a zaklocenia, jak byly tak sa dalej, gdzie ta poprawa. Opisujesz jakies glupoty, ze juz jest nowe oprogramowanie, ze juz sie nie bedzie zacinac. Jest gorzej niz mozna bylo oczekiwac!!!!! Nie ma braw dla Toyi, tylko rozgi na tylek oraz tory ################ na wyjazd po nowy i porzadny dekoder!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bangla.

Z regulamiu Toi:

Operator może wprowadzić zmiany do zawartości programowej Pakietu, według zasad określonych w umowie. Informacja o zmianach przekazywana jest nie później niż na 1 miesiąc przed planowaną zmianą w formie pisemnej oraz w teletekście, infotekście, telegazecie i nie wymaga podpisywania nowej Umowy lub aneksu do niej. W takim przypadku Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Zastanawiam się czy nie odejść mając na uwadze pracę cudu techniki vel. 3G :? Swoją drogą o zmianie chyba nikogo pisemnie nie powiadomili :woot: Kanały już nie nadają. Fakt, że trzeba by jeszcze do umowy zajrzeć co do moich ww. uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Czytam i nie wierze ale abonenci niektórzy maja racje, ze dekodery źle pracują ze maja wady oprogramowania, ale napisze ze od kilku dni jest nowy soft do dekoderów, troszkę pomogła zmiana - nie zawiesza się ale jeszcze występują małe błędy.

Jeden z użytkowników forum napisał ze ceny dekoderów w telewizji cyfrowej Toya są za drogie i to fakt dzierżawa 20zl za drogo przeliczając 12 miesięcy można samemu zakupić dekoder z możliwością nagrywania.Mozę kiedyś się cos zmieni ale na razie to drogo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ..... ale napisze ze od kilku dni jest nowy soft do dekoderów, troszkę pomogła zmiana - nie zawiesza się ale jeszcze występują małe błędy.

 

Jaki nowy soft??? Do jakich dekoderów??? O ile wiem do dekoderów 3G HD i 3G PVR nie ma nowego softu. Toya wprowadziła nową wersję oprogramowania dekoderów SD o nr 1.0.29. Aktualizacja nie wprowadziła zmian o formacie istotnym dla Użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD 3G (bez PVR) - dzisiaj kolejny "zwis" i samoistny re-boot...

ps.

a nawiazujac do tlumaczen Toy'i dotyczacych wycofania Sportklubu (niby marna oferta), to byl to jedyny kanal, na ktorym mozna bylo obejrzec angielskie mecze pucharowe (rownie ciekawe jak liga), motocyklowe Grand Prix, ligi belgijskie, holenderskie, brazylijskie, argentynskie, rozgrywki Pokera, mecze reprezentacji Anglii... malo tego?!?

i pozbawia sie tego wszystkiego abonentow majac ich w d ?

i nic w zamian? to moze chociaz obnizka ceny za pakiet Sport?

(pytanie raczej retoryczne - przeciez i tak maja nas w d...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...