Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zgadza, w Łodzi mam już Universal Channel, Sci-Fi Universal i perełkę, Canal+Gol. Będzie co oglądać :)

Czy ja wiem czy perelka? Same powtorki! Wzorem Polsatu - sztuka dla sztuki...

I jeszcze ciekawostka - po dodaniu nowych programow, nie znikaja opisywane wczesniej kanaly na motorolach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIedlugo konczy mi sie umowa z Toya na tv i internet. Obecnie korzystam z ich pakietu analogowego i place 49zl.

Jako ze zakupilem sobie ostatnio telewizor chcialbym miec u siebie sygnal cyfrowy i troche kanalow HD.

Musialbym wiec dodatkowo dokupic w Toya pakiet cyfrowy za 20zl lub 38zl plus placic za wynajem dekodera HD 15 lub 20zl.

Toya oferuje promocje pol na pol, gdzie moglbym przez 6 miesiecy placic polowe za abonament.

Niestety ta firma jest tak beznadziejna, ze promocja ta obowiazuje tylko dla nowych zamawianych uslug.

Inaczej mowiac nowy klient bedzie placil przez 6 miesiecy polowe za abonament analogowy i polowe za abonament cyfrowy.

Ja, jako ze obecnie korzystam z pakietu analogowego nie dostane znizki o polowe przes 6 miesiecy.

Wg mnie jest to chore podejsce Toyi do swoich obecnych klientow -nowy klient jest traktowany lepiej niz klient korzystajacy juz z ich uslug.

Pani w BOA powiedziala mi, ze nie ma mozliwosci, zebym dostal promocyjne warunki na abonament analogowy i na abonament cyfrowy jednoczesnie.

Zlozylem wiec w tym tygodniu wypowiedzenie liczac ze zadzwonia do mnie i dostane jakas lepsza oferte. Gdybym dostal takie warunki jak nowy klient mysle ze bym przedluzyl z nimi umowe. Stad moje pytanie do forumowiczow.

Czy rzeczywiscie jet tak jak Pani w BOA powiedziala, ze nie dostane znizki na pakiet analogowy i cyfrowy czy tez chciala ze mna przedluzyc umowe jak najnizszym kosztem?

Jakie warunki zaproponowala wam Toya sie przy przedluzaniu umowy? Czy jak zlozylem juz wypowiedzenie to sa w stanie do mnie zadzwonic i dac lepsze warunki, zebym przedluzyl z nimi umowe? Niestety nie mam alternatywnej kablowki na moim osiedlu. W gre wchodzi jedynie jakas platforma cyfrowa, ale tez sa pewne ograniczenia, bo chcialbym miec sygnal w 2 gniazdkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna odberiac sygnal cyfrowy z kablowki Toya bez ich dekodera uzywajac wbudowany dekoder w telewizorze?

Toya ma wymog, ze trzeba od nich wynajmowac dekoder i placic za to 15-20zl miesiecznie w wersji HD.

Obecnie korzystam z ich pakietu analogowego, ale mam zamiar przejsc na cyfrowy.

Po zakupie mojego telewizora jakies 3 miesiace temu gdy przelaczylem sie na tryb odbioru cyfrowego odbieralem sygnal cyfrowy z toyi i kilka kanalow HD.

Trwalo to przez 2 dni, po czy zostal on zablokowany. Mam w zwiazku z tym pytanie.

Skoro wiem juz, ze moglem ogladac kanaly cyfrowe prosto z kabla bez zadnego dekodera to czy bede mogl to samo odbierac bez ich dekodera jak wykupie abonament cyfrowy?

Na jakiej zasadzie dziala ten dekoder? Czy Toya bedzie w stanie zablokowac mi odbior kanalow cyfrowych przy podpieciu kabla antenowego bezposrednio do telewizora zamiast do dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem wiec w tym tygodniu wypowiedzenie liczac ze zadzwonia do mnie i dostane jakas lepsza oferte. Gdybym dostal takie warunki jak nowy klient mysle ze bym przedluzyl z nimi umowe.

W wiekszosci regulaminow wszelkich promocji Toy'i pojawia sie taki punkt:

"Uczestnikiem Promocji nie może zostać Abonent, który posiadał aktywną usługę

w okresie ostatnich 6 miesięcy przed datą podpisania umowy w niniejszej Promocji.

- dotyczy również osób spokrewnionych lub niespokrewnionych pozostających

w faktycznym związku, wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących"

Masz wiec pol roku z glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...