Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkich poszukiwaniach znalazłem również dekoder z jakiego będziemy korzystać (przynajmniej bardzo ale to bardzo podobny) w sieci Toya . To cacko prezentuje się tak :

 

vip1960_md_us-en.jpg

 

Dla znających czeski parametry :

 

* s displejem a tlačítky na čelním panelu

* s vysokým rozlišením a standardní definice televize v MPEG-1, MPEG-2 a H.264 (MPEG-4)

* System-on-čip 450 DMIPS procesor

* 5,1 digitální audio

* HDMI konektivita s podporou HDCP

* Komponentní video (Y Pb Pr) konektivity

* Paměť: 128 MB

* Videopaměť: 32 MB

* Flash: 4 MB

* Operační systém: Linux

* Rozhraní: ethernet, TV a VCR SCART, HDMi, L/R audio, Coaxial a optical SPDIF, USB, DVB Tuner (modely 1920 a 1970), integrovaný HDD (modely 1960 a 1970)(dysk dopiero po nowym roku )

Tak przy okazji rodzi się pytanie podstawowe - czemu trzeba płacić za analog gdy chce się korzystać tylko z HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wszystkich kanałów TOYA po aktualizacji

 

http://tnij.org/bve6

 

 

james_b wiesz niektórzy mają domu więcej niż jeden tv(ja mam akurat 3, w tym jeden Full HD) z myślą o tym aby domownicy mogli oglądać to co chcą bez żadnych kłótni o dostęp tv, dlatego też wybór padł na tv kablową zamiast platformy cyfrowej, niestety na dzień dzisiejszy, kablówka nie przewidziała możliwości odbioru cyfrowej oferty w więcej niż jednym telewizorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna odpowiedź na pytanie o konieczność płacenia za analog w sytuacji gdy korzysta się tylko z cyfry :

 

Zasady dotyczące opłat za "analog vs cyfra HD" są takie :

 

Trzeba mieć wykupiony pakiet analogowy Mini (30,00 zł/mc) lub Standardowy (48,50 zł/mc) , aby móc kupić pakiet cyfrowy .

I teraz chodzi o to że płacąc 7 zł za pakiet Toya Cyfrowa osoba z pakietem analogowym Mini ma mniej kanałów cyfrowych niż osoba płacąca te same 7 zł za ale posiadająca droższy pakiet analogowy Standardowy. Po prostu to posiadany pakiet analogowy decyduje o zawartości programowej wykupionego pakietu cyfrowego. Zatem nie trzeba płacić 48,50 za pakiet analogowy aby korzystać z oferty HD, można zapłacić 30 zł ALE nie oglądamy wtedy programów: JimJam, Disney, Hallmark, Polsat Sport, Eurosport, Discovery, Discovery World, Planete, Discovery Science, Travel&Living, Animal Planet, National Geographic, Viasta History, Viasat Explorer, MTV, VH1, Ale Kino, AXN, Zone Europa, Zone Reality, Sport Klub, Kino Polska, MiniMini, ZigZap, Jetix, Tvn 24, Tvn Style, Tvn Turbo , Jetix Play.

 

Dokładnie ta sama zasada działa przy opłatach za "analog vs cyfra SD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytalem te ceny i moim zdaniem aby miec za rozsadna cene kanaly HD to rezygnacja z TV TOYA i Platforma N koledzy ....zreszta chyba jest opcja rozwiazania umowy w zwiazku z nowymi oplatami np. za pakiet cyfrowy bylo 12 zl jest 15 ....zastanawia minie czy operator wylaczy sygnal moze tak , ale analog jest bez zmian i pewnie brak mozliwosci rezygnacji z calosci kablowki tu psa cwaniacy zasypali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chociaż musiałem zrobić ręczną instalację kanałów aby je wszystkie wykryć ale jak już wykryło to poleciało na maksa i nawet nie miałem czasu oblookać wszystkich nowości bo tyle tego jest :shock: . Pewnie jutro będą dzwonić w sprawie dostawy nowego dekodera HD a ja już się nie mogę doczekać :jupi: .

Fajnie , że wreszcie się coś dzieje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja są, ale ciekawe jak długo. W podstawowym pakiecie mam teraz Domo.tv BBC Lifestyle, wszystkie FilmBoxy, Eurosport 2 i HBO razem z Cinemax. Ciekawe dlaczego nie działa Polsat Sport Extra. Mogli sobie darować i dać te dwa sportowe w pakiecie, a nie kazać dopłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wiadomość od toyi w sprawie 24 Godzinnego CN i TCM

 

Witam

 

W odpowiedzi na Pana pytanie pragnę poinformować, że prowadzone są

rozmowy

z nadawcami programów jednakże nie potrafię podać

Panu dokładnej daty wprowadzenia wymienionych przez Pana kanałów. O

wszelkich zmianach

programowych zostaną Państwo powiadomieni.

 

Pozdrawiam

Joanna Bogusiak

 

 

 

On Fri, 26 Sep 2008 13:32:00 +0200, djpeja wrote:

> czy macie zamiar dać 24 godzinną wersję CN i 24 godzinną wersję TCM

?

>

> Mateusz Pusz

>

> Pozdrawiam z Przemyśla

--

TOYA Spółka z o.o.

tel. 042-6333888 fax 042-6360443

pn-pt 9:00-22:00 sob-nd 9:00-14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z Was również ma ten sam problem, ale po podłączeniu dekodera cyfrowego, ale nie HD, pod drugi TV powinienem widzieć program cyfrowy na kanale K36 w drugim TV, a widzę tylko kanał, który strasznie śnieży. Tylko u mnie coś nie tak, czy u Was też coś takiego się dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...