Skocz do zawartości

NONSTOP KINO


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

n rozszerza wspolpracy z SPI a Cp z News Corporation wiec stwierdzam ze wspołpraca z NC jest lepsze poniewaz posiada on wikesze doswiadczenie w dzialanosci kanałow oraz platform cyfrowych i mysle ze nalezy oczekiwac wiecej kanałow z grupy Spi jak i NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz toczy się zacięty bój między platformami i niestety coraz więcej kanałów idzie na wyłączność dla jednej platformy, np: SportKluby dla N, E!Europe dla Polsatu. Tak więc aby być super zadowolonym z oferty trzeba opłacał abonament wszystkich trzech sieci (N, Cyfra, PC) a wszystkiemu jest winna N-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma to też dobre strony bo przybywa kanałów ale jak widać mamy szerokie grono niezadowolonych forumowiczów. Niestety, coś za coś, NonstopKino i FilmBox też będą na wyłączność w N.

 

A tak w ogóle jestem ciekawy co zaoferują te kanały? No cóż, niedługo wszystko stanie się jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał na wyłaczność, czy to nie jest czsem zagranie monopolistyczne :?: tekie zagrania powinny być karane finansowo dla operatora. przecież nawet dany nadawca traci, bo przez to nie może dotrzeć do większej liczby abonentów. tak jest w tej chwili z HBO. ile abonentów by zyskało będąc w CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś pokaże komunikat, że Nonstop Kino będzie w N na wyłączność.

Nie ma? To nie siać zamętu proszę. To, że ktoś napisał o wprowadzeniu tego kanału do oferty N nie znaczy iż zabraknie go u innych. FoxLife też nie jest na wyłączność ale N i C+ jakoś nie kwapią się by go dołączyć do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dla mnie wylacznosc to dziwna sprawa. Jeszcze rozumiem to jesli chodzi o oferte Premium. Ale zeby kanaly typu E! czy Zone Romantica byly na wylacznosc to juz jest smieszne. Coz kazdy orze jak moze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...