Skocz do zawartości

Forum Nki nie dziala


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'admin1250_phpbb'@'v1250.rev.tld.pl' (using password: TAK) in /home/users/nhdtv/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/users/nhdtv/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/users/nhdtv/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error 

Could not connect to the database 

 

Padła im baza danych!

Ewentualnie cos zmienią, albo forum padło przez atak hacera!

Ale raczej było zbyt wiele chętny do oglądania i serwernie wyrzymał i przy tym baza też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja tam sobie nie zagladam na forum Nki kiedys wszedlem z ciekawosci ale za wiele tam nie poczytalem, poza marzeniami jakie kanaly byloby dobrze dodac do oferty. To byla prawdziwa burza mozgow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ehh, czytając wasze komentarze naszła mnie pewna refleksja, a właściwie pytanie: Co trzeba byłoby zrobić, by Polak-internauta był:

a) zadowolony

B) nie szukał wszędzie podstępu

Byc moze cześć z tych wypowiedzi jest nader ironiczna. By określić głębszy charakter mojej wypowiedzi posłużę się pewnego rodzaju metaforą: obcując z Internetem już 5 lat dochodzę do wniosku, że im więcej nas, tym gorzej. Bardzo bym chciał, byśmy cofnęli się chociaż 3 lata do tyłu...

 

Abstra[beep]ąc od mojego wywodu, jeszcze raz powtórzę, że na forum N od miesiąca informowano o nowej wersji forum dyskusyjnego, które ma m.in. ukrucić niestety powszechne zjawisko dzieci neostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze w neostradzie jest dynamiczne IP i ciężko zablokować jakiego krzykacza. Bo zablokujesz konto ale ktoś sobie założy nowe i dalej krzyczy więc banujesz IP ale przy neostradzie to walka z wiatrakami. Większość dostawców (po za TP) ma stałe IP raczej....

 

Swoja drogą kiedyś chciałem połączyć sie z jednym serwerem (może nie będę ujawniał jakim) i dostałem taki mniej więcej komunikat "User 83.5.x.x is not welcome here" a adresy IP 83.5.x.x to przestrzeń adresowa neostrady wiec zbanowali w końcu wszystkich użytkowników neo.

 

Krzychu

 

Ps. A co do możliwości wyboru to dużo ludzi nie ma możliwości założenia neo (stad duża moda i sukces Wi-Fi a niedługo też pewnie Wi-Max)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

chciałem sobie poczytać trochę co N-kowcy sądzą o nowej ofercie TVOD wiec kliknąłem na link ich guru ANIA

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=3910

no i zonk dostępne tylko po zarejestrowaniu!!

no to myślę założę sobie konto!! i tak czekam i czekam na e-maila potwierdzającego już 2 dzień i nie ma odzewu na skrzynkę!!

 

Czyżby zamknięte grono adoratorów?

albo może forum ich nie działa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...