Skocz do zawartości

SkyStar HD2 i problem ze sterownikami


user258
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stałem się posiadaczem karty DVB-S2 SkyStar HD2 i mam problem z szatkowaniem i przycinaniem na kanałach HD oraz z przycinaniem na kanałach SD.

Mam też kartę SkyStar 2 2.6D i tutaj wszystko ładnie świeci (brak zacięć i szatkowania na MTV Live HD i Nickelodeon HD).

 

Kupiłem zanim przeczytałem, że jest problem ze sterownikami w tej karcie SS HD2.

Czy komuś udało się zainstalować do SS HD2 sterowniki od Azurewave 1.1.2.700?

Bo czytałem że po zainstalowaniu tej wersji sterowników wszystko ładnie świeci bez zacięć.

 

Mam Windowsa 7 x64 oraz zainstalowałem specjalnie do testowanie sterowników Windowsa 7 x32.

Po zainstalowaniu sterownika nie może uruchomić tego urządzenia (Kod 10).

 

Obecnie działam na najnowszych sterach dających się zainstalować do tej karty czyli 1.1.1.502.

Używam DVB Viewera.

 

Moja konfiguracja sprzętowa:

Procesor: Core 2 Quad 2.4Ghz

Ram: 4GB DDR2 800MHz

Grafika: NVIDIA GeForce GT9500 1GB RAM

 

Próbowałem uruchomić komputer w trybie "Wyłącz wymuszanie podpisów sterowików" i instalować 1.1.2.700 ale ten sam błąd (Kod 10).

Zmieniałem też nazwę AzureWavePCI na MtsBda i plik .inf z 1.1.1.502 to samo. Także sekcję PID&VID w pliku .inf też się nie udało zainstalować.

 

Macie jeszcze jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić lub jaką inną wersję sterowników zainstalować by to chodziło?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak jeszcze mi ta karta działała, to takich problemów nie miałem na oryginalnych sterownikach. Co prawda działała mi pod winxp, jak by było pod 7 niestety nie zdążyłem się dowiedzieć, bo karta padła zanim się na siódemkę przesiadłem. Ewentualnie możesz się pobawić różnymi konfiguracjami filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.7 soft_deen_SkyStar-HD-2_001 - tych używałem zanim te dziadostwo padło, jednak pod win7 to klęska, choć express hd to klęska jeszcze większa... u mnie to trwało kilka lat, jednak pożegnałem się się z SS na korzyść tbs, również niewielkie problemy, jednak różnica nie do opisania...

 

szatkowanie to głównie kwestia kodeków - sprawdź arcsoft, jak i instalację antenową, poza tym lista - własny skan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...