Skocz do zawartości

Czy w Norwegi widać cyfrowy polsat?


jaras1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć??!!!

Mój brat pracuje w Norwegii,

Wchodzisz na strone http://www.flysat.com i tam odszukujesz spis satelit, odnajdujesz transpondery Polsatu, a obok w rubryce "Foot Prints" masz link kierujące Ciebie do mapki pokrycia danego transpondera. Dzięki temu wiesz, gdzie sygnał dociera i z jaką mocą.

np. wiązka transpondera Polsatu 11.158V :arrow:http://www.eutelsat.com/satellites/13ehb6_popd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A ja powiem tak dla bezpieczenstwa kupic antene minimum 120cm:) dla hot birda biorąc pod uwage warunki pogodowe itd lepiej miec duzą antene:) sam mam znajomego w Irlandi używa on antene 2metry:) i uwaza ze lepiej dmuchac na zimne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z doswiadczenia juz wiem ze najlepsze sa anteny orginalne np. cyfrowego polsatu bo sa dorze dostrojne , konwenter do czaszy , cyfry plus w opinni od jeden do 10 zajmuja jakies 6 miejsce a najgorsze to sa tutaj sprzedawane w sklepach z turecka zywnoscia, 80 owset w zupelnosci wystarcza a i na 60 jak jest dobrze dostrojona to mozna bez problemow ogladac tv. Warunki pogodowe sa tu fatalne ,jak zacznie padac dosyc intensywnie to i 120 juz tu nie pomaga bo i takie czasze tez tu zakladalem .Chmury i gestosc opadow sprawia ze zanika sygnal i mam zaraz kilka telefonow , trzeba uzbroic sie w cierpliwosc odczekac pare minut asz obraz sie pojawi i ogladac swoj program .Mam tylko jedne zyczenie ,prywatnie oplacam CP czyli place a jak place to chcem sobie poogladac programy bez reklam a oni wala i wala az sie zygac chce, normalnie banda , faszeruja mnie kredytami proszkami i telefonami mam pytanie czy nie ma na to jakie rady czy sa moze takie tunery ktore robia ciach jak leci reklama

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem Irlandia antena 120cm zdaje zadanie anteny ponizej 80cm nie warto nawet wieszac.Im większa tym lepiej a dla Norwegii jednak wydaje mi sie patrząc na mapki antena od 120cm w gore:)Oczywiscie antene zamocowac pod jakims daszkiem xD:)Zeby toto od deszcza odsłonic odrobine;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...