Skocz do zawartości

Poszukuję programu do ściągania i nagrywania transmisji


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

poszukuję dobrego programu do ściągania i nagrywania meczów lig piłkarskich na świecie.Interesują mnie mniej popularne ligi więc ściąganie sygnały polsatu czy nc+ odpada bo nie ma tych lig w ofercie wymienionych stacji

 

sopcastem jestem w stanie nagrać ligę rumuńską ale tylko jedne mecz w tym samym czasie

A ja poszukuję programu który pozwoli mi nagrać kilka meczy jednocześnie.

Próbowałem takimi programami jak flv recorder (rozpoznaje 1 na 20 linków url) oraz p2p recorder ściąga tylko sam link a nie materiał który jest pod nim.

odpadają programy do nagrywania pulpitu

Więc nie wiem jaki program zastosować:)

 

Dlatego chciałbym prosić o pomoc w znalezieniu takiego programu:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chcesz nagrywać ze żródeł wykorzystujących różne technologie to nie licz na jeden program.

A jeśli już to w czym problem, że trzeba użyć kilku narzędzi? Bo wyolbrzymiasz problem, no chyba że umiejętności pozwalają tylko na program typu jeden kilk i gotowe.

Zdajesz sobie sprawę z ograniczonej przepustowości i sieci i dysku?

A masz czas by to wszystko obejrzeć? Czy tylko chcesz kolekcjonować na zasadzie patrzcie ja mam wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kolekcjonerem taka ilość meczy jest mi potrzebana do zbierania danych na temat zawodników

Czy wyolbrzymiam?? nie sądze czy gdzie napisałem że jestem ekspertem od komputerów?? gdybym takim był to bym nie szukał tutaj pomocy.

Zdaję sobie sprawę że może nie wystarczyć jeden program poprostu myślałem że jeśli dany plik jest nagrany w technologii flash to wystarczy program do ściągania i nagrywania transmisji flash a tak nie jest więc szukam pomocy

 

czy tak trudno jest komuś udzielić pomocy , pewnie tak i łatwiej jest dawać złośliwe komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...