Skocz do zawartości

Jak długo nieprzerwalnie jesteś abonentem C+


Jańcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od jakis 4-5 lat do ......... jeszcze 3 miesiace wypowiedzenia i zegnam sie z ta firma. biore drugi CP. Kiedy dzwonilem rozwiazac umowe proponowali mi rabat, ale mam ich gdzies. Ciekawostka dla tych co chca zostac w C+, mowili mi zebym sie wstrzymal do marca, bo w marcu beda duze zmiany w ofercie, nowe pakiety itp. nie chcieli wiecej powiedziec. Wiec powodzenia w czekaniu na zmiany i zycze zeby to byly zmiany na lepsze.

A jaka oferte ci zaoferowali ze nie zostales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cyfrą + od lipca 2005, druga umowa od lutego 2006 którą przedłużyłem wczoraj na kolejny rok, dostałem rabat na abonament 25% na rok i dekoder na własność za przysłowiową złotówkę. Jestem bardzo zadowolony z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
raz mialem 10 miesiecy gratis opcje canal+ ,ale mi nie chodzi o promocje lubie c+ sport i ten kanal trafia w moje potrzeby , jestem zadowolony .

 

Aaaa... rok 2005 jak pamiętam, 10-lecie C+. Mega promocje dla starych abonentów. Można było wygrać 10 mies. za darmo, a nawet 10 lat! No i super impreza na Wyścigach dla 10 tysięcy abonentów. Byłem i extra wspominam :lol:

 

Korzystam z C+ od 5 lat i jestem ogromnie zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes biznesem - ważne żebym dostawał jakość za te pieniądze. Póki jestem zadowolony, wiem za co płacę. A co do koncertu na Wyścigach to było dobrze zorganizowane - nie taka masówka, czuło się atmosferę i ideę, o co chodzi i po co to było. Moim zdaniem dobre podsumowanie 10-lecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

maj 2000 - wtedy i programowo i technicznie (w stosunku do P2C i Wizji) o niebo lepiej.

Teraz napewno trzyma mnie przy nich C+ i Ale Kino! no i minimini :D technicznie (przynajmniej w SD) nadal znacznie lepsi od P2C o "n" sie nie wypowiadam bo kompletnie nie intersujemnie ioch oferta programowa.

 

PS. Zeby nie było zbyt dobrze to w tym czasie zgłosiłem kilka reklamacji .... ostatnią 18.12.2009 :)

 

Edit -zapomniałem o najważniejszym argumencie w "tamtych" czasach :)multipleks z transmisjami F1!! wcześniej systematycznie w sezonie odwiedzałem kolegę który miał Canal/cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...