Skocz do zawartości

TV.PLAY.PL


FazaFm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja TV.PLAY.PL oraz związana z nią usługa oferowana przez sieć PLAY i jej partnera w tym projekcie NEXT PLUS właśnie ruszyła. Z marketu GOOGLE PLAY pobrało mi aktualizacje, która umożliwia płatny dostęp do usługi na następujących warunkach:

Pakiet TV Podstawowy - cena 6,99 zł (15 kanałów TV - 20 filmów VOD, kamerki internetowe)

Pakiet TV Rozszerzony - cena 21,99 zł (33 kanały TV - 20 filmów VOD, kamerki internetowe)

Pakiet TV Pełny - cena 34,99 zł (58 kanałów TV - 20 filmów VOD, kamerki internetowe)

Pakiet TV Specjalny (erotyka) - cena 19,99 zł (Dostęp do 13 erotycznych kanałów TV, 20 filmów VOD, kamerki internetowe)

oraz

Pakiet Internet TV - cena 9,99 zł (pozwala na nielimitowany transfer danych w sieci komórkowej na oglądanie TV.PLAY.TV)

 

Zawartość poszczególnych Pakietów TV jest w tej chwili ciężka do odczytania gdyż poglądowa grafika przy danym pakiecie nie przedstawia wszystkich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawowym pakiecie będzie pewnie to co tu:

http://nextplus.pl/oferta_1.php

 

z wyłączeniem HOT TV (które nie nadaje ) i najpewniej TVN, które jest podobnie jak Polsat przeciwne stosowania zasada must carry przez dostawców internetowej telewizji

 

Poza tym pakiet Rozszerzony zawiera 2 razy więcej kanałów a jest 3 razy droższy - bezsensownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fazafm: byłeś w grupie wybrańców (testerów) usługi ?

 

Tak bylem. Wczoraj z akutualizowalem dostalem nowe haslo wykupilem pakiet Podstawowy za 6,99zl i dziala. Pakietu internetowego nie kupowalem testuje na WIFI.

 

@vojtas12 - jesli mozna nazwac je premium czy tez platnymi u operatorow kablowych czy satelitarnych: Filmboxy , Nat Geo , Viasaty i kilka innych.

 

PS: Kanaly mniej wiecej wiem jakie sa w poszczegolnych pakietach ale nie sa one pogrupowane wiec musialbym klikac w kazdy kanal zeby mi sie wyswietlilo w jakim pakiecie mozna go ogladac. Chyba nie ma jeszcze wszystkich kanalow bo ilosciowo jakos mi sie nie zgadza.

 

PPS: Pojawila sie nowa aktualizacja. Po jej instalacji zablokowalo dostep do uslugi. Zapewne dlatego ze oficjalnie nie wystartowali, a ktos popelnil blad wypuszczajac ja z mozliwoscia zamawiania pakietow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...