Skocz do zawartości

POMOCY


sojero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam juz sily juz drugi dzien ustawiam ten [beep]ny cyfrowy polsat i zadnego skutku , tzn jest na poczatku mialem sygnal 80%, a sile sygnalu 0% ale po pierwszym dniu udalo mi sie to jakos ustawic z tej chwili mam 83% sygnalu oraz 63% sily sygnalu. Wiec zabralem sie za wyszukiwanie kanalow i wyszukalo lecz na kilku pisze mi ze mam sie skontaktowac z infolinia i tak zrobilem mieli mi wyslac jakos nowy sygnal albo co:D i dalej nic po 3 h tak jak kazali czekac, drugi problem to ze na reszcie programow jest napisane "brak sygnalu". nie wiem co robic::( prosze o pomoc.

 

Jak co to mam echostara DBS 717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie zaluje 50 zl na profesionalny montaz

A nawet jesli ustawisz to i tak przy kazym deszczu czy sniegu bedziez wielkie G z odbioru bo antena MUSI byc dobrze ustawiona zeby byle opady nie zaklucaly odbioru

 

Nie ma to jak odpowiedź laika. Najlepiej za wszystko zapłacić.

Rozumiem zeby to było takie skomplikowane jak naprawa nowego Mercedesa to tak ale to tylko ustawienie anteny. Z takim podejściem to rzeczywiście lepiej zapłacić.

 

@spojero możesz od kogoś pożyczyć (jak masz od kogo) analogowy,

jeśli nie masz od kogo to pamietej ze czujnik czy wskazniek w tunerze może działać z opóźnieniem. Mozesz tez spróbować poruszać konwerterem, inny kąt. I troche cierpliwości - napewno będzie Ci porzebna. Troche trzeba sie pogimnastykować :D lekki ruch anteny i czekać chwile czy wskoczy pasek sygnalu. Problem jest w tym ze trzeba ustawić w pionie i poziomie. Jesli masz w pobliżu inne anteny możesz podejrzeć jak są ustawione.

 

 

U nas w pewnym punckie krzyczeli za założenie 150zł + antena. Jak to usłyszałem to wolałem wziąść dekoder i tv na dach żeby ustawić. 5 minut i po sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak uslyszalem cene za ustawienie anteny to mnie zamurowalo:D wogole nie bylem na to gotowy bo kumpel mi mowil ze oni to robia za free, cale szczescie ze bylem samochodem bo musialbym jechac z antena i dekoderem autobsem bo nawet by nie zawiezli tego do domu:/:D no ale tez mysle ze trzeba byc naiwnym dajac im te 50zl za ustawienie:| jak sie ma druga osobe do pomocy i wie sie mneijwiecej w ktora strne ma byc antena to chwile zabawy i sie ustawi:D tak wiec nie zalamuj sie i powodzenia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mysle ze antena antenie nie rowna (jedna lepiej skupia w jednym punckie taka gorzej ustawic ale lepszy efekt, a inne gorzej skupiaja latwiej ustawic gorszy efekt - gorszy sygnal) to sa moje obserwacje jesli ktos z bardziej doswiadczony moze to potwierdzic bardzo prosze. Mowie tu nawet o sytulacji kiedy 2 anteny sa tej samej srednicy tylko np. innej firmy. A juz o tym ze ja swoja 120cm moge krecic 5cm w jedna i druga i wiekszej roznicy nie ma to inna sprawa (mowie o HB).

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...