Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić niezależny dekoderek HD min. do C+ i aby posiadał gniazdo CI (np. moduł CP, który posiadam obecnie nieaktywny). Znalazłem takie dwa dekoderki bardzo podobne funkcjami i wyglądem: 1 - Opticum XTS703p: http://globo.com.pl/?y=3&cmd=show&category=2&prod_id=41, 2- Golden Media Unibox 9080: http://golden-interstar.pl/produkt.php?id=438.

Tu zasadnicze pytanie który wybrać, jakie są za i przeciw opinie? (cenowo sprawa jest jasna - Optcum)

Czy wspólpracują z modułami CAM zarówno Cyry+ opr. wer.4, moduł CAM CP, ze spliterami i dyskami zewnetrznymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jezeli podpisałam nowa umowe 3 dni temu i wzialem Sagemcoma Dsi83 a chcialbym go wymienic np na Phlipsa HD Pvr to jest taka możliwość? Bo słyszałem ze nagrywanie jest kiepskie na tego Sagemcoma z podlaczonym dyskiem a jak to wyglada na Philipsie ? Moze ktos kto uzywa Sagemcoma sie wypowie jak jest z nagrywaniem na pendrive lub dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. To był mój pierwszy dekoder od Cyfry. Do tego na liście z Astry były dostępne kanały radiowe z francuskiego CanalSat, które można było, dodatkowo oprócz standardowego sposobu, posłuchać korzystając z aplikacji interaktywnych wywoływanych pilotem SERW (podobnie jak kiedyś CYFRA+ GRY czy MAGAZYN+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Philipsa 6010

Przy pomocy DSXEdit i DSXMultiloader wgrałem sobie swoją listę kanałów (poukładałem, zakodowane z wyższego pakietu wywaliłem, dodałem kilka FTA których Cyfra na swojej liście nie ma)

Ustawiłem parametry kanału podstawowego na 13456

 

W marcu wyłączyłem opcję C+ a mimo to wszystkie kanały C+ mi chodziły

31 marca skończyła mi się umowa, mamy 6 kwietnia a na karcie nadal chodzi mi Pakiet Kompakt i opcja C+

Mam czas oddać kartę do końca kwietnia więc mi się nie spieszy. Mam dwie nowe karty (multiroom) i tą trzecią która powinna wygasnąć a chodzi.

 

Ustawienie par kan podst na 13456 powinno chyba tylko blokować ściągniecie oryginalnej listy Cyfry a nie blokować zmianę uprawnień do odbioru kanałów.

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Philipsa 6010

Przy pomocy DSXEdit i DSXMultiloader wgrałem sobie swoją listę kanałów (poukładałem, zakodowane z wyższego pakietu wywaliłem, dodałem kilka FTA których Cyfra na swojej liście nie ma)

Ustawiłem parametry kanału podstawowego na 13456

 

W marcu wyłączyłem opcję C+ a mimo to wszystkie kanały C+ mi chodziły

31 marca skończyła mi się umowa, mamy 6 kwietnia a na karcie nadal chodzi mi Pakiet Kompakt i opcja C+

Mam czas oddać kartę do końca kwietnia więc mi się nie spieszy. Mam dwie nowe karty (multiroom) i tą trzecią która powinna wygasnąć a chodzi.

 

Ustawienie par kan podst na 13456 powinno chyba tylko blokować ściągniecie oryginalnej listy Cyfry a nie blokować zmianę uprawnień do odbioru kanałów.

O co chodzi?

 

Na drugim Philipsie 6010 mam TNK, karta była ważna do wczoraj

Dziś rano uruchamiam dekoder, kanały nsport, TVP Sport chodzą.

 

Jak to możliwe że zwykłe ustawienie parametru kanału podstawowego na częstotliwość 13456 powoduje brak dostępu do karty przez operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam nietypowy problem chyba z instalacją cyfry + splitter, ponadto:

mam splitter diviso, do którego mam podłączone dwa tunery - ariva 102e i sagem sd, w arivie siedzi karta diviso zaprogramowana na arive (czyli bardziej wymagający dekoder), splitter stoi 1m od arivy i 15m od sagema i teraz mój problem: gdy jest wyłączony Sagem większość kanałów na Arivie nie działa, gdy włączę Sagema od razu na Arivie pojawia się sygnał i działa wszystko jak powinno, spotkaliście się z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już opisuję ;) dekoder PACE HD 500, czasza 80 konwerter typu TWIN, diseqc taki jak w linku oraz zez z pojedynczym konwerterem. Z dekodera jeden kabel z SAT 1 poprowadzony jest do Rceiver diseqca, z SAT 2 do Twina w celu oglądania i nagrywania z innego kanału. Z LNB 1 diseqca biegnie kabel do HB, a z LNB 2 do ASTRY.

W takiej konfiguracji ASTRA nie odbiera i wszelka przekładka kabli nic nie daje.

ASTRA odbiera tylko w sytuacji, kiedy pominę diseqca i podepnę zeza bezpośrednio pod dekoder. Sygnał jest na maxa. Tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...