Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

przesiadłem się z 32 HD cali na 42 FHD . I powiem, że obraz jest gorszy, tzn pikseliza. Program 1 oraz 2 to już tragedia :(

 

Mój dekoder Philips DSR 6201, pakiet programów bez HD wiec nie wiem jak wygląda to w większej rozdzielczości.

 

Aha, wcześniej pasek każdego programu nie był rozciągnięty na cały ekran, w tej chwili jest ( to samo mam na innym tv na kablu euro).

 

Ktoś coś poradzi ? Czy mam się przyzwyczaić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MENU>4>2

i ustaw w/g własnych preferencji

Ja przy kablu Euro ustawiłbym tak:

Typ TV: SD

Format ekranu: 16/9

Sygnał wizyjny: RGB

...ale może na Twoim TV lepsza będzie inna konfiguracja, wiele zależy od Twojego subiektywnego odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ustaw na stałe format obrazu "16:9 Pan & Scan".

 

Na kanałach nadawanych w formacie 4:3 będziesz widział obraz obrzezany, ale przynajmniej zawsze obiekty będą miały właściwe proporcje.

 

Na słaby bitrate na poszczególnych kanałach ciężko jest cokolwiek poradzić, ale można włączać "upiększacze" obrazu w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, właśnie zakupiłem pakiet hd do canal+. I dostałem odpowiedź że jeszcze dziś będę mógł odbierać te kanały hd.

Czy jak mam splitter to karte c+ przełożyć do dekodera by jakieś uprawnienia przeszły ?

Na kanałach hd jest okienko zakodowane.

 

/edit: Już działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponad miesiąc temu podpisałem z Cyfrą umowę. Wziąłem wówczas samą kartę, bez dodatkowego sprzętu. Czy obecnie jest jeszcze możliwość, abym w dowolnym okresie w czasie trwania umowy, udał się do punktu Cyfry i i kupił dekoder Sagem HD na własność lub na bezpłatny wynajem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...