Jump to content

wlodar123

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

1 Follower

About wlodar123

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 09/21/1995

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódzkie

Equipment

 • Dish
  Prawdopodobnie mocno stare Gibertini XP bądź Famaval 80 AL PP
 • LNB
  Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP
 • Receiver
  Evobox PVR
 • Pay TV Operator
  CP

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Mam to samo. Jakiś czas temu wzrosło SNR na jakiś tydzień, dwa po czym spadło na poprzednie wartości. Niedawno znowu się podniosło. Myślałem ogólnie, że konwerter może mi siada. Jak widać chyba nie 😁
 2. Załóż normalną złączkę przewidzianą do wtyku F tzw. beczkę i problem pewnie zniknie.
 3. Dokładnie. Efekt juddera na 1080p jest dużo mniejszy w porównaniu do 1080i.
 4. Podaj lepiej wartość SNR, bo w procentach każdy model TV czy dekodera różnie pokazuje 🙂 U siebie na Evobox PVR (antena ~78cm) mam w bezchmurny dzień około 15dB SNR =100% pasku jakości na transponderze TVNu (11508Mhz)
 5. Evobox PVR a Evobox HD to dwa różne urządzenia 🙂
 6. Kolejny raz zauważyłem, że wcześnie rano jak lecą np. Odlotowe wynalazki (Viasat History) nadają wyłącznie z angielską ścieżką, bez polskiego dubbingu i możliwości jego włączenia.🙄 @Edit Aktualnie Odlotowe wynalazki z Viasat History lecą na Explore a w epg w ogóle co innego 🤦‍♂️🤣 Na History nie wiem co leci, jakaś audycja po angielsku.
 7. Na History zauważyłem, że od rana zamiast zapowiedzi (teraz, następnie itd) są pokazywane puste ekrany bez napisów. 🙄
 8. U mnie w TV od Tureckiego Vestel'a również działa 👍
 9. @Andre1980 Niestety pozostaje metoda na przesuwanie pilotem w lewo- prawo. 😞 Nie potrafią dodać tak prostej funkcji..
 10. Aktualnie wszystkie kanały w CP GO w aplikacji mobilnej mi działają. Urządzenie to Samsung Galaxy S9.
 11. W CP GO nie mogę zamówić filmu pt. Pitbull. Ostatni Pies. Wywala "błąd serwisu 37-16002" przy przejściu do płatności.
 12. Wątek chyba jak najbardziej "kultowy"? Mimo swojego wieku w- tamtych czasach.. Pamiętam jak jakoś wieczorem.. Siadałem przed TV i czekałem,aż odkodują i zacznie się "Diabelski Młyn". Odbierany był anteną siatkową, skierowaną w stronę Łodzi. Ogólnie zawsze "śnieżył", nieraz odbiór nie nadawał się praktycznie do niczego.. Mimo wszystko byłem wiernym fanem,wieczornego, odkodowanego pasma z kreskówkami. Ciężko mi było wtedy pojąć, że w pewnym momencie kanał przestał być nadawany i ówcześnie więcej go nie zobaczę, przynajmniej w odkodowanej formie.. Ogólnie już wcześniej ktoś to wstawiał... Pomijając odkodowany Diabelski Młyn, to moment oczekiwania na odkodowanie i następnie kodowanie, jakoś jak dobrze pamiętam, przed albo w trakcie emisji "Łapu Capu"? W każdym razie nagranie wywołuje oczywiście efekt "gęsiej skórki" 😋
 13. W CP GO na telefonie nie działa mi tylko Travel Channel. Tak to aktualnie oprócz tego, wszystko gra.
 14. Pewnie tak. Mi również mimo iż nie mam w pakiecie to "świeci" PSP 1/2 i HBO 2 i 3. Na sat zakodowane.
 15. Prawie trafiłeś. 👍 Pisałem już o tym wcześniej.. 🤦‍♂️ Musi być kilka rewizji sprzętowych. Taki głupi przykład- montowane były, bądź są dalej dyski co najmniej dwóch różnych firm. Gdyby każdy miał identyczny hardware u siebie to nie było by takich problemów, że u jednego nie działają funkcje PVR, a u drugiej osoby są losowe restarty, a działa PVR..
×
×
 • Create New...