Jump to content

kichu66

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kichu66

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Mam telewizor z tunerem TV SAT. Myślałem, że na satelicie c+ wszystkie kanały z naziemnej też są odkodowane... Mam antenę kierunkową, jednak mieszkam w lesie i pewnie to powoduje, że sygnał jest słaby.
 2. Uprzejmie Was proszę o pomoc w powyższym zakresie. Na budynku jest jedna satelita z jednym konwerterem, z której rodzice na dole odbierają platformę CANAL+. W jaki sposób mógłbym się podpiąć pod ich antenę. Chodzi mi głównie o odbieranie niekodowanych kanałów TV SAT, w tym tych z telewizji naziemnej, bo wiadomo że nie można ich pakietu bo jest to nielegalne i nie idzie tak zrobić. A nie chcę płacić za multirooma. Poza tym u mnie jest bardzo słaba jakoś sygnału z anteny naziemnej. Dlatego chciałbym odbierać te kanały z satelity. Jestem w tym zupełnym laikiem, przeczytałem forum ale nie wiem co dokładnie powinienem kupić. Domyślam się, że powinien być podwójny konwerter - tylko jaki? Bo jest ich mnóstwo a nie chce kupować chińskiego bubla. Jaki kabel? Jakie przyłącza? Coś jeszcze? Uprzejmie proszę o pomoc.
 3. Niebawem planuję montaż anteny satelitarnej 80 cm do odbioru niekodowanych kanałów z Astry i Hot Bird'a. Powiedzcie mi proszę, jakie niekodowane kanały erotyczne byłyby dostępne?
×
×
 • Create New...