Skocz do zawartości

A&G

Użytkownik
  • Postów

    3148
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O A&G

  • Urodziny 08/07/1977

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Krosno Miasto Szkła

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia A&G

Zżyty z forum

Zżyty z forum (9/11)

435

Reputacja

  1. Mój SHARP 40BL5EA UHD dzisiaj rano aktualizował oprogramowanie i po przełączeniu na TVP 1 rzeczywiście były tylko dwie ścieżki audio. Co więcej może napiszę wieczorem.
  2. A&G

    Kanały CBS

    Krótko - pudrowanie trupa. Oglądalność żadna, oferta żadna, jak walka o radio WAWa - z góry skazana na przegraną. Kanał wegetuje i będzie, chyba, że wcześniej go zlikwidują.
  3. Dokładnie tak jest. Ja robię "pstryk" i dźwięk jest, ale moi rodzice nabawiliby się tylko palpitacji serca.
  4. Na moim Shrap'ie nadal metaliczny dźwięk (nie do zrozumienia) z poziomem rowu melioracyjnego (muszę dać na około 50 żeby cokolwiek starać się usłyszeć/zrozumieć, kiedy przy innych kanałach, ścieżkach wystarczy około 20).
  5. Kanał w wersji HD już z uprawnieniami.
  6. Sprawdzę dzisiaj mojego Sharp'a, ale wczoraj podczas meczu Polaków były tylko trzaski.
  7. A&G

    TVC i TVC Super

    I na program ten sam, co w TVC Super:
  8. A&G

    TV Republika

    I wszystko jasne. Dziękuję.
  9. A&G

    TV Republika

    Co z tym HD jest, czy nie? U mnie wciąż 720x576. Halo? Panie i Panowie z SatKurier - co z tym: https://satkurier.pl/news/236872/tv-republika-przechodzi-na-hd-na-13e.html
  10. Canal+ nawet kanałów ze swojej stajni nie ma wszystkich w HD, a co dopiero myśleć o innych.
  11. A czego można się spodziewać po Canal+? Na pewno nie jakości !!! Upychają wszystko, jak tylko się da, czasami aż oczy bolą.
  12. No niestety. Kolejny już w jakości Canal+, czyli 5 Mbit/s i korekcja błędów 5/6.
  13. A&G

    Music Box Polska

    No właśnie - w moje gusta nie trafiają ze względu na pseudoHD. Oczy bolały, jak jeszcze oglądałem i bolą, jak sprawdzam co kilka tygodni, co z jakością.
  14. A to "P.S.A." to od czego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...