Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 COMBO HD NNK


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Drażni mnie to ,że po włączeniu dekodera pokazuje ,że wykrył nową listę kanałów.Ok,włączam skanowanie i szuka.Po wyszukaniu kanałów przełącza na kanał TVP1HD,czekam chwilę i znów pojawia się plansza,że wykrył nową listę kanałów.Dobra,znów skanuje i po raz trzeci to samo.Za czwartym razem anulowałem skanowanie bo po co ma szukać skoro chwile temu zrobiłem wyszukiwanie.Zostanie to naprawione?

 

Udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem? Bo ja mam to samo...

Dzwoniłem do Biura Obsługi Klienta, ale miły Pan stwierdził że oni nie mają na to wpływu i żebym ewentualnie skonsultował się w tej sprawie z producentem sprzętu. Napisałem do producenta zapytanie, no ale oczywiście odpowiedzi nie dostałem...

Mało tego - mój tuner ma soft w wersji 0.0.2.0 a najnowszy jest ponoć 0.0.2.9 i za chiny nie chce się zaktualizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy Pan X8 Support tu w ogóle jeszcze zagląda???

Jeżeli tak to chciałbym go poinformować iż w związku z tym że od ponad miesiąca dekoder codziennie wykrywa nową listę kanałów i nikt - ani NC+ ani firma Globo nie ma zamiaru nic z tym zrobić i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności - choć do brania pieniędzy są oczywiście wszyscy, oświadczam że czekam do końca tygodnia na rozwiązanie problemu - w przeciwnym przypadku sprawę kieruję do Rzecznika Praw Konsumenta.

Sorry ale miarka się przebrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie.

 

Możecie mi odpowiedzieć na pytanie czy X8 Combo ma jakieś ograniczenie dotyczące wielkości dysku zewnętrznego?

Dekoder widzi:

- Pendrive 15GB(FAT32)

- dysk zew. LG 500GB (NTFS; USB 2.0)

 

niestety dekoder nie widzi:

- dysk zew. WD Elements 1TB (NTFS; USB 3.0 kompatybilny z USB 2.0).

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeszedłem na Comfort + w nc+ mam Opticuma X8 ale bez Combo. Tak to prawda, nie ma możliwości przesuwania ani kasowania kanałów tak jak to miało miejsce w n na kartę. Ale nie jest to wada dekodera tylko sytuacja wymuszona przez platforme. Podobnie jest w dekoderach ADB, ja już się do tego przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się przejście na abonament z własnym dekoderem i od tygodnia mam problem z programami .Nie mam możliwości usunąć ani przesunąć programów ,dzwoniłem na info nc+,odpowiedż uszkodzony dekoder.

A co dzieje się z dekoderem, jak będę chciał rozwiązać umowę, skoro karta jest sparowana. Rozumiem, że innej nie włożę, a dekoder mogę wyrzucić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za każdym razem jak go włączam zaczyna skanować programy ,nie można przesunąć ani usunąć programów.Dzwoniłem do nc+ i pytałem co zrobić jak się zepsuje dekoder lub karta to co będę mógł zrobić .Odpowiedz jest dla nich prosta dekoder naprawić a z kartą można za 80 złotych otrzymać [beep]likat,to tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Ja już się naoglądałem-po dwóch tygodniach obraz zaczął przerywać i koniec-brak sygnału.Po podłączeniu drugiej anteny,również to samo.Tuner w ogóle nie reaguje na podpięcie przewodu.Teraz tak tuner pewnie do naprawy ja bez telewizji przez kilka tygodni a pakiet startowy trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jak pisałem wcześniej tunek poszedł do serwisu,ciekawe co stwierdzą i jak długo będę czekał-oczywiście zaraz napiszę.Ciekawi mnie to co było wcześniej-otóż niby wszystko funkcjonowało poprawnie ale:rozdzielczość miałem ust.na 1080i,gdy ustawiłem na 1080p (tv samsung full hd) obraz się zacinał,przy 1080i też zdarzało sie to ale sporadycznie-antena siła 90 jakość 80-85.

Szczególnie na kanałach bbc hd i tvr hd a po przełączeniu na inny program i z powrotem na ten sam ustawało.Drugi dziwny objaw (napiszcie czy u Was też to występuje)

po włączeniu funkcji epg i przesuwaniu po niej kursorem w dół czy w górę,obraz i dzwięk będący w tle cały czas przerywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czesc,

Pojawiły się rozbieżne informacje na temat dostępu do kanałów DVB-T, FTA i N.

Proszę (support) szanownych forumowiczów o odpowiedzi na pytania:

 

2. [dekoder jako DVB-T] Karta N aktywowana. Wykupiono wcześniej abonament N na miesiąc. Upłynął miesiąc od ostatniego doładowania N, przyjmijmy, że minęły trzy miesiące po wygaśnięciu abonamentu. Czy teraz również mogę swobodnie i bez jakichkolwiek wad (braków w EPG, itp.) oraz bez opłat korzystać z cyfrowej telewizji naziemnej?

 

 

 

Celem głównym jest posiadanie w pełni funkcjonalnego dekodera DVB-T plus sporadyczne doładowywanie N.

Z góry dzieki za szybką odpowiedź. Andrzej.

 

Też mi zależało aby mieć dekoder DVB-T z mozliwoscia doładowywania karty N. Okazuje sie, ze odbierane sa kanaly DVB-T ale pojawia się co chwilę meldunek "Brak dostepu (6)" uniemożliwiający oglądanie programu.

 

Gorąco odradzam kupno tego produktu. Jest to bubel nieprzetestowany i wypuszczony na rynek. Ma też inne wady, jest strasznie powolny, zawiesza się. Radze dokladnie o nim poczytać zanim się ktoś na niego zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jest, potwierdza sie, czyli jezeli karta jest nienaladowana po miesiacu pokazuja sie meldunki "Brak dostepu (6)" zaklocajace ogladanie naziemnej telewizji cyfrowej. Czyli mozna powiedziec, ze swinstwo. Niby jest DVB-T ale jak by celowo zaklocany aby zmusic do zaplaty abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzisiaj zauważyłem jedną rzecz w tym odbiorniku, wygląda to na błąd w oprogramowaniu. Gdy przełączymy odbiornik na tryb abonamentowy dźwięk będzie monofoniczny !!! Pomyłka jakaś. W trybie pre-paid dźwięk jest stereofoniczny. Korzystam z abonamentu i wygodniej mi korzystać właśnie z trybu abonamentowego. Czy jest szansa na naprawę oprogramowania? Jak jest u Was?

Edytowane przez railroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie odbieram żadnego kanału na tp 11449. Wcześniej przez kilka dni odbiór był przerywany. Wydaje mi się, że zaniki stopniowo były coraz dłuższe a dzisiaj zdechło całkiem. Czy to może być oznaka uszkodzenia dekodera czy raczej WIATER ? Na pozostałych tp wszystko ok (siła sygnału 90%, jakość 80). Najgorsze jest to, że właśnie zasiliłem kartę i nie mogę złapać uprawnień. I LM poszła się ciąć.

Edytowane przez 1080p 50Hz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...