Skocz do zawartości

dekoder polsatu a kanały erotyczne


marcinza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnej karty tam nie włożysz. Żadnego kanału piracko nie oglądniesz (jak i na innych tunerach o ile mi wiadomo) Moim zdaniem najlepsze kanały niekodowane to trzy eurotic-i oraz XDream, który jest niekodowany chyba od 20-tej do północy gdy nadaje soft i XStream. Poza tym często (raz na tydzień czy dwa) nie kodują któregoś z (hard) SeXView z 12360H

Częstotliwości do poszukania tych kanałów: 10853H, 12207H, 12476H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ma rację - yes yes yes. Jeśli koniecznie chcesz mieć tą erotykę (legalnie), to musisz kupić drugi dekoder z gniazdami CI oraz moduł (polecam Reality CAM 4+ - tam przez pierwszy rok (jako przystawka :) ) masz 5 kanałów erotycznych za darmo - nawet, jeśli w module nie ma żadnej karty. Potem musisz kupić kartę na określone kanały, żeby je odbierać. Wszystko dostępne w Hollex.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Echostar nie umożliwia zmiany oprogramowania. Poza tym przecież można wyszukać sobie brakujące kanały niekodowane (także erotyczne), więc nie wiem w czym problem - instrukcja obsługi w łapki i wyszukać sobie kanały po liście częstotliwości z http://www.lyngsat.com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie. Co więcej moduły XCrypt sprawiają wyjątkowe problemy i w ogóle na niewielkiej ilości odbiorników działają. Np.: na Golden Interstarach ruszą, ale już na Fergusonach AF-xx18 nie. Po prostu w oprogramowaniu danego odbiornika musi być wbudowana funkcjonalność obsługi XCrypt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat + Erotyka - rozwiązanie jest, ale nie na dekoderze CP, tylko własnym.

Do jednego gniazda CI w tunerze wkładamy moduł Polsatu z kartą CP.

Kartę z erotykami wkładamy z odpowiednim modułem CI do drugiego gniazda, lub samą kartę do czytnika obsługującego odpowiedni system kodowania (zwykle Viaccess lub Irdeto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jesli chodzi o playboya sa trzy rodzaje :

- playboy one - erotyczny - mozna go chyba tak okreslic

- playboy w polsacie - soft

- playboy w canal+ hiszpanskim i portugalskim - hard

 

Ciekawe jest to , ze u nas soft nie wolno bylo nadawac od 21 i teraz jest od 23 a w katolickiej Hiszpani i Portugali leci hard 24h na dobe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze KRRiT tak sobie ustaliło i tyle, nic z tym nie zrobisz, ich odpowiednik naszego KRRiT jest pewnie mądrzejszy a u nas to nawet koncesję wydają kilka miesięcy, dlatego zagraniczni nadawcy zdobywają licencję nie od KRRiT ale np. od Ofcom czyli brytyjskiego odpowiednika naszego KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja myślę, że z Ofcomu nikt nie bierze licencji na erotyki, bo brytyjskie prawo zabrania pokazuwania narządów płciowych w trakcie stosunków. I tak dlatego na: Television X, Spice (ten brytyjski) itp. nigdy nie zobaczysz członka w stanie wzowdu :)

Zazwyczaj licencje są z Włoch, Hiszpanii, Porugalii. We francji kanały hard mogą nadawać 23-6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...