Skocz do zawartości
marcinza

dekoder polsatu a kanały erotyczne

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy jest możliwy na tym dekoderze (echostar 717) odbiór kodowanych kanałów erotycznych??? jezeli tak to jakich i w jaki sposób??

czy są jakieś free takie kanały a HB??

-pozdrawiam-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnej karty tam nie włożysz. Żadnego kanału piracko nie oglądniesz (jak i na innych tunerach o ile mi wiadomo) Moim zdaniem najlepsze kanały niekodowane to trzy eurotic-i oraz XDream, który jest niekodowany chyba od 20-tej do północy gdy nadaje soft i XStream. Poza tym często (raz na tydzień czy dwa) nie kodują któregoś z (hard) SeXView z 12360H

Częstotliwości do poszukania tych kanałów: 10853H, 12207H, 12476H

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jeżeli nawet kupię legalnie jakąś kartę to i tak to nic nie da???

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotr ma rację - yes yes yes. Jeśli koniecznie chcesz mieć tą erotykę (legalnie), to musisz kupić drugi dekoder z gniazdami CI oraz moduł (polecam Reality CAM 4+ - tam przez pierwszy rok (jako przystawka :) ) masz 5 kanałów erotycznych za darmo - nawet, jeśli w module nie ma żadnej karty. Potem musisz kupić kartę na określone kanały, żeby je odbierać. Wszystko dostępne w Hollex.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie kanał Playboy prezentuje naprwadę ciekawe filmy :) dla młodzieży ... :)

zresztą zuważyłem, że w UK i we Francji filmy typu palyboy, Pamiętnik Czerwonego pantofelka to filmy od 16 lat, a w Polsce od 18???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co im płacić skoro - chyba - Playboy One jest niekodowany? Kwestia anteny na Astrę2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nic ciekawego nie puszczają na Playboy One. W każdym bądź razie nie natrafiłem na jakieś specjalnie ciekawe filmy. Ale faktem jest że kanał jest niekodowany i całe szczęście.

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Playboy One jest niekodowany. Jest dosyć spora różnica pomiędzy Playboy One, a Playboy. Na Playboy One lecą cały czas filmy takie jak leciały kiedyś na Polsacie, a na Playboy lecą filmy erotyczne, które udają filmy hard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego na fergusonie kolega ogloda kanaly erotyczne niekodowane a na echostarze polsatu nie ma ich .CZY da sie zmienic sowt na tym tunerze- mam go po rozwiozaniu umowy z polsatem. ECHOSTAR DSB 616. tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku planowane jest dołączenie kanału erotycznego do oferty Cyfrowego Polsatu :D

W tym roku ma jeszcze ruszyć kanał erotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na echostarze brakuje nie tylko kanałów erotycznych

porównajcie listę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Echostar nie umożliwia zmiany oprogramowania. Poza tym przecież można wyszukać sobie brakujące kanały niekodowane (także erotyczne), więc nie wiem w czym problem - instrukcja obsługi w łapki i wyszukać sobie kanały po liście częstotliwości z http://www.lyngsat.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oki wywróbuję :lol:

Edycja pitter: wywalone zbędne cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Co więcej moduły XCrypt sprawiają wyjątkowe problemy i w ogóle na niewielkiej ilości odbiorników działają. Np.: na Golden Interstarach ruszą, ale już na Fergusonach AF-xx18 nie. Po prostu w oprogramowaniu danego odbiornika musi być wbudowana funkcjonalność obsługi XCrypt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polsat + Erotyka - rozwiązanie jest, ale nie na dekoderze CP, tylko własnym.

Do jednego gniazda CI w tunerze wkładamy moduł Polsatu z kartą CP.

Kartę z erotykami wkładamy z odpowiednim modułem CI do drugiego gniazda, lub samą kartę do czytnika obsługującego odpowiedni system kodowania (zwykle Viaccess lub Irdeto).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mmirek ten twoj link nie dziala!!!!!! :wink: pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o playboya sa trzy rodzaje :

- playboy one - erotyczny - mozna go chyba tak okreslic

- playboy w polsacie - soft

- playboy w canal+ hiszpanskim i portugalskim - hard

Ciekawe jest to , ze u nas soft nie wolno bylo nadawac od 21 i teraz jest od 23 a w katolickiej Hiszpani i Portugali leci hard 24h na dobe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze KRRiT tak sobie ustaliło i tyle, nic z tym nie zrobisz, ich odpowiednik naszego KRRiT jest pewnie mądrzejszy a u nas to nawet koncesję wydają kilka miesięcy, dlatego zagraniczni nadawcy zdobywają licencję nie od KRRiT ale np. od Ofcom czyli brytyjskiego odpowiednika naszego KRRiT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja myślę, że z Ofcomu nikt nie bierze licencji na erotyki, bo brytyjskie prawo zabrania pokazuwania narządów płciowych w trakcie stosunków. I tak dlatego na: Television X, Spice (ten brytyjski) itp. nigdy nie zobaczysz członka w stanie wzowdu :)

Zazwyczaj licencje są z Włoch, Hiszpanii, Porugalii. We francji kanały hard mogą nadawać 23-6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi