Skocz do zawartości

Zmiana w cenniku - furtka do zerwania umowy


lfm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

uruchamiam nowy temat z ciekawości.

Zmany w cenniku, które wprowadza n w tym momencie dają możliwość zerwania umowy wszystkim tym ,którzy są niezadowoleni z n-ki , a tych jak widze jest wielu. Odejścia bez żadnych konsekwencji finansowych.

Czy są osoby ,które z tej możliwości skorzystają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie n.pl w zakładce NEWS. tam pobierzesz plik pdf. Z tego co się zorientowałem to dotyczy to jedynie opłaty za n-box , która tym wszystkim ,którzy je do tej pory nabyli przepada. Chodzi o 99 zł. Ale radzę to sprawdzić . Zmian w cenach pakietów nie będzie. Prawnicy n-ki przyznają , ze ta zmiana pozwala na zerwanie umowy w jakims określonym terminie, ci którzy tego nie zrobią zaakceptują zmiany w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmieniło się to ,że :

wpłacona kwota 99 zł lub 449 zł jest teraz bezzwrotna, ale dekoder jest dzierżawiony. Wszyscy , którzy wpłacili te pieniądze dotychczas jako zwrotne akceptując nowy regulamin, który zostanie przysłany im poczta wyrażą zgodę na zrzeczenie się tych pieniędzy. I jest to podstawa do ewentualnego rozwiązania umowy dla tych ,którzy są niezadowolenie z tej platformy, bo przeciez nie chodzi o pieniądze ,które są tu bardzo małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Co prawda nie czytałem tej nowej umowy na ich stronie, ale z tego co wiem aktywacja zawsze była bezzwrotna. A chodzi tu pobobno o małą "furtkę" która była w umowie z n-ką, gdzie nie było jasno sformułowane, że abonent jest zobowiązany do korzystania z przynajmniej dwóch płatnych pakietów, aby mieć ten bezpłatny pakiet z podstawowymi kanałami. Więc teoretycznie po podpisaniu umowy abonent miał prawo zrezygnować z pakietów płatnych i odbierać tylko pakiet bezpłatny. Chyba, że się mylę. :oops: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz @lfm. Ta kwota nigdy nie była kaucja i jasno było mówione, że jest to aktywacja. A aktywacja nigdy nie podlega zwrotowi. Po prostu zamiast co niesiecznej opłaty jest jednorazowa. Po zatem było to przemyślane działanie bo komuś kto nabył 2-3 miesiące temu recordera porostu nie opłaca się rozwiązywać umowy bo jest nieźle w plecy. Po zatem kolejne przeanalizowanie rynku i zwrócenie na fakt postępowania przez abonentów C+ czyli podpisywanie umowy na nowo co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, że warto było wydać te 450 zł na tuner z dyskiem. Traktowałem to po prostu jak wykupienie usługi( PVR, Timeshift,) na sprzęcie dedykowanym operatora. Oczywiście jeśli ktoś traktuje każde " pudełko" emocjonalnie i chce mieć na własność to nie jest oferta dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

21 lipca zrezygnowałem z n-ki.

Dziś wyłączyli mi pakiety,a nawet zablokowano kanały fta.

Opłacałem pakiet style,moda,muzyka oraz kultura,nauka,świat.

Jako ciekawostkę podam,że teraz działają mi kanały z pakietu hity fimowe,

cinemax, dzieci,sport,tvn med oraz testy T1 i T5,które nie powinny.Nie mam Informacji i rozrywki.

Czy ktoś też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...