Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno zakłóca matryca G11, nie wiem jak inne modele. Może zrobimy ranking.

Ja mam Philipsa 32PFL7404H/12 i tez pilot od Pace przestaje działać w momencie włączenia TV.

 

U mnie też Philips 32PFL9604 zakłócał, tylko Philipsa DSR6201, zastosowałem metodę z elektrody. Początkowo był to ekran (karton pokryty gruba folią aluminiową w kształcie П), z uwagi ze mam podwójny blat na którym stoi telewizor, teraz folia jest między blatami. Oczywiście od folii aluminiowej odprowadziłem kabelek który został połączony z obudową DSRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plasme panasonica tx ps50s10e i używam pilota do obsługi telewizora... co do tematu działania tego pilota z moim telewizorem to jakoś większych problemów nie widzę choć czasem go zetnie. W sumie dobry pomysł ktoś zapodał żeby zrobić liste telewizorów z którymi są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, to reklamujesz brak danych Eurosport 2 i Eurosport HD w aplikacji PROGRAM(=EPG). Ale pozostałe 3 sposoby nagrywania działają:

– nagrywanie bezpośrednie - TAK,

– nagrywanie z Time shiftingu - TAK

– ręczne programowanie nagrań - TAK

– programowanie przy wykorzystaniu funkcji PROGRAM - NIE.

 

Zwiększenie liczby kanałów dostępnych w aplikacji PROGRAM (=EPG) prawdopodobnie wydłużyłoby i tak nieprzyzwoicie długi czas pierwszego uruchomienia tej aplikacji. Na liście programów jest prawie 1000 kanałów (radiowych i telewizyjnych z Hot Birda i Astry), a w aplikacji Program (=EPG) widać dane do kilkudziesięciu najpopularniejszych.

 

Eurosport 2 (bez wersji HD) był w poprzedniej (123RC1) wersji softu.

Moim zdaniem w aplikacji PROGRAM (=EPG) bez łaski powinny być WSZYSTKIE kodowane kanały oferowane przez Cyfrę oraz najpopularniejsze polskie kanały niekodowane.

Brak Eurosportu 2 , Animal Planet HD,TVN 24 i kilku innych niekodowanych to zwykłe niedopatrzenie ze strony operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie liczby kanałów dostępnych w aplikacji PROGRAM (=EPG) prawdopodobnie wydłużyłoby i tak nieprzyzwoicie długi czas pierwszego uruchomienia tej aplikacji. Na liście programów jest prawie 1000 kanałów (radiowych i telewizyjnych z Hot Birda i Astry), a w aplikacji Program (=EPG) widać dane do kilkudziesięciu najpopularniejszych.

 

Bez jaj - wiesz jakie gigabajty lecą ciurkiem z satelitów? epg tych 1000 programów to byłby pryszcz. Tym bardziej że i tak to nie jest aktualizowane zbytnio, więc wystarczyłoby odebrać raz na dzień, i potem trzymać w cache, a nie jak teraz za każdym razem czekać. Zwykła fuszerka IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przed wyjazdem na studia siedzę w pokoju i jem śniadanko. Nie włączam tv żeby Żonki nie budzić.

Nagle włącza się dekoder. Wyraźnie słychać że dysk pracuje. Dioda się świeci na niebiesko.

Pochodził około 5 minut i sam się wyłączył. Dioda czerwona.

Wg mnie nie jest to normalne żeby urządzenie elektroniczne włączało się i wyłączało bez polecenie i przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam Pace, ale kolega rozwiązał problem w irDą tak:

Szafka TV

 

__TV_____

|Panasonic|

|________|

[_________] DVD bez problemów - przegroda nr. 1

[_________] BLURAY bez problemów (swoją drogą LG BD-350V) - przegroda nr. 2

[_________] Pace PVR HD oraz FERGUSON ARIVA 200 - przegroda nr. 3

 

Po przeniesieniu Pace do drugiej przegrody też pilot dobrze działa.

 

Swoją drogą ktoś pisał, żeby napisać własnego softa, a Cyfra sobie przez P2P ściągnie ;p

Jak ktoś z dekodera wydobędzie softa to możemy spróbować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Moje spostrzeżenia co do współpracy plazmy i dekodera Philips PVR i Pace PVR. Posiadam Samsunga 50". Gdy słucham radia z Cyfry przez TV problem nie występuje (ekran ciemny). Zauważyłem również, ze gdy w pokoju jest jasno, również dekoder reaguje na pilota lepiej:)

Także kilka minut po włączeniu zimnego TV problem nie występuje.

Tak więc to nie tylko przypadłość Panasonica. Poza dekoderem inne urządzenia działają bez zarzutu. Reasumując, używanie pilota przyprawia wszystkich domowników o 'choroby krążenia' ;)

Ze względu na brak stolika RTV (dwie zbrojone szyby) nie bardzo mam jak wykonać ekran... Jeszcze trochę i przejdę na sterowanie ręczne ;)

 

pozdrawiam i czekam na pomysły

kastor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was także nowy soft dobił całkowicie RTL (205)Poprzednio był napis NIEOBSŁUGIWANY SYSTEM KODOWANIA a teraz dodatkowo przy wejściu otwiera się jeszcze zielone okienko z nr i nazwą kanału oraz czarne okienko z napisem BRAK INFORMACJI tam gdzie zwykle jest nazwa audycji tylko na innych kanałach okienko to po chwili znika a tu zostaje na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk montowany w pvr 500GB to obecnie najcichszy dysk na rynku, zapis szczelinowy, świetna technologia. Soft poprawią dodadzą programowanie przez neta i będzie super maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc01384a.th.jpg

 

Pobawiłem się troszkę w techników cyfry i o to co mamy w środku dysk faktycznie 500GB model wykryty w windows to ST3500312CS Seagate Pipeline HD 500-GB

Format ustawienie partycji na nowo nic nie daje , dalej wiesza się i nie nagrywa z TVN-u ,jutro załatwię HDD raptora z 10000obr. i zobacze czy coś się zmieni :]

 

było !

 

ja zamontowałem u siebie samsunga F3 500Gb 16Mb cash i smiga lepiej od tego co dawają standartowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się co to za urządzenie na obrazku.Kastor masz dwa wyjścia. 1. Zapakować tuner np.do kartonu po butach,wyciąć w nim otwory pod wyświetlacz, diodę stanby, oraz z tyłu na chłodzenie. 2. Zapakować w ten sam karton, i wyrzucić przez okno z powiadomieniem cyfry w którym miejscu leży,żeby za to badziewie jeszcze kary nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto już to rozkręcał, wie, że :D:D:D naklejka gwarancyjna na Pace500 jest... :brawo: wielokrotnego użytku :D:lol:

Nakleili tak, że da się pudło otworzyć i bez problemu poskładać tak, by nic nie było widać :jupi:

Mojego tak potraktowałem, później wrócił do sklepu, klient sprawdził naklejkę i sprzęt przyjął :brawo: szkoda, że 500GB sobie nie zostawiłem 8)

 

A to na obrazku to 500GB HD PVR Pace'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego tak potraktowałem, później wrócił do sklepu, klient sprawdził naklejkę i sprzęt przyjął :brawo: szkoda, że 500GB sobie nie zostawiłem 8)

To znaczy otworzyłeś coś (jednocześnie naruszając gwarancję), potem złożyłeś do kupy i wcisnąłeś klientowi jako nowy dekoder?

I jeszcze Cię to cieszy i bawi, bo klient się nie zorientował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób które maja ten dekoder i korzystają z hbo digital

czy przy "filmie podróż do wnętrza ziemi" odtwarzanie kończy się po 33 minucie i wraca do menu?

 

U mnie ten film odtwarza się prawidłowo, przewinąłem do końca, nic się nie zacięło. Po wyjściu z kopalni mieli jeszcze kila przygód na morzu, ale kończy się happy endem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego tak potraktowałem, później wrócił do sklepu, klient sprawdził naklejkę i sprzęt przyjął :brawo: szkoda, że 500GB sobie nie zostawiłem 8)

To znaczy otworzyłeś coś (jednocześnie naruszając gwarancję), potem złożyłeś do kupy i wcisnąłeś klientowi jako nowy dekoder?

I jeszcze Cię to cieszy i bawi, bo klient się nie zorientował?

 

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ!!!!!!!

Rozkręciłem SWÓJ dekoder, a później , oddałem do C+ gdy nadmiernie się wieszał!!! Czytaj od A do Z...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...