Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie, jakie uwarunkowania. Opłacone za 3 m-ce pakiety Domowy HD i Premium HD, aktywowane, trzeba się zarejestrować do promocji, sędzia musi uznać gola strzelonego w regulaminowym czasie (nie w dogrywce, nie samobój, nie z karnego) i dopiero wtedy przysługuje 1 m-c darmowy za każdą bramkę, ale tylko na nPremium i nie więcej niż 5 miesięcy, czyli za 5 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tą badziewną promocją !

Przy usłudze n na kartę lub tnk hd ona w ogóle się nie opłaca !!!

 

Ja stosuję takową promocję:

 

Kupuję zestaw n na kartę z dekoderem ADB 5800s za 139zł ( normalna cena to 149zł ) i go aktywuję.

Mam 3 pakiety o wartości prawie 60zł przez 2 miesiące (n na kartę).

Czyli dekoder wychodzi za ... 19zł.

 

Można go potem sprzedać i kupić nowy :).

 

Na wakację z n na kartę daję sobie luz, bo Euro 2012 i IO 2012 w HD z DVB-T lecieć będzie :brawo: .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmaru z tą oszukańczą firmą ciąg dalszy. Dekoder wymieniono na "spełniający normy producenta" (KPINA) i przysłano mi kolejny ZEPSUTY.

Tym razem zasilacz osobno świeci (dioda na zielono), po podłaczeniu dekoder martwy, a dioda na zasilaczu mruga zielono. Trzecia wysyłka do Wrocławia jutro.

Kłamcy z Krakowa obiecywali tydzień temu przypilnować tej naprawy w Skymaxie (sprawdzenie procedur). Nikt zapewne nie ruszył d...

Dziś kłamstw dalszy ciąg. Najpierw wpierano mi , że przełożony na naradzie, chwile potem inny konsultant pofatygował się do ...przełozonej , a ta poradziła mi przez niego reklamacje pisemną. KPINY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat

 

Typowe :/ Kupiłeś to najważniejsze dla nich....Co nie zmienia faktu że dla ofert TNK HD / NNK trafia najgorszy szrot i jeszcze gorszy do serwisów na wymianki.Komuś padnie po tygodniu innym bo mają fart będzie chodził 8 lat :D Moja rada:sprzedaj to na znanym portalu ... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczę o sprawę w imieniu kolegi i może pozbędziemy się tego szrota, ale po naprawie i wywalczeniu rekompensaty. Sam miałem ten złom ( zawartość programowa przyzwoita), ale szybko się wyzbyłem (po info o potężnym zuzyciu pradu). Grzęznę coraz bardziej (bo przecież trzeba to jakoś naprawić i wywalczyć zwrot kosztów). Szokujące w tym wszystkim jest zachowanie serwisu (nawet nie podłaczyli do prądu bo wynik byłby taki sam jak u mnie a takiego dekodera NIKT by nie wysyłał) i deklaracja , ze sprawny.

Kraków twierdzi, ze oni nic nie mogą, ale przecież KTOŚ płaci za te przewały i nikogo z CD? ITI, N-ki (czy licho wie kogo) to nie obchodzi? To co to za firmy?

Może okradną do końca.... ale liczę, że nie i do zwrotu (w abonamencie) jest juz 80 zł + 3 x kurier z Skymaxa do mnie....to gdzie szefowie tej bandy, że pozwalają na takie straty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że źle, może i widziałam co kupuję, ale nie rozumiem takiej polityki, ze dali te kanały na chwile a teraz w żadnym pakiecie ich nie będzie. Wykupiłabym pakiet premium jeżeli miałby one tam być dlatego pytam. niestety na oficjalniej stronie telewizji na kartę ciężko jest znaleźć cokolwiek poza wielkim napisem KUP ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może komuś się przyda na zaś:

trzecia wysyłka do Wrocławia, ALE serwisant ze Skymaxa dziś obiecał wyjatkowe tempo tej 3. próby (RMA), a także wymianę na ZUPEŁNIE nówkę -sztukę... zobaczymy za tydzień.

 

Nówkę???? to oni jeszcze produkują ''białasy''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej kontroli NIK okazało się, że TVP przy podpisywaniu umów z Domami Medialnymi wyszła jak "Zabłocki na mydle" ,więc wcale by to nie było dziwne gdyby TVP1 HD ,TVP 2 HD zabrakło w ofercie "n" :D .....ale tak na serio TVP1HD raczej na bank włączą do oferty bowiem "enka" już to wcześniej miała zaklepane ,podobno trwają rozmowy w sprawie TVP 2HD ,ale kiedy ewentualnie nastąpi takie włączenie na razie nie ma żadnej konkretnej daty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...