Skocz do zawartości

Stacje radiowe na platformie CANAL+


annaem8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie platformy satelitarne na świecie mają stacje radiowe przez satelitę, to podstawowa usługa, a w NC+ tego nie ma bo to przecież jest nowa generacja :lol2:

Oni są [beep]i na wszystko, nawet chcą zarabiać na TRWAM - przecież Rydzyk prosi się od lat żeby bezpłatnie dodali jego kanał na swój transponder, a oni chcą kasy, na taki kanał wystarczy 1.5 mbita czyli śmieciowe pasmo, a zwiększa to mocno atrakcyjność oferty. Polsat kiedyś doda, na razie dodają Republika, a później dodadzą Trwam i kolejne kanały których NC+ nie ma, bo oni są przecież nową generacją i dodają tylko HD, gdzie mają układ. Romantica odpadła z cyfry i nc+ a Polsat jakoś może ją nadawać dalej.

 

Między bogiem a prawdą ile osób będzie słuchało/słucha radia z Watykanu, Turcji, Rumuni bądź Włoch :?::

Ja słucham i moi znajomi także, po za tym sporo osób z zagranicy oraz fani muzyki zagranicznej, zagranicznych informacji, stylu stacji zagranicznych, itd, itd.

Stacje radiowe przez satelitę to podstawowa usługa, z każdej satelity popularnej masz takich niekodowanych stacji prawie 500 w dobrej jakości większość, to są bezpłatne podstawowe usługi, ale jak widać tylko dla wybranych, bo NC+ nowej generacji nie obsługuje takich rarytasów :D

Mam swój dekoder z kartą cyfry więc mam ich gdzieś, ale jak przejdą na Conax to masa ludzi od nich odejdzie wtedy na bank za te wszystkie rewelacje i praktyki oraz ofertę bez podstawowych kanałów TV i radiowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radia można słuchać bez włączania tv po zmianie hdmi na sd

2. Jeśli miałbym wybierać między stacjami dostępnymi z satelity a nradiem to wolę to drugie, programy PR odbieram tradycyjnie (chyba, że komuś bardzo zależy na jakości cyfrowej tychże i tylko ich słucha, w tym przypadku się zgodzę)

3. W n, obecnie nc± nie było i nie będzie Trwam czy nowej TV Republika nie z powodu [beep]ości ale ze względów politycznych. ITI otwarcie wspiera w swoich programach (Fakty w TVN, TVN 24) obecny rząd. Daleko mi do PiS ale prędzej mi kaktus urośnie niż Trwam pojawi się w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

2. Jeśli miałbym wybierać między stacjami dostępnymi z satelity a nradiem to wolę to drugie, programy PR odbieram tradycyjnie (chyba, że komuś bardzo zależy na jakości cyfrowej tychże i tylko ich słucha, w tym przypadku się zgodzę)...

Cóż nie mówię, że nie masz racji. Dla mnie marzeniem było by gdyby wrzucili na mediaBOXy paczkę Moje Polskie Radio. :brawo: To by mnie bardzo zadowoliło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radia można słuchać bez włączania tv po zmianie hdmi na sd

2. Jeśli miałbym wybierać między stacjami dostępnymi z satelity a nradiem to wolę to drugie, programy PR odbieram tradycyjnie (chyba, że komuś bardzo zależy na jakości cyfrowej tychże i tylko ich słucha, w tym przypadku się zgodzę)

3. W n, obecnie nc± nie było i nie będzie Trwam czy nowej TV Republika nie z powodu [beep]ości ale ze względów politycznych. ITI otwarcie wspiera w swoich programach (Fakty w TVN, TVN 24) obecny rząd. Daleko mi do PiS ale prędzej mi kaktus urośnie niż Trwam pojawi się w nc+.

 

Problemem nradio były i są wielkie dziury programowe oraz słaby bitrate. Nie rozumiem dlaczego nie może być chociażby tak jak na UPC gdzie są wszystkie najpopularniejsze stacje radiowe w Polsce. A tak co mi po dostępie do 400 stacji jak brakuje dostępu do 10-15, których brak dyskwalifikuje tę usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasso już bitrate-u czepiać się nie zamierzam. Bardziej mi chodzi o zawartość i wrzucanie "egzotycznych" stacji ;)

Bo ileż osób, które posiada dekodery ADB słucha, bądź ma zamiar słuchać, stacji z Turcji, Grecji, Rumuni czy Cypru??

Jak już pisałęm brakuje mi:

1. paczki MPR

2. Radio Horyzont

3. Chilli Zet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. W n, obecnie nc± nie było i nie będzie Trwam czy nowej TV Republika nie z powodu [beep]ości ale ze względów politycznych. ITI otwarcie wspiera w swoich programach (Fakty w TVN, TVN 24) obecny rząd. Daleko mi do PiS ale prędzej mi kaktus urośnie niż Trwam pojawi się w nc+.

Na dawnej ence, czyli w nc+ na dekoderach ADB jest TV Trwam. ZEZ NA ASTRĘ + ponowne wyszukanie kanałów = 506 TV TRWAM.

 

Więc przygotuj się do kaktusa, albo więcej nie kłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś znaleźć listę stacji radiowych, które są na liście nc+ w dekoderach?

Tu masz listę aktualnych kanałów radiowych na dekoderach ADB - większość (chyba) dostępne po podłączeniu dekodera do internetu.

 

Na fanpagu NC+ W KOŃCU moderatorzy zauważyli, że ktoś domaga się PR :) Mam cichą nadzieje, że coś się ruszy w tym temacie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. W n, obecnie nc± nie było i nie będzie Trwam czy nowej TV Republika nie z powodu [beep]ości ale ze względów politycznych. ITI otwarcie wspiera w swoich programach (Fakty w TVN, TVN 24) obecny rząd. Daleko mi do PiS ale prędzej mi kaktus urośnie niż Trwam pojawi się w nc+.

Na dawnej ence, czyli w nc+ na dekoderach ADB jest TV Trwam. ZEZ NA ASTRĘ + ponowne wyszukanie kanałów = 506 TV TRWAM.

 

Więc przygotuj się do kaktusa, albo więcej nie kłam.

 

Masz rację, przepraszam nie mam "zeza" na astrę Tak na marginesie to nie jest powód, żeby mnie od razu atakować i wyzywać od kłamców.

P.s. Wątek nie ten ale ktoś może mi odpowiedzieć jak jest transmitowana np. TVP Historia, która też nadaje z astry a zez nie jest potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...