Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzis migrowalem.

c + gold (z cala paczka c+) + mr = 89 pln umowa na 12 msc.

 

o to mi chodzilo zadnych filmboxow cinemaxow nie ogladam wiec nawet nie pytalem :> zalezalo mi c+ ze wzgledu na gp na zuzlu i na c+ sport ze wzgledu na nba :>

nizszej paczki bymi nie dali bo wczesniej placilem tez taka kwote. mi pasuje - tylko po co te cyrki z wypowiedzeniami itd..

(obecnie czekam az mi sie aktywuja kanaly ;p ciekwe ile to potrwa.... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie do wtorku - ale pewnie dostaliscie maila z nc z info o miesiacu w gratisie?;p

 

"Do 31.05 br. na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów

ze swojej dotychczasowej oferty i 6 kanałów CANAL+.

 

Informujemy, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06 br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie pod nr 22 310 47 48.

 

Pozdrawiamy,

nc+"

 

czyli oraktycznie do konca maja mozecie czekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale żeby potem nie było tak że za maj będzie czeba zapłacić i jeszcze kare za nie oddanie sprzętu w terminie po rozwiązaniu umowy ostatnie też coś było nie pamiętam dokładnie że wysyłali jakieś wiadomości na dekoder o usunięciu jakiś kanałów czy coś a potem mówili że błąd i że nic o takich wiadomościach niewiedzą żeby teraz też tak nie było bo po dotychczasowych wyczynach nc+ można się wszystkiego spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przewód hdmi źle napisałem. Więc do 30zł będzie ok. a powiedz mi artur polecasz jakąś firmę czy no name?

Np z mediamarkt będą dobre??

z przewodami gdzie transmisja jest cyfrowa (zero-jedynkowa :)) jest tak, że taki HDMI za 2 zł będzie dawał obraz identyczny jak 'gold' za 120 zł. Różnica polega jedynie na jego wykonaniu. Ja kieruje się prostą zasadą: jeśli wiem, że kabel będzie często odłączany, przełączany itd - kupuje taki za kilkadziesiąt złotych i sprawa załatwiona :) jak wsadzisz go raz i resztę życia spędzi za szafką - przepłacanie nie ma najmniejszego sensu.

 

 

No kabel będzie bardzo rzadko ruszany więc kupie w mm lub saturn jakiś do 30zł max

1,8 metra taki potrzebuje oraz wezmę 1,4 HDMI ponoć dobra jakość tak wyczytałem czy to prawda że te 1,4 kable są ok????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie do wtorku - ale pewnie dostaliscie maila z nc z info o miesiacu w gratisie?;p

 

"Do 31.05 br. na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów

ze swojej dotychczasowej oferty i 6 kanałów CANAL+.

 

Informujemy, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06 br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie pod nr 22 310 47 48.

 

Pozdrawiamy,

nc+"

 

czyli oraktycznie do konca maja mozecie czekac....

 

Niestety ale nic takiego nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w punkcie nc+ (dawna Cyfra). Dokupiłem multiroom w cenie 20 zł na starych zasadach. Kartę dostałem od ręki. Gość powiedział, że po migracji nie ma szans na drugą kartę nawet jak zmigruje ze starym sprzętem. Umowa mi się kończy w maju, w punkcie zaproponowali mi: Platynę+HBO+MR za 129 zł :D Wyraźnie zaznaczałem, że nie interesuje mnie nc+go, netvod itp, na co gość stwierdził, że niezależnie czy wezmę Unieverse + 6C+ czy Platynę to i tak wszystkie te usługi będą w pakiecie bo są gratis (w co raczej mu nie wierze). Oczywiście nie podpisałem umowy bo wysłałem już wypowiedzenie i liczę na dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale 50% osób nie zapłaci np za angielską i polską i nba np 30-40zł więcej wiec w 2014 roku stracą setki tysięcy abonentów a po taki spadku to tylko pozostanie ogłosić bankructwo...

Wiec jak chcą tak pogrywać to ok ale stracą na tym bardzo dużo może nawet swoją wspaniałą platformę

Ludzie się zbuntują i nawet może być tak że cała siedziba nc+ spłonie bo ludzie mogą być tak w[beep].....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy macie informacje, że niby po 1 lipca mają robić jakieś kanały własnej produkcji? Ta pewnie stworzą Canal+ LA Liga, Canal+ Premier League, Canal+ Serie A itd. I wszystko będzie jako opcja dodatkowa 10zł/msc tylko do Platinum. [beep]*licie jak potłuczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wymiany dekoderów na adb przy migracji.

 

Zadałem pytanie na tym ich forum czemu nie można otrzymać dekodera adb w pakiecie mniejszym niż gold. Dodałem też iż otrzymałem oficjalną odpowiedź od nc+ że dekodery adb od golda. A oto ich odpowiedź:

 

Witam, sprawdzamy i wciąż nie mamy żadnych informacji potwierdzających Pańskie słowa.

Możliwe, że są jakiekolwiek obostrzenia w systemie dotyczą osoby, które np. mają umowę z C+/n np. od kilku miesięcy i chcą podpisać nową, z wymianą dekodera... ponieważ oferty są indywidualizowane, takie sytuacje (teoretycznie) mogą się pojawić. Nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji "wymiana na ADB tylko od Golda". Przez ostatnie dwa dni przejrzałam wszystkie poradniki, bazy wiedzy, aktualności dla konsultantów i niczego takiego nie znalazłam

 

Albo siedzą tam niekompetentni ludzie albo nas oszukują wciskając tego pejsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przedluzylem umowe nc+ gold + paczka 6xC+ , hbo 6 mies. gratis. multiroom , 79 pln, zostaje przy swoim sprzecie. Zależało mi tylko na nc+ go za superpremium placilem 99pln takze za 20 pln mniej mam nc+ go i wiecej bajek, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy macie informacje, że niby po 1 lipca mają robić jakieś kanały własnej produkcji? Ta pewnie stworzą Canal+ LA Liga, Canal+ Premier League, Canal+ Serie A itd. I wszystko będzie jako opcja dodatkowa 10zł/msc tylko do Platinum. [beep]*licie jak potłuczeni.

Nic takiego nie powiedziałem.

Zastanawia mnie tylko to wyraźne określanie nazw pakietów i zależna od tego cena.

Pewnie będzie miało to znaczenie przy dokładaniu nowych usług i kanałów.

Lub do migracji obecnych między pakietami, bo skoro np. Eurosport nie jest gwarantowany to mogą go np. za parę miesiecy wrzucić np. tylko od Golda wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...