Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy bierzecie pod uwagę możliwość, że listy te wyjdą do nas 17-tego lub 18-tego, a wypowiedzenie jest do 19-tego? data "nadania" zapewne jest ok. 25 marca

Nawet tak nie mów. Wtedy ludzie by ich po prostu roznieśli w drobny mak.

Ale co fakt data leci a listy lezą na poczcie. Ciekawy czy unieważnia te listy które już wysłali?

W każdym razie jaja jak berety. Czy ktoś to w ogóle kontroluje? :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajek @Nierealny

 

Wiecie Panowie, po "królu Julianie" można się wszystkiego spodziewać

 

@disnemar

Czyli jednak ktoś dostał takie pismo. Przynajmniej dokończę swoje darmowe pakiety HBO - Cinemax - Filmbox. Czasem tam zajrzę, ale żeby za to tyle płacić, to gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej czy pozniej tak musimy migrowac i tak -formalnie nie ma juz n-ki i Cyfry+ jest nc+..ponarzekamy cos tam wytargujemy mniej lub wiecej..i albo zostaniemy albo sie pozegnamy..ja o 5 zl...sie z nimi nie wyklocam mam honor...ale o zasady czyste i przejrzyste juz tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co fakt data leci a listy lezą na poczcie. Ciekawy czy unieważnia te listy które już wysłali?

W każdym razie jaja jak berety. Czy ktoś to w ogóle kontroluje? :brawo::brawo:

Mają teraz wielki zamęt postępowanie UOKIK za dymanie klientów , abonenci oburzeni , konsultanci sfrustrowani, powyrzucali fachowców pod tytułem "Rozwiązali umowy za porozumieniem stron", a teraz mają jedne wielkie szambo i zapewne się zastanawiają WHY? Miało być tak pięknie czego Ci Polacy chcą, maja taką super ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej czy pozniej tak musimy migrowac i tak -formalnie nie ma juz n-ki i Cyfry+ jest nc+..ponarzekamy cos tam wytargujemy mniej lub wiecej..i albo zostaniemy albo sie pozegnamy..ja o 5 zl...sie z nimi nie wyklocam mam honor...ale o zasady czyste i przejrzyste juz tak:)

 

A ja właśnie nawet o te 5 zł się wykłócał będę. Jak Ci cenę za litr benzyny na stacji X podbiją o 1 zł to też sie nie będziesz wykłócał ? To tylko 1 zł, ale masz wybór konkurencja z tym samym produktem albo więcej za to, że myjka do szyb na stacji będzie miała ładniejszą rączkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam te pisma? przecież abonenci c+ mogą zerwać umowę z powodu usunięcia kanałów z oferty (13th street,ESPN Classic) chociażby.

Wiec czekanie na te pisma nie ma sensu wogóle.

Po co w ogóle migrować? Ja sie ciesze niech trwa to całe zamieszanie z listami i UOKiK, bedzie decyzja ze zostajemy do końca umów czasowych, które będą musieli respektować bo będą kary na nich nakładać. Umowy zazwyczaj mamy wynegocjowane które nas satysfakcjonują (Cyfra, n) więc najlepiej zostać na nich do końca jak sie da. A jak sie będą kończyc, to zapewne juz sie pewne rzeczy wyjaśnią, dobór opcij i elastycznośc pakietów wzrośnie, cena pójdzie w dół troche i będzie można rozpocząc rozmowy o zamianie Cyfry na nc+. Nie podpalać sie na migracje, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam te pisma? przecież abonenci c+ mogą zerwać umowę z powodu usunięcia kanałów z oferty (13th street,ESPN Classic) chociażby.

Wiec czekanie na te pisma nie ma sensu wogóle.

Po co w ogóle migrować? Ja sie ciesze niech trwa to całe zamieszanie z listami i UOKiK, bedzie decyzja ze zostajemy do końca umów czasowych, które będą musieli respektować bo będą kary na nich nakładać. Umowy zazwyczaj mamy wynegocjowane które nas satysfakcjonują (Cyfra, n) więc najlepiej zostać na nich do końca jak sie da. A jak sie będą kończyc, to zapewne juz sie pewne rzeczy wyjaśnią, dobór opcij i elastycznośc pakietów wzrośnie, cena pójdzie w dół troche i będzie można rozpocząc rozmowy o zamianie Cyfry na nc+. Nie podpalać sie na migracje, pozdro

Też tak myślę że jest coś na rzeczy.Pisma dla cyfrowiczów leżą -pewnie nie wiedzą co zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja powtórzę pytanie po wielokroć powtarzane, ale co forum to inna teza.

To w końcu jak to jest? N i Cyfrowcy do 19 muszą złożyć wypowiedzenie albo zmigrować, czy tylko sami N-kowcy a Cyfra+ zostaje na swoich umowach do końca?

Na jednym forum mówią, że tylko N musi wypowiedzieć umowy, na drugim, że Cyfra i N razem wypowiadają umowy albo migrują, a na trzecim mówią, że tylko N a cyfra dostaje pisma, że możemy zostać na starych umowach. Naturalnie konsultanci nic nie wiedzą i wymuszają migrację.

 

No sami widzicie, że można zgłupieć doszczętnie i dokumentnie. Chaos totalny.

Poza jojczeniem na AntyNCPlus nie można się dowiedzieć niczego konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem to:

n - kowcy migracja do 19 kwietnia lub wypa

c- frowcy bez paczki c+ do końca umowy (o tym nawet pan prezes mówił, że to potrwa jeszcze rok)

c - frowcy z paczką c+- no tu nie wiadomo wyślą te listy czy nie.

Oczywiście każdy może zadzwonić i poprosić o przejście do nc+ ale bajzer jest taki, że nie wiadomo gzie będziesz ile i za co będziesz płacił.

A,c - fraki mogą wypowiedzieć umowę ze względu na wyłączenie ich ulubionych kanałów, Wypowiedzenie do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mPiter, permanentnie pewnego nie ma nic, ale jak dotąd w miarę pewne jest tylko to, że dotychczasowi klienci enki, są zobowiązani do podjęcia decyzji o migracji do nc+ do dnia 19 kwietnia br., albo do przesłania woli rozwiązania umowy o abonament.

 

To, przynajmniej do teraz jest w miarę pewne, a wszystko inne, to jedynie domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...