Skocz do zawartości

Migracja z "Cyfry+" do "platformy CANAL+" z samą kartą(ami)


Frazes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą byłem w "centrum NC+" w Ciechanowie (na ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych 14) i tam miłe Panie na moje pytanie czy mógłbym zmigrować do "NC+" z samą kartą i dobrać drugą, jako "multiroom" stwierdziły, że było można tak zrobić do 21 marca i że teraz już się nie da, a poza tym każdy abonent ma już "przypisaną" do siebie ofertę, na którą może zmigrować i one innej dać nie mogą...

 

Opadły mi ręce i stwierdziłem, że nie może to tak wyglądać, że to one mi narzucają na jaką ofertę mogę przejść i stanęło na tym, że dowiedzą się co i jak i do mnie zadzwonią...

 

Żałuję, że nie sprawdziłem przed wyjściem regulaminu "NC+", bo jak teraz widzę na stronie 22 jest tam cały rozdział o odbiorze na własnym sprzęcie abonenta i gdybym miał ze sobą ten regulamin, to bym im pokazał...

 

W ogóle zaniepokoiłem się, bo w tym rozdziale o odbiorze na własnym sprzęcie i w następnym o "multiroomie" nie ma nic o tym co pisał kolega @stangmer, że można wziąć drugą kartę, jako "multiroom" za 10 złotych (gdzie jest to opisane???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgodnie z tym co mówiono mnie w punkcie dystrybucyjnym nc+, to nie można dobrać nowej karty dla MR, na takich zasadach, jak było w c+, a migrować na starych zasadach, mogą tylko ci klienci c+, którzy już korzystają z MR na dwóch niezależnych kartach.

 

Co do możliwości negocjacji cen w punktach dystrybucyjnych, to jest to dokładnie tak jak było w c+, czyli tak zwane sztywne ramy i tylko CTA, ma bardziej elastyczne propozycje, tylko trzeba być twardym jak Norris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w "centrum NC+" w Ciechanowie (na ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych 14) i tam miłe Panie na moje pytanie czy mógłbym zmigrować do "NC+" z samą kartą i dobrać drugą, jako "multiroom" stwierdziły, że było można tak zrobić do 21 marca i że teraz już się nie da, a poza tym każdy abonent ma już "przypisaną" do siebie ofertę, na którą może zmigrować i one innej dać nie mogą...

 

Opadły mi ręce i stwierdziłem, że nie może to tak wyglądać, że to one mi narzucają na jaką ofertę mogę przejść i stanęło na tym, że dowiedzą się co i jak i do mnie zadzwonią...

 

Żałuję, że nie sprawdziłem przed wyjściem regulaminu "NC+", bo jak teraz widzę na stronie 22 jest tam cały rozdział o odbiorze na własnym sprzęcie abonenta i gdybym miał ze sobą ten regulamin, to bym im pokazał...

 

W ogóle zaniepokoiłem się, bo w tym rozdziale o odbiorze na własnym sprzęcie i w następnym o "multiroomie" nie ma nic o tym co pisał kolega @stangmer, że można wziąć drugą kartę, jako "multiroom" za 10 złotych (gdzie jest to opisane???)...

 

No i byś tylko ten regulamin pokazał, era multiroomu na dwie karty się skończyła. Mógłbyś skakać,wyzywać, bić i cokolwiek sobie wyobrazisz a system i tak by się nie ugiął i przepuścił ci karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "multiroomie" z drugą kartą aż tak mi nie zależy, bo mam "splitter" (chciałem wziąć "multiroom" z drugą kartą od nich, żeby się zabezpieczyć na przyszłość, skoro kolega @stangmer napisał, że tak można), ale Panie w ogóle nie chciały gadać o samej karcie i wciskały dekoder(y)...

 

Ciekawe co zaproponują jak zadzwonią (jak nie zadzwonią to sam zadzwonię na infolinię, a jak tam też nie wywalczę pozostania przy samej karcie, to moja 10 letnia przygoda z tą platformą się skończy !)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam co tam może się uszkodzić?

Karta taka to, jakby nie było, również urządzenie elektroniczne, które ma też prawo się zepsuć.

Co prawda, prawdopodobieństwo awarii karty jest niewielkie, ale nie można tego w stu procentach wykluczyć.

Więc właśnie mnie też ciekawi, co będzie w sytuacji, gdy zmigruję do nc+ z kartą Cameleon, a karta by "padła" np. rok później. To co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w "centrum NC+" w Ciechanowie (na ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych 14) i tam miłe Panie na moje pytanie czy mógłbym zmigrować do "NC+" z samą kartą i dobrać drugą, jako "multiroom" stwierdziły, że było można tak zrobić do 21 marca i że teraz już się nie da, a poza tym każdy abonent ma już "przypisaną" do siebie ofertę, na którą może zmigrować i one innej dać nie mogą...

 

Bardzo niedouczone te panie. Idź do innego centrum, które wcześniej miało status APS-u C+. Bez problemu i od ręki wydadzą Ci drugą kartę MR Cameleon, czyli jeszcze na zasadach C+. I z tymi kartami i klasycznym cyfrowym MR możesz migrować.

 

Jestem żywym przykładem na to, że to możliwe i zresztą w innym wątku zostało to opisane, inni też tak robili. Drugą kartę i MR C+ załatwiłem w 10 minut w ostatnią niedzielę. Dowiedziałem się też, że taka możliwość jest dopóki jest się na umowie z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem cyfrę do marca 2014 oferta z TV LG pakiet Prestiz hd do tego multiroom 2 karty ,i dekoder Pace wynajem razem ok 170 zł na dwa domy to jest po 85 zł,teraz po migracji dostałem umowę z NC+ na 12 miesięcy konczy mi się tak samo jak miałem do marca 2014 pakiet canał + platinum + HBO+ history za 1.50 zł razem ok 140 zł na 2 domy wychodz po 70 zł takze wtszło troszke mniej ,dekodery te same zostają pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości podszedłem dzisiaj do APS popytać. Mam Superpremium i Multi w Cyfrze+.Sprzęt własny nie związany z Cyfrą (w podpisie) Propozycja Platinium za 99pln + 10pln za multi, lub Gold z HBO za 89pln + 10pln. Odbiór dalej na własnych dekoderach. Tylko nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, jak długo ta Seca poleci. Umowa oczywiście na 18 m-cy. Co jak Seca wypadnie po 10 miesiącach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, jak długo ta Seca poleci. Umowa oczywiście na 18 m-cy. Co jak Seca wypadnie po 10 miesiącach. :evil:

No właśnie! Mnie też cały czas nurtuje ta kwestia! Pytanie też, czy w ogóle poleci? Co niektórzy snują tutaj wizje, że tak, ale czy na pewno tak będzie?

Pytanie w tej chwili retoryczne, bo nikt (poza "władzami" nc+, a może nawet i oni) nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Dlatego też zastanawiam się, czy bezpieczniej nie byłoby zrezygnować jednak z CYFRY+ (w kwietniu br. będzie taka możliwość) i przejść do CP biorąc moduł CAM CI+, który jest w trybie legacy. Mi na sporcie nie zależy, a już tym bardziej na piłce nożnej. Wszystkie kanały, które najczęściej oglądam, są też właśnie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest pewna nadzieja że Seca podziała 18 miesięcy, tą nadzieję opieram na fakcie że przez najbliższe 18 miesięcy prawdopodobnie nie zmigrują przymusowo ludzi abonujących Cyfrę bez opcji Canal+. Gorzej wygląda sprawa z dwoma niezależnymi kartami w nowym regulaminie (a może i starym też tak było) jest informacja o możliwości podłączenia multiroomu za pomocą sieci lub potrzeby cyklicznego aktywowania drugiej karty co 6 godzin (Rozdział II punkt 6 podpunkty 3 i 4). Pewnie zabiorą dwie niezależnie działające karty i to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinus

 

Nic mnie tak nie w[beep]ia na tym forum, jak różnej maści prorocy, którzy przewidują przyszłość (oczywiście w czarnych barwach). Karty Ci zabiorą i co w zamian dadzą? Nowe karty, nowy sprzęt? I co z tym zasponsorują, czy może każą płacić? Secę wyłączą za 18 miesięcy? A co potem, zostawią gołą Nagrę (w innym wątku tłumaczyłem, że to bez sensu), a może sam Conax i co sparują go jeszcze, wymienią karty i każą kupować sprzęt? Przestań mącić i wypisywać bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...