Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak dla mnie to tak to wygląda - i chwała im za to. Jeszcze jakby się wysilili i zrobili multiligę....

 

No więc już mały plus, że doszła im konkurencja jest, bo wcześniej nie pokazywali wszystkim spotkań.

 

Ja uważam jedno - rozdrobnienie praw jest dobre, bo nie przebiega na linii CP a nc+ tylko kanały, które prędzej czy później zostaną dołączone.

Masz racje ale jest jedno ale. Ja płacę dużo mam pełen pakiet i może dostane nawet te kanały nawet bez dopłaty ale Ty np płacą dziś 80 zł będziesz musiał zapłacić 30-40 zł(cena jaka mniej więcej jest w Hiszpanii) czy na pewno będziesz z tego zadowolony ? A przecież nc+ nie odpuszczi swoich kanałów i nie pozwoli dobrać do najtańszej opcji. A średnie ARPU to 68 zł więc większość czeka dopłata. To samo w CP, np Familijny MaxHD+SportHD i też wychodzi kwota ponad 100 zł.

 

 

Jasne, że wiele dopłacać nie chce, ale myślę, że jak kanał będzie nie tylko w nc+ to ceny mogą być rozsądniejsze. Ponadto jak mam dostać dobrze opakowany kontent to mogę dopłacić 20-30 PLN więcej, a np. wywalić HBO, Cinemaxy i inne Man Packi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dopłacić jeśli dostanę więcej meczy i przede wszystkim publicystyki....

 

Nie chce mi się dyskutować na wyższością jednej ligi nad drugą. Natomiast włoską interesuję się od 20 lat i dla mnie poza Juve jest Inter, Milan, Lazio, Roma, Fiorentina....czy są silne personalnie to dla mnie mało ważne, po prostu interesuje mnie włoska. Nie jestem sezonowym kibicem Barcelony czy Realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyslal, ze Canal+ skonczy z takimi prawami. Chyba czas szukac jakis innnych alternatyw. Mam nadzieje, ze chociaz Lige Europejska przedluza. Moze Canal+ zmieni swoja taktyke dzialania w przyszlosci. Bo inaczej bedzie gorzej niz w Polsacie Sport.

Moze wspolpraca z Eurosportem i czesc meczy Bundesligii w C+?

Moze w przyszlosci beda rywalizowac o prawa, ktore ma Polsat...?

Moze bardziej postawia na boks?

To oczywiscie takie luzne "gdybanie"

 

Najgorsze jest to, ze jak abonenci zaczna odchodzic to i prawa filmowe nie beda przedluzane. Naprawde ta przyszlosc rysuje sie w czarnych barwach...

No i teraz tez rozumiem ich zachecanie do przedluzenia umow sporo sporo wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnia się scenariusz który już pisałem, łapią jeleni na umowy 12/24 z tzw. "premium" bez praw :) i duszą po 70/99 pln. Praw nie ma a płacić trzeba :)

Przyjdą znowu czasy łamańców i płacenia po 59 albo mniej :) za pakiet C+ i HBO, nawet nc+ nie wie że będzie wielkie "Come Back Promotion" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Włodarze "Scripps Networks Interactive " doszli do wniosku że postawią teraz na ich sport narodowy czyli..... futbol amerykański nie martwcie się to też piłka może trochę jajowata ale co tam jakiś "soccer" :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, ze Canal+ mam glownie dla filmu. Ze sportu ogladam tylko mecze lokalnej druzyny w Ekstraklasie i do niedawna Lige Mistrzow pilkarzy recznych. Poki stracili francuska i wloska pomyslalem, ze faktycznie te ligii i tak nie byly zbytnio ogladane. Ale jak doszla do tego hiszpanska i reczna, ktore mialy bardzo przyzwoita ogladalnosc to juz wiadomo, ze dobrze nie jest. No i szczerze wspolczuje kibicom pilki noznej. LE i NBA wrecz MUSZA przedluzyc jezeli chca jeszcze "wyjsc z twarza"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Canal+ kilka miesięcy temu zapowiadał, że Canal+ będzie ogólnoteoretyczny. Czyli o niczym :)

Pytanie ile osób będzie chciało za to jeszcze płacić coraz wyższe rachunki.

Ja mam umowę na Canal+ w UPC do końca września i rezygnuję :)

 

To już jest nas dwóch:) No chyba, że nie krzykną w UPC tak chorej ceny za ten pakiet jak obecnie, to wtedy zostanę, bo angielską i LM chętnie pooglądam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pokazują więcej spotkań niż C+....i już choćby za to należy im się plus. Jak ktoś lubi może oglądać, a nie C+ pokazujący dwa mecze ligi francuskiej, praw chyba mieli na znacznie więcej....łącznie z Ligue 2. Nie jestem fanem, ale kurde jak mogę to pokazuję....

 

Z włoską też 2 spotkania :D a tyle fajnych meczyków....wybór mizerny.

 

Hiszpańska to tylko Barca, Real, Atletico....może BeIN pokaże więcej...

 

Kurde no ale traktuje ten Eleven tą ligę belgijską i szkocką, zamiast pokazać po 6 meczów na żywo... :lol2:

Kurde nie jestem fanem tych lig, ale tyle fajnych meczyków.

Powtarzam, o kolejności wyborów tych lig decydowała oglądalność... i tak samo się dzieje w Eleven.

 

Prezes Canal+ kilka miesięcy temu zapowiadał, że Canal+ będzie ogólnoteoretyczny. Czyli o niczym :)

Pytanie ile osób będzie chciało za to jeszcze płacić coraz wyższe rachunki.

Ja mam umowę na Canal+ w UPC do końca września i rezygnuję :)

 

To już jest nas dwóch:) No chyba, że nie krzykną w UPC tak chorej ceny za ten pakiet jak obecnie, to wtedy zostanę, bo angielską i LM chętnie pooglądam również.

C+ Select w UPC do dostania za 39,90 w umowie na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co cyfrze plus była ta fuzja z N. iTi znalazła [beep]a by spłacił długi iti. A teraz i cyfra pójdzie na dno, podobno canal ma odkupić udziały iti w nc plus.

Inna sprawa że iti dał się sprzedać amerykańcom ,oni tak łatwo kasy w błoto nie wyrzucą i do platformy nc plus nie będą dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Canal+ kilka miesięcy temu zapowiadał, że Canal+ będzie ogólnoteoretyczny. Czyli o niczym :)

Pytanie ile osób będzie chciało za to jeszcze płacić coraz wyższe rachunki.

Ja mam umowę na Canal+ w UPC do końca września i rezygnuję :)

Nie chcesz oglądać polskiej Ekstraklasy i Ligi mistrzów i najlepszej na świecie Premier League? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...