Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.To w Niemczech, UK, Irlandii gdzie zarobki są DUŻO wyższe ludzie płacą mniej za telewizje, no ale do nas przyszła 'francja elegancja' :-)

Nienawidzę tego całego nc+ ale nie przytaczaj tutaj uk bo tam akurat sky jest okropnie drogi, nawet dla Brytyjczyków. Trzeba zapłacić przynajmniej te £50 jeśli chcesz mieć paczkę ze sportem.

Może i skysport jest drogi ale dużo sportu masz na ITV a pozatym zobacz sobie przelicznik jeśli ktoś zarabia tyle ile dają tam polakom czyli około 1000 pounds to 50 nie wychodzi tak drogo jak w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Cyfrowy Polsat ma tak beznadziejną ofertę sportową, gdyby mieli chociaż ligę hiszpańską już dawno bym u nich był... Tak na prawdę nc+ wyprzedza CP tylko swoją ofertą sportową... Za 89 zł w Polsacie mamy najwyższy pakiet, a za tę cenę w nc+ dopiero zaczynają się 'średnie' pakiety. Jeśli ktoś jest zainteresowany sportem musi bulić 120 zł / mc, to jest kpina i robienie sobie jaj z klienta. Oby CP zakupiło od nowego sezonu jakieś prawa do prestiżowych lig... To w Niemczech, UK, Irlandii gdzie zarobki są DUŻO wyższe ludzie płacą mniej za telewizje, no ale do nas przyszła 'francja elegancja' :-)

 

Tak, bo Ty kolego myślisz, że prawa do pokazywania najlepszych lig świata jest za 5zł?

 

W nc+ masz:

- Liga Angielska

-Liga Hiszpańska

- Liga Włoska

- Liga Francuska

- Liga Polska

- Liga Mistrzów

- Liga Europejska

- NBA

- Zużel

 

A co masz w Polsacie ?

 

wielkie GÓ..O!

 

Więc te 30zł płacić więcej, to ja wolę w nc+ bez zawahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Cyfrowy Polsat ma tak beznadziejną ofertę sportową, gdyby mieli chociaż ligę hiszpańską już dawno bym u nich był... Tak na prawdę nc+ wyprzedza CP tylko swoją ofertą sportową... Za 89 zł w Polsacie mamy najwyższy pakiet, a za tę cenę w nc+ dopiero zaczynają się 'średnie' pakiety. Jeśli ktoś jest zainteresowany sportem musi bulić 120 zł / mc, to jest kpina i robienie sobie jaj z klienta. Oby CP zakupiło od nowego sezonu jakieś prawa do prestiżowych lig... To w Niemczech, UK, Irlandii gdzie zarobki są DUŻO wyższe ludzie płacą mniej za telewizje, no ale do nas przyszła 'francja elegancja' :-)

 

Tak, bo Ty kolego myślisz, że prawa do pokazywania najlepszych lig świata jest za 5zł?

 

W nc+ masz:

- Liga Angielska

-Liga Hiszpańska

- Liga Włoska

- Liga Francuska

- Liga Polska

- Liga Mistrzów

- Liga Europejska

- NBA

- Zużel

 

A co masz w Polsacie ?

 

wielkie GÓ..O!

 

Więc te 30zł płacić więcej, to ja wolę w nc+ bez zawahania.

 

A Ty człowieku myślisz, że każdy żyje tym Twoim futbolem w TV? A gdzie piłka ręczna, siatkówka, więcej programów z udziałem niszowych dyscyplin sportowych? Ja mam w głebokim poważaniu te [beep]ny piłkarskie przed tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru bronic "oferty pilkarskiej" CP ale zalozmy ze ktos jest kibicem barcelony i interesuja go mecze tylko tej druzyny. na barca tv dostanie wszystko. nie musi posiadac c+.

 

tak orange pokazuje puchar anglii ale od marca i nie pokazuje wszystkich spotkan tak jak np. robil to sportklub (pomijam poczatkowe rundy gdzie amatorzy grali z czwartoligowcami)

 

na c+ i tak wszystkiego nie ogladniesz na zywo bo transmisje sie nachodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru bronic "oferty pilkarskiej" CP ale zalozmy ze ktos jest kibicem barcelony i interesuja go mecze tylko tej druzyny. na barca tv dostanie wszystko. nie musi posiadac c+.

 

tak orange pokazuje puchar anglii ale od marca i nie pokazuje wszystkich spotkan tak jak np. robil to sportklub (pomijam poczatkowe rundy gdzie amatorzy grali z czwartoligowcami)

 

na c+ i tak wszystkiego nie ogladniesz na zywo bo transmisje sie nachodza.

w Canal+ na żywo są wszystkie mecze Barcelony w lidze BBVA, a mecze z 3-4 dniowym opóżnieniem już tak kibiców nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport HD t

Prawa transmisyjne

Piłka nożna

T-Mobile Ekstraklasa

Premier League

Ligue 1

Ligue 2

Liga BBVA

Liga Mistrzów UEFA

Liga Europy UEFA

Puchar Ligi Francuskiej

Koszykówka

NBA

WNBA

Euroliga

Żużel

Grand Prix IMŚ na żużlu

Drużynowe mistrzostwa świata na żużlu

Rugby

Puchar Sześciu Narodów

Programy publicystyczne

Liga+ extra

Liga+

Laboratorium Pro

Witamy w klubie!

O co biega?

Sport+

Sport+Extra

Basket+

wkipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wy się kłócicie.... bezsprzecznie C+ ma o wiele lepszą ofertę sportową i nie dziwię się, że powinni być przez to droższą platformą ALE(!), jeśli można było dać za około 60-70zł wszystko to co było wtedy, a teraz dodali CL i krzyczą 120zł minimum to chyba coś tutaj jest nie tak. To jest zwykła [beep]ość i nic więcej! Nie miałbym z nimi problemu, gdyby byli nową i prężną marką rządającą takich pieniędzy, ale gdy jednego dnia żyją z tych 60zł miesięcznie a drugiego im to nie wystarcza to się nie dziwię, że wszyscy po nich jadą. Ta podwyżka jest absolutnie nie wprost proporcjonalna do tego co nam dają w zamian! A do tego jeszcze dochodzi sposób w jaki oni traktują swoich obecnych abonentów! Nie zasługują na nic więcej jak krytykę i to też otrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos napisac czy jak mam canal+platinum plus wszystkie kanaly z rodziny hbo,mam dekoder philips pvr 250 hd teraz to ultrabox+ bede mial te kanaly sportowe npremium1,2,3,4 czy tylko w tym ALL beda miec

Przy Platynie będziesz miał dostęp do wszystkich kanałów sportowych. Zamiast Npremium 1-4 będą inne z nazwą Canal Family itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos napisac czy jak mam canal+platinum plus wszystkie kanaly z rodziny hbo,mam dekoder philips pvr 250 hd teraz to ultrabox+ bede mial te kanaly sportowe npremium1,2,3,4 czy tylko w tym ALL beda miec

Nie, nie będziesz miał nPremium, bo te kanały znikają 5.04. Te kanały mają tylko klienci n i ci, którzy migrowali z n do nc+ wraz z dekoderami n. Ty migrowałeś z C+ i tych kanałów nie posiadałeś, a od 5.04 wszystko już będzie w rodzinie kanałów C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wy się kłócicie.... bezsprzecznie C+ ma o wiele lepszą ofertę sportową i nie dziwię się, że powinni być przez to droższą platformą ALE(!), jeśli można było dać za około 60-70zł wszystko to co było wtedy, a teraz dodali CL i krzyczą 120zł minimum to chyba coś tutaj jest nie tak. To jest zwykła [beep]ość i nic więcej! Nie miałbym z nimi problemu, gdyby byli nową i prężną marką rządającą takich pieniędzy, ale gdy jednego dnia żyją z tych 60zł miesięcznie a drugiego im to nie wystarcza to się nie dziwię, że wszyscy po nich jadą. Ta podwyżka jest absolutnie nie wprost proporcjonalna do tego co nam dają w zamian! A do tego jeszcze dochodzi sposób w jaki oni traktują swoich obecnych abonentów! Nie zasługują na nic więcej jak krytykę i to też otrzymują.

Ale tlumacza to jeszcze tym ze doszly rowniez prawa filmowe z npremium, co jednak nie zmienia faktu ze przesadzili z cenami i krytyka jest jak najbardziej zasluzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wy się kłócicie.... bezsprzecznie C+ ma o wiele lepszą ofertę sportową i nie dziwię się, że powinni być przez to droższą platformą ALE(!), jeśli można było dać za około 60-70zł wszystko to co było wtedy, a teraz dodali CL i krzyczą 120zł minimum to chyba coś tutaj jest nie tak. To jest zwykła [beep]ość i nic więcej! Nie miałbym z nimi problemu, gdyby byli nową i prężną marką rządającą takich pieniędzy, ale gdy jednego dnia żyją z tych 60zł miesięcznie a drugiego im to nie wystarcza to się nie dziwię, że wszyscy po nich jadą. Ta podwyżka jest absolutnie nie wprost proporcjonalna do tego co nam dają w zamian! A do tego jeszcze dochodzi sposób w jaki oni traktują swoich obecnych abonentów! Nie zasługują na nic więcej jak krytykę i to też otrzymują.

Ale tlumacza to jeszcze tym ze doszly rowniez prawa filmowe z npremium, co jednak nie zmienia faktu ze przesadzili z cenami i krytyka jest jak najbardziej zasluzona

 

 

Dodaj ze to te prawa, ktore nie tak dawno byly w cyfrze i po ich stracie mowili, ze kanaly filmowe nie straca na wartosci itp. Wiec teraz sobie zaprzeczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam was.... po pierwsze te filmy co oni dają to są same odgrzewane kotlety albo 2 lata po premierze w kinach, a po drugie ja o te filmy nikogo nie prosiłem. I tutaj wszyscy mamy z tym największy problem - większość z nas ma gdzieś te filmy i z ogromną chęcią byśmy na nich zaoszczędzili.... ale nie.... trzeba wycyckać klienta, bo oni dobrze wiedzą, że jesteśmy z nimi tylko dla sportu, bo gdyby nie to, to albo bym w ogóle nie miał żadnej platformy, albo bym miał CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę pytanie nie na temat. Zbliża majowy okres nasza "przepiękna" polska liga się kończy i tak:

 

Załóżmy, że do pucharów awansują Legia, Lech. Górnik, Polonia i Wisła (przykład)

 

Czy NC+ będzie transmitowała rundy kwalifikacyjne tych klubów? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...