Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

planuję się przesiąść do NC+ na popularny pakiet Universe + paczka 6c+. Nsport jest w ramach Universe. Ale zastanawiam się jak w rzeczywistości bedzie wyglądała sytuacja dodatkowych kanałwów uruchamianych np. na LM? Czy jest jakaś informacja czy będą one dostępne dla wszystkich pakietów (w tym Universe) czy tylko niektórych (np. Silver i w górę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jak ja podpisywałem umowę, to poinformowano mnie, że kanały 36 i 37 są dostępne od pakietu Platinum. Ale może to była ściema albo coś się zmieniło.

Niezłą ściemę sprzedał ci konsultant.... abyś łyknął platynę :wink:

choć kto wie czy w przyszłości jakieś nowości nie będą od konkretnego pakietu dodawane .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja podpisywałem umowę, to poinformowano mnie, że kanały 36 i 37 są dostępne od pakietu Platinum. Ale może to była ściema albo coś się zmieniło.

Niezłą ściemę sprzedał ci konsultant.... abyś łyknął platynę :wink:

I tak byłem zdecydowany na Platynę, więc nie miało to wpływu na moją decyzję ale co fakt, to fakt - gdyby to był fakt decydujący o tym, a nie innym pakiecie, to rzeczywiście konsultant złowiłby łosia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie tapetowa rozpiska. Tym razem, jednak bez komentatorów, bo podobno C+ nie poda w tym tygodniu - gdyby jednak podali, to oczywiście będzie update.

Robiłem dzisiaj na szybko, więc gdyby ktoś zauważył jakieś nieścisłości lub pomyłki, proszę o info na priv.

 

http://img585.imageshack.us/img585/3531/jyxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. V runda kwalifikacji będzie prawdopodobnie przełożona, bo, jak podają Sportowe Fakty:

w Alkmaar w trakcie meczu AZ - Atromitos miał miejsce pożar! Spotkanie zostało przerwane, a zostanie dokończone jutro o 11:30. To oznacza, że jutrzejsze losowanie "szczęśliwego przegranego", który awansuje do fazy grupowej LE, zaplanowane na godz. 9, najprawdopodobniej zostanie przełożone na późniejszą godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby przekładali to pierwsze losowanie. Za dużo kombinowania, a przecież ten mecz może się jeszcze skończyć 1-3, będzie dogrywka, jakieś super długie karne i znowu opóźnienia, które spowodują przesunięcie głównego losowania, co stanowiłoby większą niedogodność dla m.in. wszystkich stacji telewizyjnych niż to, że wylosują akurat tę parę o 9:00 i będą oni musieli grać tylko o punkty do rankingu (myślę, że nie mieliby nic przeciwko :wink:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos z Was zauwazyl, czy tylko Ja, ale beda losowac dwie druzyny, nie jedną - "However, the last TWO contenders will only be known on Friday. At 09.00CET on Friday a draw will be held among those eliminated from the play-offs to fill the place of Fenerbahçe SK, who have been excluded. The draw will be streamed live on UEFA.com." Szanse Ślaska wynosza wiec ~ 6,45 %, a tylko te ~3,23 %. Podobnie jest z reszta druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...