Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie o "wspanialosci" Farsy idzcie gadac gdzie indziej, bo te forum tyczy sie chyba czegos innego...

 

Wracajac do tematu: Czy ktos wie, kiedy ma zostac dodane kodowanie do kanalu ESPN America, aby dzialal u abo migrujacych z cyfry+? Jestem ciekaw, czy w ogole to zrobia skoro kanal idzie do kosza latem. Miejmy nadzieje, ze nc+ pozniej przechwyci prawa do NHL i NFL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek, ja akurat Barcelonie kibicuję i nie podobają mi się te najazdy że każdy kibic jest sezonowcem mimo że tak nie jest

 

To wymień ich 11 np z roku 2000.

 

 

Ja też nie lubię Barcelony.Inne zespoły grają normalnie do przodu bez tego zbędnego klepania wokòł pola karnego z jednej strony do drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie będzie meczu Bayern-Juve w Nsport to faktycznie porażka.Drużyny prowadzące w swoich ligach ze sporą przewagą.A tu Barca która remisuje z Celtą Vigo 2-2 i cienkie PSG które chociażby przegrało niedawno z Reims.Wniosek jest oczywisty który mecz będzie ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to? masz jakiś kompleks? Mecz PSG-Barcelona jest dużo ciekawszy i to nie ulega watpliwości.

 

Po 1. Nie mam zadnego kompleksu, ale to nie forum od tego, ktory mecz jest ciekawszy.

Po 2. Chyba Twojej watpliwosci, ktory mecz jest ciekawszy, no chyba, ze Ty zrobiles jakies badania u Homo Homini?

 

@kunkore - sam osobiscie mam przyjaciol , ktorzy sympatyzuja z Barca od konca lat 80-tych, a takze z poczatku 90-tych. Co wiecej, dwoch z nich twierdzi, ze duzo ciekawszy pojedyenk to Bayern-Juve (jeden z nich - majacy cyfre+ - nawet nie marudzi, ze na nSport pokazuja Bayern). Gadanie, ze dzisiaj jeden mecz sie ciekawiej zapowiada od drugiego jest totalna glupota!Obiektywnie patrzac na dyspozycje tych 4 druzyn to mozna smialo rzec, ze duzo lepsze widowisko pod katem sporotwym czeka fanow w Monachium. Pod wzgledem medialnym lepszy mecz w Paryzu pod wieloma wzgledami.

 

Sorry za OT.

 

PS. Ponawiam pytanie dotycace ESPN America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracajac do tematu: Czy ktos wie, kiedy ma zostac dodane kodowanie do kanalu ESPN America, aby dzialal u abo migrujacych z cyfry+? Jestem ciekaw, czy w ogole to zrobia skoro kanal idzie do kosza latem. Miejmy nadzieje, ze nc+ pozniej przechwyci prawa do NHL i NFL...

 

Ja migrowałem z Cyfry i na turbobox 500 ESPN America działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji (oficjalna strona nc+)

 

2 kwietnia

20:00 nPremium HD, nSport HD: studio

 

goście: Michał Pol, Wojciech Kowalewski, Paweł Wojtala

prowadzący: Piotr Salak

 

20:45 nPremium HD: PSG – FC Barcelona

komentują: Adam Marchliński, Stefan Białas

 

20:45 nSport HD: Bayern - Juventus

komentują z Monachium: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie zarzuty ze to nie to forum i dalsze najazdy naBarce. Kto pierwszy tu zaczal teksty w stylu jaki to swietny ten bayern i juve ze barca do kitu ilepszy mecz juve? Ja tylko odbilem pileczke wiec prosze sie nie czepiac ze bronie Barcy. A rgument ze za duzo Barcy w nsport to smiech na sali. Jest dokladnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco78 - po prostu dyskusja na temat tego, ktory mecz gdzie powinien leciec jest w tym wypadku bezpodstawna. Dlaczego? Bo kazdy wybor bedzie zly. Tutaj nie wybieramy pomiedzy Barca-PSG a Real-Glata, czy tez Borussia D.-Malga, choc nie mozna wykluczyc, ze te dwa ostatnie mecze okaza sie lepsze od starcie w Parku Ksiazat

 

PS. Dziwi mnie, ze taki nSport, czy moze nowy c+sportinfo nie znajdzie sie w najnizszym pakiecie. To mogloby przyciagnac wiele osob i tam powinni pokazywac najslabsze mecze pilkarskie + tenis, lige zuzlowa i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...