Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytani emam do Kolegi,

AGC''tylko''49%

SNR ile Ci pokazuje?

Przy jakim min.% spadku od złej  pogody masz zacięcia na HD?

ja mam bez zakłóceń

SNR74%

AGC58%

Ile najwiecej ustawiliście % tu i tu?

pozdrawiam

 

W momencie wykonywania zrzutów ekranu:

SNR:15.2dB i 15.8dB (% to żadna miara, bo każdy tuner będzie inaczej to liczyć).

Przy złej pogodzie HD u mnie tnie jeśli sygnał spadnie do ok 7-8dB (ale to zależy od tp.), SD potrafi jeszcze pociągnąć przy SNR 3dB :)

AGC ustawia sama głowica.

Antena Triax TD110 - wiek 10 lat - zmatowiała i ulotniło się logo Triax ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się jedno jak oglądam Multiligę - nie kumam jednego dlaczego oni tych wyników pod spodem nie mogą dać grupami....ułatwiłoby to śledzenie, nie zawsze mogę sobie przypomnieć, które są ze sobą w grupie i muszę mieć odpalone coś jeszcze.

 

To jest ułożone według jakiegokolwiek klucza ? :P Bo ja nie mogę tego znaleźć, ani grupa, ani alfabetycznie, ani atrakcyjność meczu....po prostu taki misz-masz. Co to za problem zrobić grupami ;)

 

@Artek - nie wiem czy masz w C+ wtyki, ale może jakaś drobna sugestia :P Ułatwiłoby to śledzenie, a dla nich chyba to nie ma żadnego znaczenia ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka uwaga - pisałem kilka lat wcześniej ale widać nikt nie bierze tego do serca. Polska Liga powinna być ogólnodostępna. To też jeden ze sposobów propagowania sportu narodowego. W czasach świetności czyli lata 79/80 mecze Legii czy Górnika leciały na kanałach ogólnodostępnych. 

Całe rodziny - dziadek, ojciec, syn i wnuk zasiadali razem i emocjonowali się. Potem wszyscy kopali piłkę. Tak 

można było odkryć talenty nawet z małych miejscowości. Tak narodziła się legenda i sukcesy w latach 70 i 80-tych. 

 

Teraz nadeszły czasy mamony. Kanał nc+ wykupił prawa. Ograniczyło to popularność sportu.  Dodatkowo chce na 

tym zrobić biznes. Zarząd nc+ uważa się za "bogów satelity". Podwyższa abonament, bo przepłacił i ma wyłączne prawa na 

transmisję. Skutek tego jest niestety opłakany - ograniczona ilość widzów no i na oglądanie tych widowisk mogą sobie 

pozwolić tylko dzieci z bogatych domów mających satelitę i wykupiony abonament na Canal+ -  którego nota bene cena systematycznie rośnie. Coraz więcej osób rezygnuje z oglądania meczy i kółko się zamyka. Dziękuję bardzo.

Edytowane przez sypa
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...