Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem pakietu silver + canal plus + hbo i cinemax za 79.90. Dzwoniłęm dziś z pytaniem o wymiane dekodera (bialego na mediabox+) i uslyszalem ze owszem ale 49 zl za aktywacje i 10 zl czynszu, lub 199 zl na wlasnosc. Ale abym mógł wymienic musza mi zmienic abonament o 10 zl wiecej nie zaleznie od tego czy bede oplacał dodatkowo najem czy tez zpłace 199 zl. :shock: Konsultant polecil mi udac sie do punktu sprzedazy nc+ i moze uda mi sie ugrac mb+ bez zmiany abonamentu. Idzie ugrać coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie dekodery box+ (tzw mydelniczka) to dekodery nowe, czy stare kilkuletnie odkąd weszły a tylko odnawiane i przemalowane z białego na srebrny kolor? Czy zależy od tego jak się trafi. Ma ktoś jakieś info na ten temat. Czy warto się w to pchcać obecnie czy są bardziej zawodne od mediabox-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to ja wiem (miałem kiedyś recordery w n-ce). Chodziło mi o to czy obecne box-y+ to kilkuletnie dekodery z czasów n-ki, czy cały czas je produkują? A może to loteria czy trafi się kilkuletni czy nowszy? Nie chciałbym wpaść odrazu w dekoder kilkuletni, stąd zastanawiam się też nad mediaboxem+. To stosunkowo młody dekoder, więc może i większa szansa na mniej awaryjny niż wysłużone boxy+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to ja wiem (miałem kiedyś recordery w n-ce). Chodziło mi o to czy obecne box-y+ to kilkuletnie dekodery z czasów n-ki, czy cały czas je produkują? A może to loteria czy trafi się kilkuletni czy nowszy? Nie chciałbym wpaść odrazu w dekoder kilkuletni, stąd zastanawiam się też nad mediaboxem+. To stosunkowo młody dekoder, więc może i większa szansa na mniej awaryjny niż wysłużone boxy+?

szanse są równe że będzie awaryjny mam media boxa i nigdy w życiu bym go drugi raz nie wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed czy po migracji, drugi dekoder do MR jest płatny 20zł/mc, chodź zdarza się dostać go w bezpłatne użytkowanie przy migracji do NC+ lub po napisaniu reklamacji, jak jakaś usługa na nim nie działa, a jest w wykupionym pakiecie i nie zostaniesz poinformowany o tym fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...