Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie masz na androida ?? bo nie widze w sklepie PLAY googla ...n go lite ?? heh

 

Pytanie: Kiedy będzie działająca aplikacja na smartfony z programem nc+ ? Odpowiedź: Aplikacja mobilna n GO na iPady i na tablety z systemem Androd 4.0+ już funkcjonuje. Zaktualizowana wersja z nowymi funkcjonalnościami pod nazwą nc+ GO będzie dostępna 5 kwietnia.

 

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papryk wejdź na stronę nc+ i poczytaj. Czy to takie trudne?

 

"

Aby skorzystać z nc+GO należy:

 

posiadać tablet iPad (wersja 2 i wyższa), Android (wersja 4.0 i wyższa) lub smartfon iPhone (wersja 4 i wyższa)

pobrać bezpłatną aplikację z App Store lub Google Play

połączyć urządzenie mobilne z internetową siecią WiFi lub 3G.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Iphone 5, Ipad mini i na zadnym w App nie mam aplikacji do sciagniecia, jest dostepna wersja testowa n go na ipad ale nic wiecej i bardzo mnie zastanowily szczegolowe warunki testowego swiadczenia opcji dodatkowej nc+ go, bardzo mnie martwi to: "

1. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia/modyfikacji Usług telewizyjnych dostępnych w usłudze nc+GO w dowolnym momencie.

2. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia usługi nc+GO w dowolnym momencie.

3. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmiany/uchylenia niniejszych Szczegółowych Warunków w dowolnym momencie.

4. Zmiana/uchylenie niniejszych Szczegółowych Warunków, modyfikacja zakresu świadczonych Usług telewizyjnych w ramach usługi

nc+GO, zaprzestanie świadczenia Usług telewizyjnych dostępnych w usłudze nc+GO, zaprzestanie świadczenia usługi nc+GO, nie

stanową zmiany Umowy zawartej z Abonentem."

Brak tutaj zapisu ze jak przestana udostepniac ta usluge to mam prawo przy najwyzszym abonamencie zrezygnowac i co sie dzieje jak zamowie ta usluge przy nizszym abonamencie a ja odlacza czy dalej bede musiala placic bo w regulamieni jest ze przy programach testowych moga je wlaczac i wylaczac a ja nie mam prawa do wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...